sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
سوکت تهویه مطبوع قفل پلاگین

سوکت تهویه مطبوع قفل پلاگین

قسمت شماره: قفل الکتریکی EPL01 قفل الکتریکی قفل اتصال برق یک راه حل ساده برای روش های بسته شدن تجهیزات الکتریکی است. دستگاه های قفل برق پلاگین ما انواع زیادی از اشکال و اندازه های پلاگین را در خود جای داده است و برخی از آنها به یک کلید نیاز دارند تا از وصل شدن غیرمجاز جلوگیری کنند ...

شرح

قسمت شماره: EPL01  

قفل برقی
قفل پلاستیکی E

بسته شدن برق پلاگین یک راه حل ساده برای رویه های بسته شدن تجهیزات الکتریکی است. دستگاه های قفل پلاگین برقی ما انواع زیادی از اشکال و اندازه های پلاگین را در خود جای داده اند و برخی برای جلوگیری از اتصالات پلاگین غیرمجاز به کلید نیاز دارند.

  1. ساخته شده از پلی پروپیلن ناهموار.

  2. این پلاگین کاملاً در داخل واحد قرار دارد و کابل از طریق یک سوراخ دسترسی در داخل تغذیه می شود.

  3. برای جلوگیری از اتصال مجدد تصادفی ، شاخه های برقی را کاملاً محصور کرده اید.

  4. EPL01: سیم کابل سیم به قطر 13 میلی متر.

EPL02: سیم کابل سیم به قطر 25 میلی متر

مشخصات:


قسمت شماره

شرح

بعد، ابعاد، اندازه

EPL01

برای شاخه های 110 ولت

51 میلی متر (ارتفاع) * 51 میلی متر (ضخامت) * 89 میلی متر (عرض)

EPL02

برای شاخه های بزرگ 220 ولت / 500 ولت

82 میلی متر (ارتفاع) * 83 میلی متر (ضخامت) * 178 میلی متر (عرض)2

قفل ایمنی

قفل عمومی (قفل دستگاه)

هر بخش که نیاز به Lockout / Tagout داشته باشد ، باید مجموعه ای از قفل های شماره گذاری شده را به عنوان "قفل های بخش" ارائه دهد ، نوع و کمیت آن باید الزامات شناسایی منبع انرژی منطقه ای را برآورده کند. قفل دپارتمان در قفل فردی کافی نیست یا نیاز به نوع زیادی از کار شغلی تفکیک جمعی است ، می تواند وام بگیرد ، اما کارت ویزیت که هنوز هم نیاز دارد تا اطلاعات شخصی را در قفل دپارتمان که با آن تماس دارد ضمیمه کند ، به خوبی برای وام گرفتن هنوز ضبط می کند.

این امر عمدتاً در وضعیت چند شرکت کننده در نگهداری تجهیزات و یا نقاط جدا شده چندگانه برای تجهیزات واحد است.

قفل امنیتی قابل تنظیم است (متمرکز ، هسته های مختلف ، با کلید اصلی)

کلید اصلی مختلف

قفل مین با کلیدی مطابقت دارد که هرگز تکرار نمی شود. پردازش دقیق قفل ها و کلیدها با استانداردهای سختگیرانه مطابقت دارد. ما می توانیم کلیدهای کلیدهای متفاوتی نسبت به سایر قفل های قفل دار با همان تعداد پین ارائه دهیم تا از خرید قفل های تکراری اطمینان حاصل شود. برای اطمینان از منحصر به فرد بودن هر قفل ، ما یک سرویس قفل بندی سفارشی را برای اطمینان از تکرار هر قفل خریداری شده ارائه می دهیم.

یک کلید

قفل متمرکز یک قفل است که می تواند با همان کلید باز شود. این راه حل باعث می شود که یک کارمند واحد بتواند چندین قفل قفل را کنترل کند. البته بخاطر داشته باشید که طبق OSHA ، کارمندان مجاز به باز کردن قفل هایی نیستند که دیگران از آنها استفاده می کنند. بنابراین ، قفل های متحد المرکز در یک گروه ممکن است به بیش از یک کارمند اختصاص نیابد.

مدیر کلید

از محصول اصلاح شده می توان برای باز کردن قفل های چند هسته ای دیگر استفاده کرد که این امر می تواند ناظر را برای باز کردن قفل در مواقع اضطراری تسهیل کند. برای دستیابی به کنترل اختصاصی ، کلید سرپرست باید در یک مکان امن نگهداری شود و فقط توسط پرسنل مدیریت قابل دسترسی باشد.


Hot Tags: سوکت تهویه مطبوع قفل پلاگین

ارسال درخواست