sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
آلومینیوم آلیاژ بدنه خودرو مهر حبس

آلومینیوم آلیاژ بدنه خودرو مهر حبس

شماره قسمت: CS01-2.5S-256 آلومینیوم آلیاژ بدن سطوح مي کابل خودرو مهر حبس) ایده آل برای مدت طولانی استفاده می کند، هر مهر ماشین خود را قفل است. تنها راه برای حذف آن این است که توسط برش پس از گذشت کابل از طریق بدن. ب) مهر و موم همه ماشین چاپ لیزر با شماره گذاری به صورت جداگانه هستند. c) طول...

شرح

شماره قسمت:CS01-2.5S-256

بدن آلیاژ آلومینیومکابل های گالوانیزه ماشین مهر حبس

)      ایده آل برای استفاده های طولانی مدت هر ماشین مهر و موم خود را قفل است. تنها راه برای حذف آن این است که توسط برش پس از گذشت کابل از طریق بدن.

ب)      همه مهر و موم ماشین چاپ لیزر با شماره گذاری به صورت جداگانه هستند.

ج)      طول کابل را می توان سفارشی کرد.

d)     رنگ، به طور معمول در قرمز زرد سبز و آبی می تواند سفارشی.

 

شماره قسمت

مواد

شرح

CS01-2.5S-256

بدن آلیاژ آلومینیوم با کابل گالوانيزه

قطر کابل 2.5 mm طول 256 mm

CS01-1.8S-256

بدن های ABS با کابل های فولادی

قطر کابل 1.8 متر, طول 256 mm

CS01 P 1.8 256

بدن های ABS با عایق کابل های فولادی پوشیده شده

قطر کابل 1.8 متر, طول 256 mm

CS01-2.5S-256.jpg

با توجه به نیازهای خاص شما به خصوص طراحی شده، ما خودرو مهر حبس ساخته شده توسط یکی از حرفه ای تولید کنندگان و تامین کنندگان محصولات حبس در چین - LOCKEY. شما استقبال به حبس قابل تنظیم کابل عمده فروشی نری سفارشی ساخته شده در چین ارزان قیمت با کارخانه ما، و ما همچنین ارائه نمونه رایگان.

با توجه به نیازهای خاص شما به خصوص طراحی شده، ما ماشین بدن آلیاژ آلومینیوم مهر حبس ساخته شده توسط یکی از حرفه ای تولید کنندگان و تامین کنندگان محصولات حبس در چین - LOCKEY. شما استقبال به عمده فروشی سفارشی آلومینیوم آلیاژ بدن ماشین مهر حبس ساخته شده در چین ارزان قیمت با کارخانه ما، و ما همچنین ارائه نمونه رایگان.
Hot Tags: آلومینیوم آلیاژ بدنه خودرو مهر حبس تولید کنندگان چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت های عمده فروشی و سفارشی، ارزان، ساخته شده در چین رایگان نمونه

ارسال درخواست