sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
آلومینیوم قابل چاپ با کیفیت بالا قفل امنیتی Hasp

آلومینیوم قابل چاپ با کیفیت بالا قفل امنیتی Hasp

قسمت نهم: LAH02 یک علامت محکم قفل شده با لیزر LOCKOUT TAGO HASP مزایای یک هپ استاندارد و یک برچسب را به طور همزمان ترکیب می کند. آلیاژ آلومینیوم آندی شده مزایای استفاده از برچسب های قفل شده و هشدارهای ایمنی را در یک محصول مناسب و ساده تر ترکیب کنید کامل با دید بالا ، نوشتن مجدد قابل استفاده مجدد ...

شرح

قسمت شماره:   LA H0 3

قفل آلومینیوم Hasp

الف) از آلیاژ آلومینیوم آندی شده ساخته شده است.

ب) با زبانه های قفل ضد لک ،   اجازه می دهد که در هنگام جداسازی یک منبع انرژی از قفل های متعدد قفل استفاده شود.

ج) با دید بالا ،   برچسب ایمنی برای نوشتن مجدد قابل استفاده مجدد ،   مداد را می پذیرد ،   قلم یا نشانگر برای استفاده مکرر.

د) برچسب و رنگ را می توان به صورت سفارشی ساخت.

 

قسمت شماره

شرح

LA H0 3

اندازه کلی: 759 mm 189 میلی متر ، حداکثر 8 قفل قفل را بپذیرید ..

مطالعه موردی از Lockout Tagout1

مورد 1

توضیحات: دکل پیپ آلفا انگلیس یکی از پربازده ترین سکوهای نفتی در دریای شمال است و در مدت 12 سال از زمان تکمیل آن ، سود بسیار زیادی برای انگلیس ایجاد کرده است. اما در شب 6 ژوئیه 1988 ، یک سری انفجارهای بزرگ روی سکوی حادثه رخ داد که باعث شد سکوی نفتی صد تنی به کف دریا فرو رود. 167 نفر تنها در یک ساعت و نیم ساعت جان خود را از دست دادند. این یکی از بدترین انفجارهای دکل دریایی جهان بود.

چه اتفاقی افتاد: پمپ با شیر تسکین یافته شده و بدون جداسازی انرژی ، برچسب Lockout ، به عنوان یک پمپ پشتیبان گیری شروع شد و LPG از صفحه مهار بیرون زد و باعث انفجار شد.

چگونه به بهبود: سه سال پس از فاجعه ، یک سکوی حفاری جدید ، سکوی براوو ، در نزدیکی سکوی اصلی آلفا ساخته شد. این سکو به سیستم جداسازی انرژی بهتری مجهز شده بود و پس از آن روش برچسب زدن لاکوت و رژیم صدور مجوز ، و در آن زمان به امن ترین سکوی حفاری در دریای شمال تبدیل شد.


مورد 2

شرح تصادف: بالابر هیدرولیک یک کارخانه نساجی نیاز به تعمیر دارد. کارکنان تعمیر و نگهداری از آسانسور با میله های چوبی پشتیبانی می کنند و برای نگهداری ادامه می یابند. در طی فرآیند نگهداری ، هنگامی که پرسنل نگهدارنده پیچ های هیدرولیک را محکم کردند ، مایع تحریک کننده روی صورت پرسنل نگهدارنده نشت کرده و پاشیده می شود. پرسنل تعمیر و نگهداری در مورد اشیاء اطراف می توانند چوب را بطور تصادفی مشاهده نکنند ، بالابر از دست رفته را بر روی پرسنل تعمیر و نگهداری قرار دهید.

علت تصادف: پرسنل تعمیر و نگهداری از روشی مؤثر برای پشتیبانی آسانسور استفاده نکرده اند ، فقط از مواد پشتیبانی موقت استفاده كنند. سیستم هیدرولیک ذخیره انرژی هیدرولیک در هزینه نگهداری تجهیزات کنترل نمی شود.

بهبود: تعمیر و نگهداری آسانسور هیدرولیک باید از پشتیبانی ایمن و محکم استفاده کند. برای آزادسازی فشار هیدرولیک ذخیره شده و جداسازی انرژی هیدرولیک ، فشار سیستم هیدرولیک باید به 0. تنظیم شود. تعمیرکار سوئیچ ها را در سیستم هیدرولیک قفل می کند.


Hot Tags: آلومینیوم قابل چاپ با کیفیت بالا قفل امنیتی Hasp

ارسال درخواست