sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
دستگاه ایمنی Mcb Loto

دستگاه ایمنی Mcb Loto

قسمت شماره: قفل شکن مدارهای کوچک CBL51 a) ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم. b) بیشترین انواع موجود در مدارهای متفرقه اروپا و آسیا را متناسب کنید. c) روی میله های جابجایی قرار می گیرد و می تواند با یک درایور پیچ محکم شود. د) می توانید یک قفل قفل با قطر قلاب تا 8.5 میلی متر بگیرید. ه) برای شکن های تک و چند قطبی در دسترس است.

شرح

قسمت شماره:CBL51

مینیاتورCسیرکBسازندهLoutout

a)Made از آلیاژ آلومینیوم.

ب) متناسب با بیشتر انواع موجود در اروپا و آسیاcسیرکbسازنده

c)روی ضامنهای شکن قرار می گیرد و می تواند با یک درایور پیچ محکم شود.

د) می توانید یک قفل قفل با قطر قلاب را بگیرید8.5میلی متر

e)Aبرای شکن های تک و چند قطبی در دسترس است.

Pشماره هنر

شرح

CBL51

بستن حداکثر9میلی متر


به منظور ارتقاء سطح آگاهی و مهارت در مورد ایمنی کارکنان ، اطمینان حاصل کنید که کارکنان مشغول به کار مورد نیاز دانش ایمنی تولید ، اجرای مقررات ایمن تولید و عوامل مضر در تشخیص و محافظت ، جلوگیری از وقوع حوادث ایمنی ، اطمینان از ایمنی در تولید ، بهبود کار بهره وری ، بهبود کیفیت کلی کارکنان ، برای اطمینان از ایمنی کار تعمیر هموار ، پس از کارخانه گازرسانی برای انجام آموزش جداسازی انرژی ، به منظور جداسازی انرژی و راه ، راه و روش و توضیح مفصلی را ارائه می دهد.

شرکت کنندگان در این آموزش شامل مدیران کارگاه گازرسانی ، مدیران کارگاه گاز سازی و اپراتورهای شیفت هستند.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد این آموزش به منظور اینکه همه بتوانند محتوای آموزشی را به طور کامل درک کنند ، پرسنل ایمنی کارگاه با چهار کلاس پرسنل ایمنی از قبل برای جمع آوری عکس ، مواد ، کیس ، ساخت دوره های آموزشی ، آمادگی های زیادی را برای این آموزش انجام داده اند ، کلاس چهار افسر امنیتی یانگ ژان توضیحات مفصل برای همه ، ما&# 39؛ ما به قفل های امنیتی ، استفاده ، اصل و طبقه بندی الزامات برچسب زدن ، برای اجرای انزوا انرژی آموخته ام. جداسازی انرژی نیاز به فرآیندی از" دارد ؛ شناسایی قبل از قفل ، شناسایی جداسازی خطر ، امضای لیست قفل ، تأیید انزوا در معرض خطر ، و ارتباط آزمایش&به نقل از. کنترل دقیق به منظور اطمینان از جداسازی موثر انرژی و ایمنی فرآیند بهره برداری از لایه روی لایه انجام می شود.

او مسئول ایمنی کارگاه و شرکت در کادر آموزش برای تعامل ، اجازه دهید همه شک و تردید خود را مطرح کنند ، او یکی یکی به شما توضیح داد. هر کس فعالانه فکر می کرد ، در فرآیند نگهداری ممکن است با مشکلات جداسازی انرژی روبرو شود ، سوالات پرسیده شد و یک به یک جواب دریافت کرد. از طریق این آموزش ، همه آنها درک بیشتری از انزوا انرژی دارند که پایه و اساس محکمی برای تولید آینده یک چرخه طولانی ایمن و پایدار است.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما ، دستگاه ایمنی mcb loto ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروش دستگاه ایمنی mcb سفارشی و عمده فروشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: تولید کنندگان لوتو دستگاه ایمنی mcb چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست