sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل برق برچسب گذاری

قفل برق برچسب گذاری

شماره قسمت: WSL31
قفل دکمه سوئیچ دیواری
الف) ساخته شده از مواد PC رزین شیشه ای با مقاومت بالا و شفاف.
ب) نصب آسان ، فقط آن را روی کابینت سوئیچ بچسبانید.
ج) برای صنایع شیمیایی ، نیروگاه ، فولاد ، کارگاه و سایر تجهیزات حفاظت از ایمنی استفاده می شود.
د) برای سوئیچ تغییر یا سوئیچ الکتریکی صنعتی با ابعاد خارجی کمتر از 65 میلی متر مناسب است.

شرح

شماره قسمت: WSL31

قفل دکمه سوئیچ دیواری

الف) ساخته شده از مواد PC رزین شیشه ای با مقاومت بالا و شفاف.

ب) نصب آسان ، فقط آن را روی کابینت سوئیچ بچسبانید.

ج) برای صنایع شیمیایی ، نیروگاه ، فولاد ، کارگاه و سایر تجهیزات حفاظت از ایمنی استفاده می شود.

د) برای سوئیچ تغییر یا سوئیچ الکتریکی صنعتی با ابعاد خارجی کمتر از 65 میلی متر مناسب است.

قسمت شماره

شرح

WSL31

اندازه : 80 میلی متر 80 میلی متر × 60 میلی متر


حرفه ای

شرکت Lockey Safety Products Co. Ltd یک تولید کننده حرفه ای در چین است ، متخصص در تولید انواع محصولات قفل ایمنی برای جلوگیری از حوادث صنعتی ، که ناشی از انرژی غیر منتظره یا راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات در اثر انتشار کنترل نشده انرژی است.

ما انواع قفل ایمنی ، قفل شیر ، قفل شوک ، قفل برقی ، قفل کابل ، جعبه قفل گروهی ، کیت قفل و ایستگاه را ارائه می دهیم.

GG gt؛

تیم

اکنون لاکی بیش از 60 کارمند دارد و در کل 2000 متر مربع مساحت دارد. هر کارمند وزن خود را می کشد تا یک شرکت مرفه بسازد. ما همچنین تیم تحقیق و توسعه خود را نیز ارائه می دهیم تا انواع محصولات قفل ایمنی و راه حل هایی را برای دیدار با مشتریان اختصاصی خود&# 39 ارائه دهیم. الزامات. ما هر ساله در بسیاری از نمایشگاههای حرفه ای مانند A + A ، Intersec ، Safety in Action ، Suntec شرکت می کنیم.

GG gt؛

ODM& ؛ نصب شده

از زمان تأسیس ، ما کارخانه های خود ، خدمات درجه یک ، تجهیزات و فناوری کامل داریم ، لاکی اصرار دارد که از فناوری ، محصولات و مدیریت استفاده کند. به طور کامل می توان به خدمات ما اعتماد کرد ، ما محصولات مورد نیاز مشتری&# 39 را تولید می کنیم ؛ محصولات شخصی شده مطابق با مشتریان&# 39 ؛ محصولات شخصی مطابق با مشتریان&# 39 ؛ الزامات. ما همچنین خدمات نصب شده را ارائه می دهیم ، ما بسیار مایل هستیم همه سفارشات را سفارشی کنیم.

GG gt؛

سرویس

شرکت ما از تضمین تجارت - خدمات رایگان پشتیبانی می کند که سفارشات شما را از پرداخت تا تحویل محافظت می کند. حد اطمینان تجارت لاکی: 95000 دلار آمریکا

گزینه ترجیحی پرداخت ایمن آنلاین خود را از طریق چک الکترونیکی انتخاب کنید ، کارت اعتباری و T / T. شرکت از تضمین تجارت پشتیبانی می کند - خدمات رایگان که سفارشات شما را از پرداخت تا تحویل محافظت می کند. حد اطمینان تجارت لاکی: 95000 دلار آمریکا

گزینه پرداخت آنلاین ایمن مورد نظر خود را از بین چک الکترونیکی ، کارت اعتباری و T / T انتخاب کنید.

فرآیند آموزش مدیریت انزوا انرژی سیستم

مروری بر

این مقررات به منظور تقویت مدیریت جداسازی انرژی سیستم فرآیند و جلوگیری از صدمه دیدن پرسنل یا از بین رفتن اموال ناشی از آزاد شدن اتفاقی انرژی در حین تعمیرات اساسی سیستم فرآیند مشخص شده است.

این آیین نامه ها ، روش ها و الزامات مدیریتی جداسازی انرژی قبل از بهره برداری از سیستم های فرآیندی را تنظیم می کند.

آیین نامه مدیریت جداسازی انرژی سیستم فرآیند به 5 فصل و 37 مقاله تقسیم شده است ، مطالب اصلی شامل: قوانین عمومی ، مسئولیت ها و تقسیم کار ، الزامات اساسی ، مراحل جداسازی انرژی و سایر محتویات و الزامات مربوط به کار.

تقسیم وظایف

مسئولیت های بخش فناوری تولید: بخش مدیریت متمرکز انزوای انرژی سیستم فرآیند ، مسئول تدوین ، مدیریت و نگهداری این سیستم. مسئول بررسی طرح جداسازی انرژی سیستم فرآیند.

مسئولیت های بخش تجهیزات الکتریکی: بخش تجهیزات الکتریکی وظیفه تصویب طرح خرید تجهیزات جداسازی و شرکت در بررسی طرح جداسازی انرژی سیستم فرآیند را بر عهده دارد. مسئول مشخصات صفحه کور ، ترتیب برنامه تولید و پمپاژ ورق کور و مسدود کردن مدیریت ساخت و ساز.

مسئولیت های بخش عملیات تولید: فراهم کردن شرایطی برای انزوای انرژی سیستم فرآیند. در بررسی برنامه جداسازی انرژی سیستم فرآیند شرکت کنید.

مسئولیت های بخش ایمنی و حفاظت از محیط زیست: در بررسی طرح انزوای انرژی سیستم فرآیند شرکت کنید. مسئول نظارت و مدیریت ایمنی سیستم ایزوله انرژی و عملیات پمپاژ و وصل کردن صفحه کور.

تقسیم وظایف

مسئولیت های واحد سرزمینی: مسئول مدیریت روزانه انزوای انرژی سیستم فرآیند. مسئول تدوین و اجرای طرح درمان واحد فرآیند و طرح جداسازی انرژی سیستم فرآیند. مسئول مدیریت طرح ها ، نمودارها ، سوابق و دفترهای مختلف تشکیل شده در روند انزوای انرژی سیستم فرآیند و مسئولیت مدیریت سرزمین را برای واحد عملیاتی انجام می دهد

به طور خاص با توجه به نیازهای خاص شما ، برچسب قفل برقی ما توسط یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای محصولات قفل در چین ساخته شده است - LOCKEY. شما از فروش عمده برچسب قفل برقی سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنید ، و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: برچسب قفل برقی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، سفارشی ، عمده فروشی ، قیمت

ارسال درخواست