sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل های برق

قفل های برق

قسمت شماره: قفل پلاگین برق EPL01 الف) ساخته شده از ABS ناهموار. ب) مانع از وصل شدن شاخه ها به دیواره دیواره ، مناسب برای انواع شاخه های صنعتی شوید. ج) این پلاگین کاملاً در داخل واحد قرار دارد که کابل از طریق یک سوراخ دسترسی در داخل تغذیه می شود. د) می توان با قفل قفل 2-4 ، قفل قفل قفل تا 7 میلی متر قفل کرد.

شرح

قسمت شماره: EPL01

قفل پلاگین برق

الف) ساخته شده از ABS ناهموار.

ب) مانع از وصل شدن شاخه ها به دیواره دیواره ، مناسب برای انواع شاخه های صنعتی شوید.

ج) این پلاگین کاملاً در داخل واحد قرار دارد که کابل از طریق یک سوراخ دسترسی در داخل تغذیه می شود.

د) می توان با قفل قفل 2-4 ، قفل قفل قفل تا 7 میلی متر قفل کرد.

 

قسمت شماره

شرح

آ

ب

ج

d1

D2

EPL01

برای شاخه های 110 ولت

90

51

51

13

8

EPL01M

برای شاخه های 220 ولت

120

65

65

18

8

EPL02

برای شاخه های بزرگ 220 ولت / 500 ولت

178

84

84

26

8

تصادف در پیچ پیچ نقاله پیچ

تاریخچه تصادفات:

در سپتامبر 2004 ، یک کارگاه بسته بندی کارخانه سیمان ، کارکنان برای انجام کارهای ریختن ، پس از بوت ، انبار مواد نیست ، سپس لوله های فولادی دستی ، ایستاده در نقاله مارپیچی در پایین کتابخانه. پس از تخلیه ، انبار آماده پایین آمدن بود ، فقط به این نتیجه رسید که به دلیل پا پوشیدن دمپایی فوم ، جابجایی دشوار ، مرکز ثقل ناپایدار است ، پای چپ بی نظم فقط پا به نقاله پیچ 10cm بالای شکاف ، در حال اجرا دستگاه پا و پاهایش پیچیده خواهد شد. بلافاصله خودرو را متوقف کرده و چرخ را در جهت مخالف بچرخانید ، سپس پا را به سمت بیرون بکشید و در نتیجه قطع عضو پای چپ خواهد بود.

علت تصادف

1. بسته بندی ها مطابق آنچه لازم بود از تجهیزات محافظ استفاده نمی کردند ، اما دمپایی کف را می پوشیدند و بر روی دستگاه ناهموار می رفتند. قدم گذاشتن به شکاف دستگاه علت اصلی تصادف بود.

2. نوار نقاله پیچ هیچگونه تجهیزات ایمنی از قبیل صفحه جلد یا پوشش محافظ در قسمت بالای شکاف پهنای 10CM را ندارد ، که دلیل مهمی برای تصادف است.

3. مدیریت تولید ایمنی کارخانه سیمان ضعیف است ، سیستم اجرایی نشده است ، مشکل آشکار پنهان حذف نشده است.

روشنگری و اقدامات اصلاحی:

ما آموزش مهارت را برای همه موقعیت ها تقویت خواهیم کرد ، استفاده از تجهیزات ایمن برای حفاظت از کار را استاندارد سازی می کنیم و نظارت و نظارت را بیشتر می کنیم.

ویژه بسته به نیازهای خاص شما ، قفل شاخه های برق ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل شاخه های برق سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نمونه رایگان را نیز ارائه می دهیم.
Hot Tags: تولید کنندگان قفل شاخه های برق چین ، تامین کننده ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست