sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
گیره بزرگ در قفل شکن

گیره بزرگ در قفل شکن

Clamp-On Circuit Breaker Lockout الف) ساخته شده از پلی پروپیلن ناهموار و نایلون اصلاح شده ضربه. b) می توان از شکاف های قفل شونده در پایین برای قفل کردن سخت سوئیچ های کشویی طولانی و سوئیچ ها با چرخش بزرگ زاویه ای استفاده کرد.

شرح

قسمت شماره:   CBL 13

بستن قطع کننده مدار گیره

الف) ساخته شده از پلی پروپیلن ناهموار و نایلون اصلاح شده ضربه.

b) می توان از شکاف های قفل شونده در پایین برای قفل کردن سخت سوئیچ های کشویی طولانی و سوئیچ ها با چرخش بزرگ زاویه ای استفاده کرد.

ج) بدون هیچ ابزاری به راحتی قابل اجرا است.

d) پذیرش قفل قفل تا 9/32 ""   ( قطر 7/5 میلی متر).

 

قسمت شماره

شرح

CBL 13

برای قفل های بزرگ شکن 480-600 V ، از عرض 70 میلی متر پیمایش کنید

نشانک قفل

تاریخچه تصادفات:

در آوریل 2006 ، هنگامی که اپراتور فرآیند پالایش li xx مخزن کریستال 2 را کار می کرد ، با یک قاشق استیل ضد زنگ در دست راست خود وارد مخزن کریستال شد تا مواد اطراف دیواره مخزن را بدون خاموش کردن همزن تمیز کند. همزن شروع شد ، و در نتیجه باعث از بین رفتن یک سوم بازوی راست خود شد.

علت تصادف:

دلیل اصلی این حادثه این است که کارمند از انجام عمل سرپیچی نکرده و بازوی خود را برای تمیز کردن مخزن کریستال قرار داده است.

مسئولیت های اصلی:

1. لی مواد دیوار مخزن دارو را بدون قطع برق ، که عامل اصلی تصادف بود ، تمیز کرد و عمدتاً مسئول آن بود.

2- سرپرست تیم ، مسئول ایمنی و کارخانه فرعی بخش تجارت قادر به بررسی به موقع و متوقف کردن تخلف از قوانین و مقررات موجود در صحنه نیستند که این خود دلیل غیرمستقیم این تصادف بوده و مسئولیت مدیریت را برعهده دارد.

هشدار تصادف:

1. عدم آگاهی و مهارت های ایمنی ، باعث بروز حوادث دیر یا زود. هیچ آگاهی ایمنی قوی وجود ندارد ، وجود منبع خطر را نادیده گرفته ، هیچ مهارت ایمنی خوبی نخواهد داشت ، در مواجهه با منبع خطر هیچ کاری انجام نخواهد داد.

2- واحدهای تولیدی و اپراتورها جدی بودن عواقب نقض مقررات و نظم و انضباط را به طور کامل نمی دانند و در نتیجه بروز مکرر "سه تخلف" انجام می شود.


CBL11-CBL12-CBL13_01

حفاظت از اتصال کوتاه ، خطر پنهان را دفن کنید

چگونه اتفاق افتاد:

حدود ساعت 11 شب در آگوست 2003 ، کارگر یک شرکت در چینگدائو ، مادر ، ماشین قالب گیری تزریقی را اداره می کرد. با توجه به نقص خطای حفاظت مکانیکی تجهیزات قالب ریزی و سازه تزریقی ، حفاظت مکانیکی حفظ نشده است. هنگامی که تجهیزات قالب تزریق قطعه کار را برای شرکت در این قسمت تکمیل می کنند ، تجهیزات حرکت می کنند ، بازوی راست نر را در معرض آسیب جدی قرار می دهد.

علت تصادف:

1. علت مستقیم تصادف این است که شخصی وسایل محافظ تجهیزات را بدون اجازه تغییر داده است.

2- علت اصلی تصادف این است که تجهیزات و مأمورین ایمنی در انجام معاینه روزانه و نظارت بر دستگاه قالب گیری تزریقی و عبور از صحنه ، قادر به یافتن و حل مسئله به طور مؤثر نیستند.

3- سرپرست تیم ، مسئول ایمنی و کارخانه فرعی بخش تجارت قادر به بررسی به موقع و متوقف کردن تخلف از قوانین و مقررات موجود در صحنه نیستند که این خود دلیل غیرمستقیم این تصادف بوده و مسئولیت مدیریت را بر عهده دارد.

هشدار تصادف:

1. "سه تخلف" یکی از دلایل اصلی حوادث ایمنی تولید است. حوادث ناشی از فعالیت غیرقانونی و نقض نظم و انضباط کار بیش از نیمی از کل حوادث را تشکیل می دهد. "سه تخلف" به عامل اصلی این تصادف تبدیل شده است.

2. واحدهای تولیدی و اپراتورها جدی بودن عواقب نقض قوانین و مقررات را کاملاً درک نمی کنند و در نتیجه بارها منجر به پدیده "سه تخلف" می شوند.

Hot Tags: گیره بزرگ در قفل شکن

ارسال درخواست