sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
چند منظوره {{0}. 5 میلی متر قفل سیم کابل

چند منظوره {{0}. 5 میلی متر قفل سیم کابل

قسمت شماره: CB {} 0} out بسته شدن کابل a) ساخته شده از ABS با دوام ، با عایق کابل فولاد ضد زنگ. b) برای قفل کردن انواع نقاط عایق انرژی و همچنین دستگاههای مکانیکی با امنیت قابل استفاده طراحی شده است که با کابل های قابل تعویض ، دو قطر کابل برای انتخاب شما وجود دارد: {} 3} 5 mm و 4}} میلی متر. ج) قفل های قفل حداکثر 4 4 for را برای برنامه قفل کردن چندگانه قبول کند. د) طول و رنگ کابل قابل تنظیم است.

شرح

قسمت شماره:CB {{0

قفل کابل

a) 0010010 nbsp؛ساخته شده از ABS با دوام ، با کابل استیل ضدزنگ روکش شده.

b) 0010010 nbsp؛طراحی شده برای قفل کردن نقاط مختلف جداسازی انرژی و همچنین دستگاههای مکانیکی با امنیت بالا و در دسترس بودن با کابل های قابل تعویض ، قطر دو کابل برای انتخاب شما: 3 5 mm و {{3 } میلی متر.

c) 0010010 nbsp؛قفل های قفل حداکثر {{0 for را برای برنامه قفل کردن چندگانه قبول می کند.

d) 0010010 nbsp؛طول و رنگ کابل را می توان 0010010 nbsp ؛ سفارشی.

{0}} nbsp؛

قسمت شماره

شرح

CB07-3. 5

قطر کابل 3. 5 میلی متر ، طول 2. 4 m

CB07-5

قطر کابل 5 میلی متر ، طول 2. 4 m

اجرای خوب پروژه LOTO

روز دیگر ، دوستم باب با من تماس گرفت و از من پرسید که برای اجرای برنامه LOTO قفل شده چند کار قفل لازم است. من خندیدم. چرا شرکت نیاز به اجرای برنامه LOTO داشت؟ باب جواب داد و به آنها گفت ، بعد از اینکه خطرات شرکت باعث بروز حادثه زنگ خطر کاذب شد ، زمان حضور پرسنل تعمیر و نگهداری برای کار تجهیزات در داخل خانه است ، اما من don} 0}} # 39 را نمی دانم ؛ کسی را می شناسم یکی دیگر از اپراتورهای پست در تجهیزات تعمیر و نگهداری تجهیزات بوت ، خوشبختانه ، پرسنل تعمیر و نگهداری در زمانی که مکان هنوز جایی برای واکنش اضطراری باقی می گذارد ، از شما متشکرم! در طول بررسی اجماع حاصل شد که منابع خطرناک باید قبل از نگهداری خاموش و جدا شوند. با این حال ، رئیس باب {0} #} {1}}؛ s اخیراً خطر فوق را در فرایند نگهداری تجهیزات در حین بازرسی از میدان دید. وی امیدوار بود از طریق قفل کردن ، کنترل مدیریت ایمنی را بهبود ببخشد ، بنابراین به فکر من افتاد.


از تجربه کار قبلی و بازخورد مشتری ، بسیاری از پروژه های LOTO در چنین شرایطی آغاز می شوند ، یعنی رهبران ارشد نیاز فوری به اهمیت امنیت دارند.


تصادف ، به ویژه حادثه تصادف ، هر کس که تصادف را تجربه کرده باشد ، فارغ از طرف مربوطه یا پرسنل ذیربط ، علاوه بر این تصادف که احساس پریشانی کرده است ، همچنین تصادف پیگیری برای رسیدگی به امور شلوغ خواهد بود. با توجه به سری زمان تصادف ، افراد به طور ایده آل فکر می کنند اگر کنترل ایمنی در یک مرحله کلیدی خاص قبل از تصادف انجام شود ، مانند استفاده از LOTO برای کنترل منبع انرژی خطرناک ، می توان از بروز همه حوادث جلوگیری کرد. منبع انرژی خطرناک با قفل یک قسمت ضروری از LOTO است. با این وجود ، آیا قفل ها به تنهایی می توانند اجرای خوبی از پروژه LOTO باشند؟ 0010010 # 39 ؛ کافی نیست. در واقعیت ، بسیاری از کارخانه ها قبلاً دارای برنامه قفل و مدیریت LOTO هستند ، اما به دلیل غفلت LOTO ، هنوز هم در حال اجراست که منجر به بروز حادثه می شود ، برخی از شرکت ها قفل LOTO را برای پشتیبانی نکردن از همزمان ، پس از مجهز شدن به یک سیستم کنترل کامل به جای علت ، مجبور می کنند. توهم مدیریت قفل ایزولاسیون انرژی ، یعنی آنچه را که ما call {1}} نقل قول می کنیم تشکیل می دهد ؛ تله 0010010 به نقل از؛ سازمان ایمنی بنابراین ، خلاصه کردن موفقیت ارتقاء LOTO صرفاً به عنوان یک عامل واحد ، مانند استفاده از قفل ، دشوار است ، اما عدم وجود قفل به راحتی می تواند منجر به بروز حوادث ناشی از عدم موفقیت در جداسازی منابع انرژی خطرناک شود.

Hot Tags: چند منظوره {{0}. 5 میلی متر قفل سیم کابل

ارسال درخواست