sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593

قفل ذخیره سازی ترکیبی و جعبه قفل گروه

ذخیره قفل ترکیبی و صندوق قفل گروه از Lockey جعبه دستی است که می تواند به عنوان یک محفظه ذخیره سازی قفل شده و محفظه قفل گروه استفاده شود.

شرح

شماره بخش: LK05 LK06

ذخیره سازی قفل ترکیبی و جعبه قفل گروه


شرح:

a)         قفسه ذخیره سازی ترکیبی و جعبه قفل گروه یک جعبه دستی است که دارای یک محفظه ذخیره سازی قفل شده و یک محفظه قفل گروهی است.

ب)         ساخته شده از فولاد سنگین، پودر پوشش داده شده برای مقاومت در برابر زنگ زدگی اضافی. Compartmen گروه قفل کردن دارای یک پنجره PC واضح با اسلات Keyhole است.

ج)         از یک قفل در هر نقطه کنترل انرژی استفاده کنید و کلیدها را در جعبه قفل قرار دهید؛ هر کارگر پس از آن قفل خود را بر روی جعبه قرار می دهد تا از دسترسی جلوگیری کند.

د)        هر کارمند کنترل منحصر به فرد را حفظ می کند، با قرار دادن قفل شخصی خود در جعبه قفل حاوی کلیدهای قفل کاری.

الف)         تا زمانی که قفل یک کارگر در جعبه قفل باقی بماند، کلیدهای قفل کاری موجود در داخل قابل دسترسی نیستند.


شماره بخش

شرح

LK05

قفسه ذخیره سازی ترکیبی و جعبه قفل گروه، اندازه 3180mm × 190mm × 150mm

LK06

قفسه ذخیره سازی ترکیبی و صندوق قفل گروه، اندازه 3810mm × 2670mm × 2290mm


به طور خاص طراحی شده با توجه به شرایط خاص خود، ذخیره سازی قفل ترکیبی ما و جعبه قفل گروه ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما از طریق جعبه قفل گروهی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما، به صندوق قفل گذاری قفل مرکب شخصی متصل شده و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم.
Hot Tags: مخزن جمع آوری قفل و قفل قفل گروه تولید کنندگان چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، ارزان، قیمت، ساخته شده در چین، نمونه رایگان

ارسال درخواست