sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
مخزن سیلندر بدون فلز

مخزن سیلندر بدون فلز

قسمت شماره: قفل مخزن سیلندر ASL03-2) ساخته شده از ABS با دوام.

شرح

قسمت شماره:ASL03ASL03-2

Cمخزن ylinder Loutout

a)ساخته شده از ABS با دوام.

b)کل این محصول از نظر مقاومت در برابر جرقه و مقاومت در برابر مواد شیمیایی بدون فلز است.

c)مقاوم در برابر ترک خوردگی و سایش در هوای شدید و شرایط دما.

d)مجهز به هاس و قفل قفل است.

قسمت شماره

A

B

C

D

ASL 03

92

40

32

46

ASL 03-2

83

37

/

31

详情页2---副本_01


راه اندازی و خاموش شدن برای دستگاه های تولید فرایند در پالایشگاه ها یا کارخانه های شیمیایی نسبتاً خطرناک است. با توجه به CCPS ، حوادث ایمنی فرایند در زمان رانندگی بیش از پنج برابر بیشتر از مراحل معمولی اتفاق می افتد ، اگرچه عملیات راه اندازی کارخانه تنها بخش کوچکی از عملکرد کلی گیاه را تشکیل می دهد.

در accident {0} ، یک حادثه از صنعت پالایش نفت ، مطالعه نشان داد 1 {}} of از تصادف ایمنی فرآیند در رانندگی اول ، پارکینگ باز ، رانندگی در پارکینگ ، دوباره پس از مدت کوتاهی برای مدت طولانی رانندگی چنین اتفاق افتاده است به عنوان مرحله ، پس از این امر به این دلیل است که این روند شامل بسیاری از دوره نامنظم پارکینگ باز است ، و چنین دوره ای ممکن است منجر به شرایط غیر منتظره و غیرمعمول شود. اگرچه بنگاه اقتصادی نیز در این مراحل اقدامات ایمنی را انجام داده است ، زیرا لایه ایمنی بیشتر در بای پس قرار دارد و مواردی از این قبیل نمی توانند حالت عملکردی داشته باشند ، اما این مراحل در واقع مناطق فاجعه هستند.

به منظور جلوگیری از وقوع حوادث ایمنی مهم فرآیندهای مشابه ، کارخانه باید مراحل عملیاتی دقیق و به روز و برنامه های اضطراری دستگاه های تولید را تدوین کند ، آموزش های مناسب را برای اپراتورها فراهم کرده و ارتباطات موثری را انجام دهد. در این شماره ، یازده اصل اصلی و بهترین روشها را برای مدیریت ایمنی گیاهان فرآیند به اشتراک می گذاریم.

در زیر سه حادثه ایمنی گزارش شده توسط کمیسیون ایمنی شیمیایی ایالات متحده (CSB) در طی عملیات پارکینگ و آموخته های آموخته شده برای جلوگیری از بروز حوادث مشابه در آینده:


1 / 02: 40 در مارس {{0} 3 ، 200 {0}} ، یک BP Amoco Polymers ، مخزن اضطراری شرکت NC در آگوستا ، جورجیا ، باعث ایجاد حرارتی شد انفجار فشار بیش از حد که باعث کشته شدن سه نفر شد.

در زمان حادثه ، سه کارگر در تلاش بودند تا قسمت انتهایی یک مخزن فرآیند پلاستیک ذوب شده را باز کنند ، یک مخزن جمع آوری پلیمر که برای بازیافت برخی از پلاستیک های زباله که تا حدی در راکتورهای شیمیایی آن هنگام رانندگی و پارکینگ فعال شده اند ، طراحی شده است. . کارگران کشته شدند که یک درپوش انتهایی تا حدودی پیچیده و پلاستیک مذاب را ریخت. انرژی جت&# 39؛ s باعث شد که یک خط لوله در این نزدیکی منفجر شود ، مایع داغ را که از خط لوله جریان دارد ، مشتعل کند و سپس ابر بخار را تشکیل داد و مشتعل شد.

تحقیقات CSB نشان داد که} 0 {}} ساعت قبل از حادثه ، کارگران سعی در راه اندازی ماشین داشتند که به دلیل برخی از نقص اکسترودر در پایین دست راکتور متوقف شد و مقدار زیادی مواد اولیه که کاملاً واکنشی نشان ندادند به مخزن بازیابی پلیمر ارسال شد. پلاستیک گرم و مذاب همچنان در مخزن بازیابی پلیمر تحت واکنش شیمیایی قرار می گیرد و شروع به تجزیه می کند ، گازی ایجاد می کند که باعث می شود پلیمر حباب و تورم در مخزن شود و درنهایت کل مخزن را پر می کند. فشار انبساط ، پلیمر را به سمت خطوط لوله وصل شده به مخزن ، از جمله خطوط لوله تخلیه طبیعی و اضطراری فشار می دهد. هنگامی که داخل لوله قرار می گیرید ، پلاستیک به عنوان خنک می شود و ورود لوله&# {{1 s را مسدود می کند. عدم توانایی گاز در خط لوله برای فرار منجر به فشار مخزن ذخیره پلیمر شد. CSB همچنین دریافت که تجزیه و تحلیل خطر فرآیند BP Amocro&# 39 و اطلاعات ایمنی فرآیند در مورد مبنای طراحی و اصول عملیاتی مخزن ذخیره پلیمر ناکافی بودند.Hot Tags: تولید کنندگان قفل مخزن سیلندر بدون فلز چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست