sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
دستگاه لوتو که برای مدارهای 120 277V استفاده می شود

دستگاه لوتو که برای مدارهای 120 277V استفاده می شود

قسمت شماره: CBL 11 گیربکس مدار قفل مدار قفل قطع کننده ircuit C قفل برش گیر بر روی نصب آسان با استفاده از طراحی شتاب بند انگشتی ثبت شده - بدون نیاز به پیچ گوشتی لازم است! به سادگی قفل محکم را بر روی زبان سوئیچ محکم کنید ، روی جلوی شست و جلوی قفل را بکشید تا از گیره جلوگیری شود ...

شرح

قسمت شماره: CBL 11

بستن قطع کننده مدار گیره
Cقفل شکن
نصب قفل برش گیر با استفاده از طرح ثبت اختراع شانه نصب شده آسان است - هیچ پیچ گوشتی لازم نیست! به سادگی قفل محکم را بر روی زبان سوئیچ محکم کنید ، روی شست و شلوار را بپوشانید و جلوی قفل را بگیرید تا از شل شدن گیره جلوگیری کنید. Cleats شامل استفاده از کلیدهای شکسته با پرتاب های بلند و کشویی است.

  1. ساخته شده از پلی پروپیلن زشت و نایلون اصلاح شده ضربه

  2. در اندازه {{0} Available موجود است. می توان با استفاده از شکاف قفل در پایین برای قفل کردن سوئیچ های کشویی طولانی تر و سوئیچ ها با چرخش زاویه ای بزرگ استفاده کرد.

  3. با یک قفل ایمنی قفل کنید.

  4. بستهای قفل را تا {} 0}} / 32 &نقل قول قبول می کند. قطر

مشخصات:


قسمت شماره

شرح

CBL {{0}

برای قفل کننده های شکن 120-277V ، عرض 1 {18 میلی متر را کنترل کنید

CBL {{0}

برای بسته شدن کلیدهای شکن 480-600V ، عرض 1} 42 میلی متر را کنترل کنید

CBL {{0}

برای قفل های بزرگ شکن 480-600V ، عرض 1} 72 میلی متر را کنترل کنید

نکات کلیدی را برجسته کنید و توجه زیادی به ساختن یک&به نقل از؛&دوگانه به نقل از؛ مکانیسم پیشگیری

سازماندهی کلیه واحدها برای مرتب کردن لیست شناسایی خطرات و انجام ارزیابی و طبقه بندی ریسک. از واحدهای حرفه ای برای توسعه سیستم هشدار زودرس ریسک دعوت شده و سازمان هایی برای بهبود و تنظیم پویا لیست خطرات پنهان در سیستم اخطار اولیه ، و&به نقل از؛ نقشه چهار رنگ&به ترتیب سازماندهی شده اند. برای مدیریت تصویری تصویب شده است. ما بررسی و كنترل كامل در مورد خطرات پنهان را انجام خواهیم داد ، كنترل خطرات پنهان در تجهیزات و تأسیسات ، محیط زیست ، و&"رفتارهای ناامن انسانی" ،&به نقل از دیگر ، تقویت خواهیم كرد. و به طور جدی نقض قوانین و مقررات توسط مردم را بررسی کنید. برای خطرات پنهان مکرر ، ما باید تلاش های ارزیابی را تقویت کنیم ،" را از بین ببریم ؛ منبع&به نقل از؛ از تصادفات ، اجرای&به نقل از ؛&دوگانه به نقل از؛ مکانیسم پیشگیری از شناسایی خطر ، کنترل و تشخیص خطرات پنهان و درمان و تثبیت پایه مدیریت ایمنی.

سازوکار را بهبود بخشیده و مدیریت یکپارچه احزاب مربوط را تقویت کنید

برای احزاب ذیربط} {0} در شرکت&# 39 ؛ منطقه مربوطه ، احزاب ذیربط بایستی مطابق عناصر&به ترتیب بایگانی ایجاد کنند. ، و آنها را در سیستم مدیریت ایمنی یکپارچه نورد سرد ادغام کنید. واحد تجاری مسئول باید هر ماه ارزیابی های جامعی را در مورد طرفهای ذیربط انجام دهد و مسئولیتهای اصلی را انجام دهد.

مشخص کردن مشکل و انجام اصلاحات هدفمند از خطرات پنهان

به تحقیقات موضوعی مسئله محور ، هدف گرا ، نتیجه گرا ، پایبند باشید ، با دقت سازماندهی ، سازماندهی و انجام مواد شیمیایی خطرناک ، گازهای خطرناک ، شناسایی مخاطب و صفحه بهره برداری ، فضای تصحیح محدود کار ویژه را انجام دهید ، فعالیتهای بازآموزی را در ترکیب با موارد تصادف ، تقویت مدیریت اساسی ایمنی ، اطمینان از نتایج.

ابتدا بررسی های ویژه ای از مواد شیمیایی خطرناک ، ذخیره آزمایشگاه مواد شیمیایی خطرناک و بازرسی های ویژه از گازهای خطرناک را برای یافتن مشکلات و اصلاحات ترتیب داده ایم. ابلاغیه بازرسی ایمنی گاز صادر شد و به کلیه واحدها ملزم می شد از موارد موجود در اطلاعیه درس بگیرند و مواد شیمیایی خطرناک و گازهای خطرناک را طبق قوانین و مقررات مدیریت کنند.

دوم اجرای اصلاح ویژه تأیید اتصال ، تیراژ کارت بهره برداری و مدیریت استفاده و صدور اطلاعیه در مورد وضعیت بازرسی از انجام تأیید اتصال و کار اصلاح ویژه کارت عملیات تجهیزات است که مستلزم آموختن دروس از تصادف و گرفتن پرونده به عنوان مرجع تحکیم پایه تأیید اتصال و مدیریت کارت مدیریت تجهیزات.


سوم ، به موقع اعلان&را نقل کنید ؛ 4. 8 "؛ تصادف شرکت آهن و فولاد چانگشان و&به نقل از؛ 4 · 30 "؛ تصادف عمده ایمنی تولید Ordos Hualingye ذغال سنگ ذغال سنگ ، سازماندهی کلیه واحدها برای ترسیم درس از این تصادف ، بررسی کامیون سقف ، آسانسور ، سقوط از نقاط خطر ، و غیره. برای آموزش مجدد و آموزش کارمندان و کارگران؛ در کنار نگهداری فشرده ، خطرات پنهان مدارهای برقی ، تجهیزات و تأسیسات برقی و همچنین تجهیزات و امکانات لازم برای کنترل گرما برای اطمینان از اجرای اقدامات جلوگیری از آتش سوزی ، جلوگیری از شوک الکتریکی و اقدامات کنترل گرما بررسی و کنترل می شود.

توجه به مته ، بهبود ظرفیت اضطراری تولید ایمنی

} {0} plans برنامه های مته برای مدیریت مواد شیمیایی مهم خطرناک ، جراحات مکانیکی ، جراحات برداشته شده و غیره تدوین شده است. شامل تمرینات سالانه 1 {1} توسط شرکت و مته 2 {conducted که توسط هر واحد انجام می شود. از طریق این دریل ، توانایی کارگران در مقابله با انواع مختلف حوادث را بهبود می بخشد و عملکرد و کارآیی این طرح را آزمایش می کند.

برای xi jinping ، زمان جدید اندیشه سوسیالیسم با ویژگی های چینی به عنوان راهنمایی ، بصورتی پایدار و محکم ایجاد یک ایده توسعه ایمن ، تقویت اجرای مسئولیت اصلی بدن ، تقویت مکانیسم پیشگیری دوگانه و ساخت و ساز ایمنی اساسی ، تمرکز ، تمرکز ، مشکل ، مطابق با قانون مطابق با آیین نامه ، مدیریت سختگیرانه ، سعی کنید به&به نقل از ؛ حزب و دولت با مدیر ، یک جفت مسئولیت ، مدیریت هماهنگ ، مسئولیت سهل انگاری&به نقل از ؛. در مرحله بعد ، ما به یافتن شکافها ، تقویت پیوندهای ضعیف و ایجاد وضعیت جدید تعامل مثبت بین ایمنی تولید و توسعه شرکت ادامه خواهیم داد.Hot Tags: دستگاه لوتو که برای مدارهای 120 277V استفاده می شود

ارسال درخواست