sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
مدار شکن مدار برای شکن بزرگ

مدار شکن مدار برای شکن بزرگ

قسمت شماره: CBL out {0} Lock قفل شکن مدار بسته گیرنده a) ساخته شده از ABS با دوام. ب) اندازه جمع و جور امکان قفل کردن شکن های مجاور را فراهم می کند. مناسب برای قفل کردن شکن های چند قطبی و کار با اکثر ضامن های نوار کراوات.

شرح

قسمت شماره:CBL {{0}

Gپاره کردنTightCسیرکBسازندهLoutout

a)Made از ABS با دوام.

ب) اندازه جمع و جور امکان قفل کردن شکن های مجاور را فراهم می کند. مناسب برای قفل کردن شکن های چند قطبی و کار با اکثر ضامن های نوار کراوات.

ج) همراه با پیچ قفل ، شما می توانید بدون استفاده از ابزار قفل دیگر به راحتی قفل کنید. شکاف اجازه می دهد تا پیچ گوشتی تنظیم شود.

d) می توانید یک قفل قفل با قطر قلاب تا {0}} take داشته باشید. 3 میلی متر.

قسمت شماره

شرح

CBL {{0}

بستن حداکثر 10 میلی متر


در شورای امنیت ملی {{0} am تقویت کننده کنگره GG؛ نمایشگاه ، OSHA نتایج استانداردهای Top {1} Top برتر را که اغلب در مورد تخلف در تمام صنایعی که برای آنها استانداردهای OSHA استفاده می شود ذکر کرد. OSHA تقریباً 27 ، 000 استناد در رده های بالای {1} during خود در طی 5 during {{صادر کرده است.

دبورا AP هرسمن ، رئیس شورای امنیت ملی و مدیرعامل شورای امنیت ملی گفت: "دانستن چگونگی آسیب دیده شدن کارگران می تواند راه طولانی را برای حفظ امنیت آنها طی کند." "لیست OSHA Top {{0} areas مناطقی را می طلبد که نیاز به هوشیاری بیشتری دارند تا اطمینان حاصل شود که هر روز با خیال راحت به خانه می روند."

معاون مدیر OSHA&# 39 ؛ S مدیر برنامه های اجرایی ، پاتریک کاپوست ،

{0}. حفاظت از پاییز 1 926.50 1

حفاظت از سقوط یکی از مهمترین موارد نقض در چندین سال گذشته بوده است. استاندارد حفاظت از سقوط به منظور جلوگیری از سقوط طراحی شده است ، که طبق آمار ، تقریباً {{}}} مرگ و میرها در صنعت ساخت و ساز را شامل می شود. جای تعجب نیست که بیشتر حوادث سقوط در محل های کار مسکونی اتفاق می افتد که نظارت کمی در مورد الزامات حفاظت در برابر سقوط وجود دارد.

برای جلوگیری از صدمات و تلفات ، بسیار مهم است که کارفرمایان کارگران خود را با سیستم های محافظ ، سیستم های ایمنی و یا سیستم های بازداشت شخصی در هنگام کار در ارتفاعات کارگران تهیه کنند. علاوه بر ارائه صحیح محافظت در برابر سقوط ، کارفرما همچنین وظیفه اطمینان از آموزش همه کارمندان در مورد نحوه استفاده صحیح از محافظت در برابر سقوط را دارد و می داند چه موقع از آن استفاده کنید.

{0}. ارتباط خطر {{1} .1 2 00

استاندارد ارتباط خطر خطرات شیمیایی تولید شده یا مورد استفاده در محل کار را نشان می دهد. استاندارد OSHA برای ارتباط خطر با استاندارد بین المللی مطابقت دارد اما این هنوز هم # 2 استناد به نقض OSHA است.

{0}. داربست {{1}. {{2}

استاندارد داربست OSHA شرایط ایمنی برای داربست را پوشش می دهد ، که باید توسط یک فرد واجد شرایط طراحی و دقیقا مطابق با آن طراحی شود. کارفرمایان موظفند از کلیه کارگرانی که داربست را در برابر سقوط و افتادن اشیاء استفاده می کنند ، محافظت کنند. علاوه بر این ، کلیه داربست ها باید قبل از استفاده توسط کارگران توسط شخص ذیصلاح مورد بازرسی قرار گیرند. کارگران بیشترین تأثیر را از نظر خطرات داربست شامل کارمندان فریم ، سقف ، سایدینگ و سنگ تراشی می کنند.

{0}. قفل کردن / برچسب زدن 1910 .1 4 7

Lockout / Tagout (LOTO) بر کارگرانی تأثیر می گذارد که تجهیزات یا دستگاه ها را سرویس ، تعمیر و نگهداری می کنند. اگر تجهیزات مورد استفاده به طور ناگهانی در جریان انرژی قرار گیرند یا در هنگام کار شروع به کار کنند ، خطرات وجود دارد.

{0}. حفاظت تنفسی {{1}. 134

استاندارد حفاظت از تنفس OSHA کارفرمایان را برای ایجاد و حفظ یک برنامه محافظت از تنفس در محل کار راهنمایی می کند. کلیه جنبه های محافظت از تنفس در این استاندارد شامل مراحل ، اجرا ، انتخاب ، آموزش ، تست تناسب ، ارزیابی ، استفاده ، تمیز کردن ، نگهداری و ترمیم است. کارفرمایان باید با الزامات OSHA برای استفاده داوطلبانه از ماسک های گرد و غبار تنفس نیز آشنا باشند!

{0}. نردبان 192 6. 1053

{0}. کامیون های صنعتی {{1} 1 7 8

{0}. حفاظت از پاییز - شرایط لازم برای آموزش 1926. {3}}

{0}. نگهبانی ماشین 1 {{0} 10 {. {2}

{0}. محافظت از چشم و صورت {{1 {. 10 2

GG نقل قول ؛ به عنوان یک کارفرما ، کاری که این لیست می تواند انجام دهد این است که مکانی برای شروع به شما ارائه دهد ،"؛ کاپوست می گوید.&نقل قول: شما می توانید به این لیست نگاهی بیندازید ، علل اصلی را شناسایی کنید ، تجزیه و تحلیل انجام داده و قبل از وقوع آن یک آسیب را متوقف کنید.&به نقل از؛

Hot Tags: مدار شکن مدار برای شکن بزرگ

ارسال درخواست