sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برچسب Snap On Red Lockout Hasp

برچسب Snap On Red Lockout Hasp

قفل آلومینیوم Hasp a) از آلیاژ آلومینیوم آندی شده ساخته شده است. b) با زبانه های قفل کننده ضد لک ، امکان استفاده از قفل های متعدد قفل هنگام جدا کردن یک منبع انرژی وجود دارد. ج) با دید بالا ، برچسب ایمنی نوشتن مجدد قابل استفاده مجدد ، مداد ، قلم یا نشانگر را برای استفاده مکرر قبول می کند. د) برچسب و رنگ را می توان به صورت سفارشی ساخت.

شرح

قسمت شماره: LAH03

قفل آلومینیوم Hasp

الف) از آلیاژ آلومینیوم آندی شده ساخته شده است.

b) با زبانه های قفل کننده ضد لک ، امکان استفاده از قفل های متعدد قفل هنگام جدا کردن یک منبع انرژی وجود دارد.

ج) با دید بالا ، برچسب ایمنی نوشتن مجدد قابل استفاده مجدد ، مداد ، قلم یا نشانگر را برای استفاده مکرر قبول می کند.

د) برچسب و رنگ را می توان به صورت سفارشی ساخت.

 

قسمت شماره

شرح

LAH03

اندازه کلی: 759 × 189 میلی متر ، حداکثر 8 قفل قفل را بپذیرید ..خطای چند نفره

تاریخچه تصادفات:

در ماه آوریل 2009 ، کارگاه آموزشی فلزکاری Qingdao 400 t مطبوعات مناطق عملیاتی یک شرکت ، مطبوعات برای ایستگاه تغذیه و قسمت پشتی برای ایستگاه بعدی ، تغذیه جانبی یک دستگاه عملکرد سوئیچ مضاعف مطبوعات ، 400 پرس پرس ، در روند تمبر بستن قالب در قسمت جلوی دست راست در مقابل B ، صنعت تغذیه و رهبران تجارت ، مجروح خواهد شد که کارگر B به بیمارستان فرستاده شود.

علت تصادف:

اقدامات محافظت از ایمنی مطبوعات 1.400t نسبتاً ناقص است ، علت اصلی این تصادف است.

تجهیزات فشار مطبوعات 2.400t مهر و موم به سمت پایین می میرند هنگامی که کارگر مواد B غیرقانونی در تجهیزات داخلی تجهیزات ، یک نقض جدی از عملیات است ، دلیل اصلی این تصادف است.

هنگامی که کارگر مواد A دستگاه پرس ، سوئیچ دوبل را فشار داده و سیم را میبندد ، محافظت فوتوالکتریک باعث می شود که تجهیزات یک بار کار را متوقف کنند. کارگر در حال بارگذاری A بدون تأیید ایمنی تجهیزات و پرسنل ، مجدداً عمل سوئیچ دوبل را فشرده و منجر به تصادف شد که این یک نقض جدی مقررات است و عامل اصلی تصادف است.

3.B در مرحله اولیه عملگر جوشکاری برقی بود. در آوریل 2009 ، وی به موقعیتی از اپراتور کمکی مطبوعات 400T منتقل شد.

مسئولیت های اصلی:

اگر اپراتور معروف به خورشید نتواند ایمنی مطبوعات مطبوعات 1.400t را تأیید کند ، وی باید از قانون برچسب گذاری Lockout پیروی کند و مسئولیت اصلی تصادف را بر عهده بگیرد.

2- مانیتور دستگاه پرس شیفت عملیاتی مسئولیت مستقیم مدیریت را برای نقض جدی قوانین و مقررات کارکنان و عدم نظارت بر عهده می گیرد.

3 - مدیر عامل و مسئول ایمنی ، به طور خصوصی کارمندان را بدون گواهی نامه ارسال تجهیزات برای کار در پست ، فرمان غیرقانونی ، مسئولیت مدیریت مستقیم را بر عهده گرفتند.

4. رئیس گروه ژائو ، ایمنی ، لیو فن آوری تولید و سایر کارمندان و افراد وابسته به تخلفات جدی ، نظارت بر نظارت وجود ندارد ، مسئولیت مدیریت رهبری را بر عهده بگیرید.

5- اگر تأثیر مدیریت ایمنی رهبران واحد ، مانند زنان و ژنگ کنترل نشده است ، مسئولیت رهبری و مدیریت را بر عهده بگیرید.

هشدار تصادف:

1. تجهیزات بزرگ به بیش از یک نفر برای همکاری با یکدیگر احتیاج دارند و بیش از یک نفر باید با هم کار کنند ، از یکدیگر مراقبت کنند ، به یکدیگر یادآوری کنند و با یکدیگر هماهنگ شوند. راه خودمان را پیش می بریم ، راه خودمان را می رویم ، راه خودمان را طی می کنیم ، نه می تواند کار ما را انجام دهد و نه امنیت ما را تضمین می کند.

2- تجهیزات پرسپولیشن که توسط چندین نفر اداره می شوند باید به سوئیچ های مضاعف متعدد مجهز باشند و همین پرسنل باید دارای یک مفهوم جهانی باشند و به فکر فلج شدن ، بی دقتی نباشند.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما طراحی شده است ، ضربه محکم و ناگهان ما بر روی hasp قفل قرمز ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی های مخصوص مارک های سفارشی در hasp قفل قرمز ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنیم ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: برچسب ضربه محکم و ناگهانی بر روی تولید کنندگان hasp قفل قرمز چین ، عرضه کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست