sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
دکمه تعویض دیوار

دکمه تعویض دیوار

قسمت شماره: WSL21 دکمه سوئیچ تمام دکمه a) ساخته شده از مواد PC رزین شیشه ای با مقاومت بالا.

شرح

قسمت شماره:WSL {0}

دکمه سوئیچ دیواریبستن

a)ساخته شده از مواد PC رزین شیشه ای با قدرت بالا و شفاف.

b)به طور دائم روی سوئیچ دیواری یا سوئیچ و سایر وسایل برقی نصب شده ، برای کار باید قفل را باز کنید.

c)پایه و قطعات جانبی قابل جدا شدن.طراحی سوراخ در هر دو طرف ، همچنین می توانید پلاگین را بر روی دیوار قفل کنید ، بیرون کشیدن آسان نیست.

d)می توان با ضربه زدن به پیچ ها یا نوار دو طرفه {{0} fixed ثابت کرد.

قسمت شماره

شرح

WSL {0}

اندازه پایه: 75 mm × 75 mmآمپر GG؛{0}} mm × 88 mm

هدف و روش حفاظت مکانیکی


هدف: كنترل خطرات مربوط به كار از طريق يك برنامه منظم براي تهيه و نگهداري كافي از ضمانت ها ، روكش ها ، قفل ها ، و محافظت هاي مشابه در تمام دستگاه ها.

دستگاه حفاظتی - وسیله محافظتی که برای محافظت در برابر خطرات مختلف از جمله قرار گرفتن در معرض قطعات چرخشی یا لرزش دستگاه ، قطعات دستگاه گرم شده ، الکتریکی زنده ، مادون قرمز و غیره استفاده می شود.

Interlock - وسیله ای است که برای جلوگیری از عملکرد دستگاهی که فاقد محافظت مناسب باشد ، استفاده می شود.

توضیحات حرفه ای فوق بسیار خسته کننده نیست ، به عبارت ساده ، حفاظت مکانیکی برای از بین بردن خطر احتمالی حرکت است ، روش محافظت و در هم آمیختن است.

موارد لازم برای حفاظت مکانیکی

تجهیزات مکانیکی باید چهار در چهار باشد:

در جایی که چرخ وجود دارد ، یک هود وجود دارد

هر شافت آستین دارد

هر میز دارای سیلو است

آنجا که سوراخ است ، یک پوشش وجود دارد

لیست LOTO را قفل کنید


قابل استفاده برای کلیه دستگاههای موجود در کارخانه mondelez ، کلیه پرسنل در مونتelez ، مانند کارکنان محل ، تأمین کنندگان و غیره. کلیه نگهداری ، تمیز کردن تولید ، نگهداری و حذف پوشش ثابت باید کاملاً مطابق با مراحل قفل باشد. برچسب قفل برای جلوگیری از آسیب دیدگی پرسنل در اثر برق تصادف الکتریکی مکانیکی ، راه اندازی یا آزاد شدن تصادفی از انرژی ذخیره شده انجام می شود.

ویژه بسته به شرایط خاص شما ، قفل دکمه سوئیچ دیواری ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی قفل دکمه سوئیچ دیواری سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: دکمه سوئیچ دیواری تولید کنندگان چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست