ماهی - شیرهای قفل کننده قفل شکل

ماهی - شیرهای قفل کننده قفل شکل
جزئیات محصول

قسمت شماره: CB04

کابل بسته به شکل ماهی

الف) بدنه قفل: ساخته شده از ABS ، با کابل فولادی با روکش پلاستیکی عایق.

b) حداکثر 6 قفل قفل را برای برنامه قفل کردن چندگانه قبول می کند.

ج) طول و رنگ کابل قابل تنظیم است.

د) شامل برچسب های ایمنی با دید بالا ، قابل استفاده مجدد و نوشتن. طول برچسب ها قابل تنظیم است.

قسمت شماره

شرح

CB04

قطر کابل 3.8 میلی متر ، طول 2 متر

CB04_03

انزوا انرژی مطلق برای افرادی که وارد فضاهای محدود می شوند

هنگامی که پرسنل باید وارد مخازن ذخیره شده آب بندی شده ، ظروف ، چاله های عمیق و سایر فضاهای محدود شده شوند ، لازم است برای این مخازن ، کانتینرها و سایر تجهیزات ذخیره سازی ، جداسازی کامل انرژی انجام شود ، تا خطرات انرژی خارجی بالقوه را کاملاً از پرسنل محصور جدا کند. فضای و اطمینان از ایمنی پرسنل در فضای محدود. روشهای جداسازی مطلق مورد استفاده به شرح زیر است:

الف) روش جداسازی جداسازی خط لوله حذف بخشی از لوله های کوتاه از تمام لوله های ورودی و خروجی در یک فضای محدود برای دستیابی به جداسازی مطلق از منابع خطر بالقوه است. شکست فیزیکی باید تا حد امکان به یک انتهای رگ برداشته شود و در صورت امکان ، دهانه همه خطوط لوله با مشخصات صحیح فلنج بسته شود. کلیه اتصالات خروجی به فضای محدود (در صورت نصب) باید کاملاً قطع شود و انتهای باز با فلنج کور بسته شود.

ب) پارتیشن و روش دوبل کور ، استفاده ترکیبی از بلوک و تخلیه مضاعف است و قرار دادن فلنج کور ، روش آن بستن خط در داخل و خارج از دو شیر کنترل ، و ریختن محیط بین دو سوپاپ ، در به منظور قرار دادن فلنج کور برای دستیابی به انزوا مطلق ، در فرآیند جداسازی باید مشخصات مناسب فلنج کور را انتخاب کنید ، ظروف اتصال هوایی اتصال باید به طور کامل قطع شده و کلیه حوضچه ها را بسته و مهر و موم فلنج کور را خاتمه دهد.


پرس و جو