sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل سیم فولادی 4 میلی متری

قفل سیم فولادی 4 میلی متری

قسمت شماره: قفل کابل قابل تنظیم CB01-4 قابل تنظیم الف) بدنه قفل: ساخته شده از ABS ، در برابر مواد شیمیایی مقاومت می کند. b) کابل: کابل فولادی چند رشته ای سخت و انعطاف پذیر ، با روکش عایق پلاستیکی روشن. ج) طول کابل قابل تنظیم است.

شرح

قسمت شماره:   CB01-4

قفل کابل فولادی قابل تنظیم

الف) بدنه قفل: ساخته شده از ABS ، در برابر مواد شیمیایی مقاومت می کند.

b) کابل: کابل فولادی چند رشته ای سخت و انعطاف پذیر ، با روکش عایق پلاستیکی روشن.

ج) طول کابل قابل تنظیم است.

د) حداکثر 4 قفل قفل را برای برنامه قفل کردن چندگانه قبول می کند.

ه) شامل برچسب های ایمنی با دید بالا ، قابل استفاده مجدد و نوشتن. قابل تنظیم است.

و) ایده آل برای قفل کردن پانل های قطع کننده چند مدار و قفل شیر کنار دروازه.

 

قسمت شماره

شرح

CB01-4

قطر کابل 4 میلی متر ، طول 2 متر

CB01-6

قطر کابل 6 میلی متر ، طول 2 متر


CB01-4_03

الزامات جداسازی مکانیکی

انتخاب روش جداسازی برای جریان فرآیند

الف) ایزولاسیون تک دریچه ، یعنی نیاز به جداسازی تجهیزات با بستن یک دریچه منفرد در ورودی و خروجی تجهیزات ، تأسیسات و وسایل تحقق می یابد. مناسب برای ایزولاسیون سیستم هایی که سطح مورد نیاز انزوا کم دارند ، مانند جداسازی سیستم های بخار با اندازه لوله های ورودی و خروجی و فشار متوسط نامحدود؛ اندازه قطر لوله محدود نمی شود و فشار بالادست آب دریا ، آب آتش ، آب خنک کننده و دیگر انزوا لوله های رسانه ای نیست. و جداسازی سیستم متوسط گاز غیر سمی با فشار خط لوله کمتر (کمتر از 1MPa) و اندازه قطر لوله نامحدود.

ب) روش جداسازی و تخلیه دو سوپاپ ، یعنی روشی برای جداسازی با استفاده از شیر عایق دو جداره که ورودی و خروجی تجهیزات ، تأسیسات و وسایل را می بندد و رسانه را بین دو دریچه به طور همزمان آزاد می کند. مناسب برای جداسازی سیستم متوسط مایع قابل اشتعال با فشار خط لوله کمتر (کمتر از 0.2mpa) و اندازه قطر لوله کوچکتر (کمتر از 25.4 میلی متر). جداسازی سیستم متوسط گاز غیر سمی با فشار خط لوله بالا (بیش از 1MPa) و اندازه قطر لوله نامحدود؛ و انواع دیگر رسانه ها به ویژه اندازه قطر لوله و جداسازی سیستم فشار.

ج) ایزولاسیون تک دریچه به علاوه صفحه کور ، یعنی برای بستن ورودی و خروجی تجهیزات ، تأسیسات و وسایل از یک شیر جدا کننده منفرد استفاده می شود و برای تسهیل درج ورق کور ، از رسانه ای در خط لوله خالی می شود. رسیدن به هدف نهایی جداسازی تجهیزات. مناسب برای جداسازی سیستم های متوسط مانند آب دریا با فشار خط لوله بالا (> 1.7mpa) و اندازه لوله بدون محدودیت؛ جداسازی مایعات قابل اشتعال ، گازها و سیستم های رسانه ای گاز سمی بدون محدودیت فشار لوله یا اندازه.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما ، قفل سیم فولادی 4 میلی متری ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل سیم فولادی 4 میلی متر سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنیم ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: تولید کنندگان قفل سیم فولادی 4 میلی متر چین ، تامین کننده ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست