sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
ایستگاه متال پادلاک

ایستگاه متال پادلاک

قسمت شماره: LK04-3 ایستگاه متال پادلاک a)ساخته شده از سطح درجه حرارت بالا پاشش پلاستیک صفحه فولاد درمان. ب)هر موقعیت قفل می تواند آویزان 2 padlocks یا 2 hasps. ج) مدیریت قفل در دسترس است. د)را می توان سفارشی ساخته شده غیر چشم انداز پانل.

شرح

قسمت شماره: LK04-3

ایستگاه متال پادلاک

a) ساخته شده از سطح درجه حرارت بالا پاشش پلاستیک صفحه فولاد درمان.

ب) هر موقعیت پادلاک می تواند ۲ پادلاک یا ۲ هاپس آویزان کند.

ج) مدیریت قفل در دسترس است.

د) می تواند سفارشی ساخته شده پانل غیر چشم انداز.

قسمت شماره .

توضیحات

LK04-3

580mm(W)×430mm(H)×90mm(D)

1

با توسعه سریع صنعت برق رسانی، حوادث الکتریکی به طور مکرر رخ می دهد و ایمنی جان و اموال ما را تهدید می کند.

اجتناب از وقوع حوادث، عمدتا بستگی به همه در روند کار از عملیات استاندارد، همیشه به ملزومات ایمنی و قوانین پایبند، پس، در زمینه الکتریکی، اساسی ترین ملزومات ایمنی چه هستند؟

سطح یکپارچگی ایمنی

SIL نشان دهنده سطح یکپارچگی ایمنی است و وسیله ای است برای نشان دادن اینکه چقدر خطر باید به سطح قابل قبولی کاهش یابد. بر اساس گزارش IEC 61508، چهار سطح ایمنی وجود دارد و از یک سطح به سطح دیگر، ایمنی به ترتیب بزرگی افزایش می یابد. SIL 4 در سناریوهای اتوماسیون ماشین و کارخانه دیده نمی شود زیرا به طور کلی در چنین شرایطی بیش از یک نفر در معرض خطر نیست. سیل ۴ با هدف کاربردهایی مانند قدرت هسته ای و راه آهن است که در آن صدها یا حتی هزاران نفر ممکن است مجروح شوند. استانداردهای ایمنی عملکردی دیگری مانند ASIL (سطح یکپارچگی ایمنی خودرو) A، B، C، و D برای استفاده از خودرو، و ISO 13849 وجود دارد. سطح عملکرد آنها A، B، C، D، و E می تواند با مقیاس SIL 1 تا SIL 3 مطابقت داشته باشد.

به ویژه با توجه به الزامات خاص خود را طراحی شده، ایستگاه قفل فلزی ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات lockout در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی سفارشی ایستگاه قفل فلزی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال, و ما نیز ارائه نمونه رایگان.
Hot Tags: ایستگاه قفل فلزی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، عمده فروشی، قیمت

ارسال درخواست