sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
کیت های برچسب قفل مدار شکن مدار

کیت های برچسب قفل مدار شکن مدار

قسمت شماره: کیت قفل برقی LG31 الف) این یک کیف دستی بسیار مناسب است. ب) حمل کلیه تجهیزات ایمنی مناسب برای بسته شدن ایمنی با اندازه کوچک.

شرح

قسمت شماره: LG31

کیت قفل برقی

الف) این یک کیف دستی بسیار مناسب است.

ب) حمل کلیه تجهیزات ایمنی مناسب برای بسته شدن ایمنی با اندازه کوچک.

 

شامل:

کیف 1.Lockout (LB31) 1PC؛
برچسب 2.Lockout (LT02) 10PCS؛
قفل قفل 3.Safety (P38S-RED) 1PC؛
قفل قفل آلومینیومی (ALP38) 1PC
قفل 5.Breaker (CBL11) 1PC؛
قفل 6.Breaker (CBL12) 1PC؛
بسته شدن 7.Breaker (CBL13) 1PC؛
hasp 8.Lockout (SH01) 1PC؛

تجهیزات را خاموش نکنید

تاریخچه تصادفات:

در ماه مه 2004 ، یک کارگاه کارآزمایی شرکت Guo در اشکال زدایی در راه اندازی تجهیزات ، روند کار کند ، نشان داد که ناخالصی هایی در صفحه فولادی غیرقانونی برای پاک کردن وجود دارد ، نتیجه به طور تصادفی بازوی راست داخل تجهیزات ، بازوی راست فشرده و شکسته می شود. او را به بیمارستان منتقل کردند.

علت تصادف:

1. این علت مستقیم این تصادف است که guo به طور غیرقانونی دستگاه را تحت شرایط برجسته Lockout پاک کرد.

مسئولیت تصادف:

1. نقض مقررات Guo منجر به حادثه شد و وی عمدتا مسئول این حادثه است.

2- سرپرست تیم ، مسئول ایمنی و کارخانه فرعی بخش تجارت قادر به بررسی به موقع و متوقف کردن تخلف از قوانین و مقررات موجود در صحنه نیستند که این خود دلیل غیرمستقیم این تصادف بوده و مسئولیت مدیریت را برعهده دارد.

هشدار تصادف:

1. هر کس در هر شرایطی باید مطابق با قوانین و مقررات عمل کند ، کورکورانه عمل نکند ، ریسک عمل غیرقانونی کند ، هرگونه رفتار غیرقانونی فوری ممکن است به نتایج بد منجر شود.

2. در این حالت ، اپراتور قوانین عملیاتی تجهیزات را نقض می کند و با نقض مقررات وارد تجهیزات می شود. بدون انجام اقدامات پیشگیرانه ، اپراتور دستگاه چرخش را بدون اجازه پاک می کند و منجر به بروز حوادث می شود.

3. پرسنل در تمام سطوح واحدهای تجربه تولید باید ایمنی را در وهله اول قرار دهند و در درجه اول ایمنی را به دست آورند. اگر از قبل ایمنی در نظر گرفته شود و به کنترل تخلفات توجه شود ، می توان از تصادفات جلوگیری کرد.

Hot Tags: تولید کنندگان کیت ، تولید کنندگان کیت ، تولید کنندگان چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ارزان ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست