sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
عایق نایلون قفل بسته Hasp برای 6 قفل

عایق نایلون قفل بسته Hasp برای 6 قفل

قسمت نهم: NH01 Nylon Lockout Hasp hasp lockout nonconductive مشخصات عایق الکتریکی استثنایی دارد و از جنس rednylon ساخته شده است. هر هاس می تواند تا 1000 پوند مقاومت کند ، اما وزن آن تنها 1 اونس است. قفل غیر خازنی Hasp کاملاً از نایلون دی الکتریک ساخته شده است. هاسپ قرمز است ...

شرح

قسمت شماره:   NH0 1

نایلون قفل هاسپ

الف) ساخته شده از نایلون بادوام.

ب) بدن غیر رسانا ،   برای جداسازی انرژی الکتریکی با نیاز بالا در مکان های ضد خوردگی و انفجار اعمال می شود.

ج) اجازه دهید در هنگام جداسازی یک منبع انرژی ، از قفل های متعدد قفل استفاده شود.

د) طریقه استفاده: آن را به سمت بالا و پایین بکشید.

 

قسمت شماره

شرح

NH01

اندازه کلی: × 175.5 43 43.5 میلی متر تا 6 قفل قفل را بپذیرید.

برنامه ریزی

پس از تمیز کردن خطوط لوله و تجهیزات فرایند ، پرسنل در حوزه قضایی نیاز به تهیه نقشه ایزوله سازی انرژی و نمودار صفحه ای از ایزوله بر اساس محتوا و محدوده کاری منطقه عملیاتی دارند.

طرح جداسازی انرژی به طور عمده شامل محتوا و دامنه کار ، فرآیند تصویب ، نقطه ایزوله اول ، نقطه ایزوله دوم ، تصویب نقطه ایزوله اول و دوم و مدیریت تصویب تغییر است.

اولین نقطه جداسازی عمدتاً بستن یا باز كردن شیر در خط لوله فرآیند با توجه به شرایط و خالی كردن مواد شیمیایی باقیمانده در خط لوله و تجهیزات است.

در همین زمان ، سوئیچ برق تجهیزات الکتریکی از لحاظ جسمی در کابینت کنترل مرکز کنترل موتور قطع می شود تا اطمینان حاصل شود که از بین رفته کامل انرژی الکتریکی. نکته اصلی جداسازی ، آماده سازی برای نصب دستگاه های نقطه عایق ثانویه است.

نقطه جداسازی ثانویه یک مکمل ضروری و کافی به نقطه ایزوله اولیه است.

برای ریسک بالای لوله کشی فرایندهای شیمیایی ، تجهیزات قطع کار ، کار گرم ، در یک فضای محدود یا در معرض خطر جدی مواد شیمیایی (از جمله قابل اشتعال ، مواد منفجره ، سمی ، واکنش پذیری ، فشار زیاد یا دمای بالا و سایر مواد شیمیایی) مربوط به کار نگهداری در اصل ، باید بخواهیم از محافظت در برابر انزوا دوم ، مانند نصب صفحه کور به عنوان یک نقطه جداسازی ، فقط به شیر اطمینان داشته باشید و سوئیچ الکتریکی برای جداسازی انرژی قابل اعتماد نیست.

خرابی مانند نشت داخلی شیر و اتصال کوتاه سوئیچ الکتریکی باعث آزاد شدن ناگهانی انرژی باقیمانده در سیستم فرآیند یا چرخش ناگهانی تجهیزات انتقال خواهد شد و این باعث آسیب دیدگی پرسنل در منطقه عملیاتی ، آسیب به تجهیزات و آتش سوزی ، انفجار و سایر حوادث ناامن ناشی از نشت شیمیایی.

علاوه بر این ، در مورد نقاط انزوا انرژی ، اصل نزدیکی نقاط انزوا به منطقه عملیاتی مورد نیاز است ، به گونه ای که ایمنی خطوط لوله و تجهیزات در منطقه عملیاتی تا حد حداکثر اطمینان حاصل شود و از ممانعت از مواد شیمیایی باقیمانده در آن جلوگیری شود. خطوط لوله فرایند طولانی از تأثیرگذاری بر ایمنی عملیات.

با توجه به محتوا و دامنه نگهداری یا کار پروژه و همچنین وضعیت فرآیند ، پرسنل در منطقه تولید ارزیابی وضعیت باقیمانده ایزوله انرژی و روش جداسازی در منطقه عملیاتی از جمله نمودار فرآیند منطقه عملیاتی ، سوپاپ سوئیچینگ را ارزیابی می کنند. وضعیت ، وضعیت قطع برق تجهیزات الکتریکی و غیره.

درباره فلنج کور

صفحه کور نوعی وسیله ایزولاسیون است که به صورت جسمی خط لوله متصل به فلنج را از طریق آجیل و پیچ و مهره مسدود می کند و می تواند دیافراگم لوله بازشی را به طور کامل پوشانده باشد ، به گونه ای که اطمینان حاصل شود که مواد شیمیایی نمی توانند وارد خط لوله شوند و به منطقه عملیاتی مورد نیاز برسند. برای انزوا

از آنجا که صفحه لوله کور در خط لوله فرآیند استفاده می شود ، گاهی اوقات نیاز به تحمل فشار ، دما و خوردگی خط لوله مربوط به فرآیند است ، بنابراین ضخامت صفحه کور باید شرایط فشار مربوطه را برآورده کند ، و مواد باید آنتی- الزامات خوردگی


Hot Tags: عایق نایلون لاک تاپ Hasp برای 6 قفل قفل

ارسال درخواست