sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل شکن مدارهای کوچک مینیاتوری آلیاژ آلومینیوم

قفل شکن مدارهای کوچک مینیاتوری آلیاژ آلومینیوم

قسمت شماره: قفل شکن مدارهای کوچک CBL51 a) ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم. b) بیشترین انواع موجود در مدارهای متفرقه اروپا و آسیا را متناسب کنید. c) روی میله های جابجایی قرار می گیرد و می تواند با درایور پیچ محکم شود. د) می توانید یک قفل قفل با قطر قلاب تا 8.5 میلی متر بگیرید. ه) برای شکن های تک و چند قطبی در دسترس است.

شرح

قسمت شماره:CBL51

مینیاتورCسیرکBسازندهLoutout

a)Made از آلیاژ آلومینیوم.

ب) متناسب با بیشتر انواع موجود در اروپا و آسیاcسیرکbسازنده

c)روی ضامنهای شکن قرار می گیرد و می تواند با یک درایور پیچ محکم شود.

د) می توانید یک قفل قفل با قطر قلاب را بگیرید8.5میلی متر

e)Aبرای شکن های تک و چند قطبی در دسترس است.

Pشماره هنر

شرح

CBL51

بستن حداکثر9میلی متر

چرا به طور جدی 5 Tagout Tagout را نگرفته ایم


1910.147 (ج) (1) برنامه كنترل انرژی (300 تخلف)


کارفرما باید برنامه ای متشکل از روش های کنترل انرژی ، آموزش کارمندان و بازرسی های دوره ای را ایجاد کند تا اطمینان حاصل کند که قبل از اینکه هر کارمند خدمات یا تعمیر و نگهداری را روی دستگاه یا تجهیزات انجام دهد ، جایی که انرژی غیر منتظره ، راه اندازی یا آزاد سازی انرژی ذخیره شده می تواند رخ دهد و باعث صدمه شود. دستگاه یا تجهیزات باید از منبع انرژی جدا شده و به صورت غیرفعال ارائه شوند.


هدف از برنامه کنترل انرژی ارائه سیاست ها و قوانین کتبی در سیستم مدیریت ایمنی شماست. این آیین نامه به شیوه ها و رویه های لازم برای غیرفعال کردن ماشین آلات یا تجهیزاتی که مانع از انتشار انرژی خطرناک در هنگام کارکنان فعالیت های سرویس دهی و نگهداری می شوند ، می پردازد. نحوه مستند سازی این روش می تواند تفاوت زیادی را برای شخصی که سعی در انجام صحیح آن دارد ایجاد کند. انواع مختلفی از مستندات رویه در اختیار هر شرکت است تا مشخص کند کدام قالب مستندات برای کارمندان و تجهیزات شما مؤثرتر است.


هنگامی که کارمندان مجاز تجهیزات را قفل می کنند ، معمولاً استفاده از قالب گرافیکی توصیه می شود. روشهای گرافیکی تمایل دارند راهنمایی های واضح ترین ، آسان ترین دسترسی و دیداری را ارائه دهند. موقعیت مناسب و شناسایی همه منابع انرژی نیز ضروری است.


1910.147 (د) کنترل برنامه (185 تخلف)


رویه های تعیین شده برای استفاده از کنترل انرژی (مراحل بسته شدن یا برچسب زدن) عناصر و اقدامات زیر را شامل می شود و به ترتیب زیر انجام می شود.

ویژه با توجه به شرایط خاص شما ، قفل قطع کننده مدار مینیاتوری آلیاژ آلومینیوم ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل کننده مدار مینیاتوری آلیاژ آلومینیوم سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: آلیاژ آلومینیوم تولیدکنندگان قفل مدار قطع کننده مدار آلیاژی چین ، عرضه کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست