sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Grip Tight Circuit Breaker Lockout Lockout کوچک

Grip Tight Circuit Breaker Lockout Lockout کوچک

قسمت شماره: قفل شکن مدار CBL32 Grip Tight Circuit a) ساخته شده از ABS ناهموار. b) ضربان شکن های گسترده یا بلند را بطور معمول در برش دهنده های سلامتی / ولتاژ / سلام برقرار کنید. ج) بدون هیچ ابزاری به راحتی قابل اجرا است. د) قطر سوراخ: 10 میلی متر.

شرح

قسمت شماره:   CBL 32

Grip Tight Circuit Breaker Lockout

الف) ساخته شده از ABS ناهموار.

b) ضربان شکن های گسترده یا بلند را بطور معمول در برش دهنده های سلامتی / ولتاژ / سلام برقرار کنید.

ج) C می توان به راحتی و بدون هیچگونه ابزاری عمل کرد .

د) قطر سوراخ: 10 میلی متر.

 

قسمت شماره

شرح

CBL 32

بستن حداکثر 15 میلی متر

بدون جابجایی گاز مخزن ، بدون برچسب قفل وجود دارد

تاریخچه تصادفات:

در ژوئیه 2006 ، اپراتور سایت wang برای بازرسی داخلی وارد مخزن شد. وی قبل از ورود ، تشخیص میزان اکسیژن را انجام نداد و عملیات تعویض بنزین را در تجهیزات انجام نداد (راهی که اپراتور سایت برای تعیین اینکه در مخزن بنزین وجود دارد ، شنیدن "صدای" اگزوز) است. تازه پس از سقوط ، پرسنل نظارت بالا یافتند ، مردم را فراخواندند تا به نجات بیایند ، سپس با نجات وانگ و دای سپس به نجات ، افتادند.

سرپرست ساخت و ساز وضعیتی را پیدا کرد که برای کمک به آن احتیاج داشت ، صحنه یگان واحد با کمر گره خورده و سپس به سمت نجات مخزن پایین آمد. پرسنل صحنه با زنگ 110 ، 119 ، 120 تماس می گیرند ، توسط آتش نشانان با دستگاه تنفس برای پایین آمدن سه نفر نجات یافته از مخزن ، به بیمارستان.

علت تصادف:

1. علت اصلی این سانحه عجله برای موفقیت ، عملیاتی غیرقانونی ، هجوم به سمت عملیات مزرعه مخزن و نجات بود.

2- مدیریت ایمنی در کار نیست و سازمان سایت نامطلوب است. بعد از اینکه شخص مسئول سایت را ترک کرد ، وی در اجرای مسئولیت ایمنی و پاکسازی برنامه عملیاتی ناکام است ، و وسایل شناسایی لازم را نیز در اختیار ندارد و این امر به عملیاتی غیرقانونی و نجات کارمندان منجر می شود که این خود دلیل غیرمستقیم است. از حادثه

3. علت غیرمستقیم این تصادف عدم آموزش ایمنی و عدم مهارت در عملیات ایمنی و عقل سلیم است.

مسئولیت های اصلی:

1- سیستم مسئولیت ایمنی یک شرکت در استان هونان اجرا نشده و سازمان تولید ، نظارت و آموزش ایمنی در محل مؤثر نیست. این شرکت مسئولیت مهمی در مورد این حادثه بر عهده دارد و مجازات اداری و اقتصادی 10000 یوان RMB را به شما تحمیل می کند.

2. کارمند به نام ژائو شخص اصلی مسئول عملیات در محل است. وی افشای ایمنی لازم را انجام نداد و نظارت ایمنی عملیات در محل را قبل از انجام عملیات سازماندهی نکرد ، بنابراین مسئولیت مدیریت حادثه را بر عهده دارد.

3. وانگ و دای باید عمدتاً مسئول عملیات غیرقانونی و نجات باشند.

4- مجازات اقتصادی اداری 40،000 یوان RMB را به نماینده قانونی شرکت xu تحمیل کنید.

هشدار تصادف:

1. آموزش ایمنی کلیه کارکنان را تقویت کنید ، به یک تشریفات صرف تبدیل نشوید ، به خصوص تقویت آموزش "سه به شما آسیب نمی رساند" ، تا با جستجوی واقعی ایمنی پست و خطر تصادفات پیوند برقرار کنید ، تا بتوانید كاركناني كه با عواقب نقض آشنا هستند ، مهارت هاي محافظت از خود را به دست آورند ، عادات خوب كار را پرورش دهند.

2- برای پرسنلی که درگیر عملیات خطرناک هستند ، از یک سو باید طبق مقررات و الزامات فنی به شدت عمل کنند ، از طرف دیگر باید دانش حفاظت از خود و نجات دیگران را نیز یاد بگیرند و تسلط داشته باشند ، بنابراین همانطور که در لحظه بحرانی نقشی بازی می کند.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما طراحی شده است ، قفل قطع کننده مدار تنگ ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل مدار بسته مدار بسته عمده فروشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: تولید کنندگان کوچک چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ارزان ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست