sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
گیره در حبس مدار شکن

گیره در حبس مدار شکن

شماره قسمت: CBL11 گیره در تحریم شکن مدار C ircuit شکن قفل گیره در شکن lockouts طراحی انحصاری thumbscrew - با استفاده از پیچ گوشتی بدون نیاز به نصب آسان است! به سادگی حبس ایمن بر روی سوئیچ زبان کشیدن پوشش بیش از thumbscrew و قفل پوشش برای جلوگیری از گیره از سفت...

شرح

شماره قسمت: CBL11

حبس گیره در مدار شکن
جقفل شکن ircuit
گیره در شکن lockouts طراحی انحصاری thumbscrew - با استفاده از پیچ گوشتی بدون نیاز به نصب آسان است! به سادگی سفت حبس ایمن بر روی سوئیچ زبان کشیدن پوشش بیش از پوشش thumbscrew و قفل گیره جلوگیری از شل بودن. Cleats استفاده includedfor با قطع کننده با طولانی کشویی سوئیچ پرتاب هستند.

  1. پلی ugged پلی پروپیلن و تاثیر تغییر نایلون

  2. موجود در اندازه های 3. با تحریم cleats در پایین برای سخت به قفل کشویی دیگر می رود و می رود با چرخش زاویه ای بزرگ می توان.

  3. قفل با قفل ایمنی.

  4. قفل تا 9/32" در قطر قید می پذیرد.

مشخصات:

شماره قسمت

شرح

CBL11

رسیدگی به 120-277V lockouts شکن، عرض ≤18mm

CBL12

رسیدگی به 480 600V شکن lockouts عرض ≤42mm

CBL13

برای lockouts شکن بزرگ 480 600V تحمل عرض ≤72mm

ویژه با توجه به شرایط خاص شما طراحی گیره ما در تحریم شکن مدار ساخته شده توسط یکی از حرفه ای تولید کنندگان و تامین کنندگان محصولات حبس در چین - LOCKEY. شما را به گیره در حبس مدار شکن فروشی سفارشی ساخته شده در چین ارزان قیمت با کارخانه ما، و ما همچنین ارائه نمونه رایگان استقبال می شود.

Hot Tags: گیره در مدار شکن حبس تولید کنندگان چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت های عمده فروشی و سفارشی، ارزان، ساخته شده در چین رایگان نمونه، قفل شکن مدار بردی

ارسال درخواست