sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
دریچه قفل پنوماتیک

دریچه قفل پنوماتیک

قسمت شماره: قفل مخزن سیلندر ASL03-2) ساخته شده از ABS با دوام.

شرح

قسمت شماره:ASL03ASL03-2

Cمخزن ylinder Loutout

a)ساخته شده از ABS با دوام.

b)کل این محصول از نظر مقاومت در برابر جرقه و مقاومت در برابر مواد شیمیایی بدون فلز است.

c)مقاوم در برابر ترک خوردگی و سایش در هوای شدید و شرایط دما.

d)مجهز به هاس و قفل قفل است.

قسمت شماره

A

B

C

D

ASL 03

92

40

32

46

ASL 03-2

83

37

/

31

详情页2---副本_01

سری ایمنی برقی

این بخش بیشتر مربوط به LOTO است که اگر برنامه مشابهی را اجرا کرده اید باید با آن آشنا شوید. این فقط&# 39 ؛ فقط در NFPA {1}} E ، علاوه بر اینکه کارفرمایان را برای ایجاد مراحل LOTO ملزم می کنند ، الزامات خاص دیگری نیز وجود دارد و ما&# 39؛ برخی از موارد جالب تر یا به راحتی فراموش شده است.

مسئولیت های کارفرمای&# 39 include شامل تضمین تجهیزات موجود در شرایط قفل شونده است. تهیه تجهیزات لازم برای اجرای روشهای بسته بندی / برچسب زدن. بنابراین ، به عنوان EHS ، ما باید پیشنهادهای مناسبی را ارائه دهیم تا به تجهیزات و امکاناتی که عملکرد قفل و لیست را ندارند کمک کند. البته برای دستیابی به هدف از قفل نیز می توانیم ابزار قفل کمکی را تجهیز کنیم.

# of {0}} به جای استفاده از دکمه اضطراری ، کلید مدار را که می تواند به پارتیشن بدنی برسد قفل کرده و برچسب بزنید یا سوئیچ را به عنوان نقطه قفل انتخاب کنید. LOTO فقط در وسایل قطع اتصال مدار نصب می شود. دستگاه های کنترل ، به عنوان دکمه های فشار - یا سوئیچ انتخاب کننده ، نباید باشند ، این را به عنوان وسیله ایزوله کننده اصلی اطلاع می دهند. توجه: در برنامه عمومی LOTO ، برخی از توابع PLC می توانند به عنوان نقاط قفل انرژی برای برخی از عملیات ها استفاده شوند که با این مقاله مغایرتی ندارد ، زیرا با استفاده از سطح کلی PL تجهیزات می توان از قفل برای جلوگیری از شروع تصادفی تجهیزات استفاده کرد. ؛ آنچه NFPA {2}} E می گوید این است که خطرات ناشی از شوک را از بین ببرد ، نه برای جلوگیری از شروع به طور تصادفی دستگاه ، بلکه برای جلوگیری از آسیب دیدگی ناشی از برق گرفتگی ، به طور کامل جلوگیری کند ، بنابراین باید کاملاً قطع شود ، نه قفل منطقی.

دستگاه قفل شامل روشی برای شناسایی شخصی است که دستگاه قفل را شناسایی می کند. به عبارت دیگر ، دستگاه قفل شامل اطلاعات شخصی است که دستگاه قفل را مشخص می کند.

در این بخش تعریف روشنی از آزادسازی انرژی ذخیره شده وجود دارد. آنچه جالب است این است که نه تنها به خازن مربوط به برق اشاره دارد بلکه به آزادسازی انرژی هیدرولیک و انرژی بالقوه غیر مرتبط با شوک الکتریکی نیز اشاره دارد.

# 5 در بخش LOTO ، برای تست الکتریکی ، مجدداً تأکید می شود که این آزمایش باید قبل از و بعد از هر آزمایش ، روی ولتاژ شناخته شده انجام شود ، تا اطمینان حاصل شود که ابزار تست همیشه در وضعیت مطلوبی قرار دارد. ابزار تست مورد استفاده ، PPE مورد نیاز و شخصی که از آن استفاده می کند تا عملکرد صحیح دستگاه تست را روی منبع ولتاژ شناخته شده قبل و بعد از استفاده تأیید کند.

# 6 در این فصل به مراحل خاص برای ایجاد و تأیید شرایط کار ایمن برق پرداخته شده و تأکید دارد که برای اطمینان از شرایط ایمن کار باید مراحل را دنبال کرد.


اطمینان حاصل کنید که تمام خطوط برق قطع شده اند و می توانید با مراجعه به آخرین نمودار مدار ، در سایت تأیید شوند.

پس از باز و بسته شدن بار ، دستگاه جداکننده هر منبع تغذیه را باز کنید.

بصری بررسی کنید که تمام دستگاه های قطع کننده به طور کامل و کامل قطع شده اند.

انرژی الکتریکی ذخیره شده را آزاد کنید.

برای آزاد یا قفل انرژی مکانیکی؛

اجرای قفل و لیست را طبق روال انجام دهید.

برای آزمایش هر مرحله از منبع تغذیه از ابزارهایی استفاده کنید.

در صورت لزوم (این در تابلوها متداول است)

Hot Tags: دریچه قفل پنوماتیک

ارسال درخواست