sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
5mm کابل سیم قفل کردن

5mm کابل سیم قفل کردن

قسمت شماره: CB07 کابل تحریم ) ساخته شده از ABS با دوام ، با پوشش عایق کابل فولاد ضد زنگ. ب) طراحی شده به طور موثر قفل کردن انواع نقاط انزوا انرژی و همچنین سخت به امن دستگاه های مکانیکی. موجود با کابل های قابل تعویض ، دو قطر کابل برای انتخاب شما: 3.5 mm و 5mm. ج) می پذیرد تا 5padlocks برای برنامه تحریم های متعدد. د) طول کابل و رنگ را می توان سفارشی.

شرح


شماره قسمت:CB07

کابل تحریم

یکساخته شده از ABS بادوام, با پوشش عایق کابل فولاد ضد زنگ.

bطراحی شده به طور موثر قفل کردن انواع نقاط انزوا انرژی و همچنین سخت به امن دستگاه های مکانیکی. موجود با کابل های قابل تعویض ، دو قطر کابل برای انتخاب شما: 3.5 mm و 5mm.

cمی پذیرد تا 5padlocks برای برنامه تحریم های متعدد.

dطول و رنگ کابل را می توان سفارشی کرد.

 

قسمت شماره

توضیحات

CB07-3.5

قطر کابل 3.5 mm ، طول 2.4 متر

CB07-5

قطر کابل 5mm ، طول 2.4 متر

چه باید در سطح قفل ایمنی انجام شود ؟در فرایند تولید قفل های امنیتی ، سطح آن نیز باید درمان شود. اگر درمان سطح در جای خود نیست ، آن را نیز ثابت می کند که آن را نشانی از کیفیت بهتر ندارد ، پس چه نوع درمان سطح برای این قفل مورد نیاز است ؟ اولین فرایند رنگ آمیزی است ، زیرا قفل های بسیاری وجود دارد که باید شرایط چشم نواز را برآورده کند. تحت محیط های مختلف استفاده ، آنها باید نسبت به هشدار ، و این نیاز به رنگ آمیزی آن. فقط در این راه خواهد شد آن ساخته شده می تواند به نیازهای بهتر دستیابی, بنابراین این بسیار مهم است.


علاوه بر این ، به طور عمده بر روی سطح آن ، آن را نیز نیاز به برخی از پردازش گرافیکی. تحت شرایط مختلف ، جنبه های خاصی از صفحه نمایش گرافیکی به ناچار نمایش داده خواهد شد ، که نه تنها به عنوان یک هشدار خدمت می کنند ، بلکه بازی نقش مربوطه. راهنمایی های عملیات. بنابراین ، لازم است برای مقابله با آن ، و پردازش تمام گرافیک باید استانداردهای مربوطه را تامین کند. اگر آن را می توانید شرایط مربوطه را برآورده نمی, دشوار است برای کاربر به رضایت خود را, بنابراین نسبتا صحبت, این نکته نیز مهم تر است, اما آن را نیز در تولید کننده بستگی دارد.


علاوه بر موارد فوق ، در تولید قفل های ایمنی ، همچنین نیاز به گالوانیزه روی سطح دارد. زیرا در محیط تولید ، بی ثباتی خاص خود را دارد و برخی از آنها خورنده هستند. اگر آن را از نظر آن درمان نمی, آن دشوار خواهد بود برای آن را به یک زندگی خوب هنگامی که آن را مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین ، درمان سطح در این زمینه نیز بسیار مهم است ، اما تولید کنندگان مختلف خواهد عملکرد درمان های مختلف ، و برخی از تولید کنندگان مشکل در دستیابی به کیفیت مربوطه در درمان ، که در نهایت آن را دشوار را برای کاربران به رضایت بهتر در طول استفاده از بنابراین ، کاربران نیز نیاز به تولید کننده را انتخاب کنید.Hot Tags: 5mm کابل سیم قفل کردن

ارسال درخواست