sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
کیف ایمنی کمر قفل

کیف ایمنی کمر قفل

قسمت شماره: کیسه کمر بسته شدن کیسه قفل شخصی LB21 این کیسه قفل سبک است و حمل و پوشیدن آن با بندهای قابل تنظیم کمر آسان است. شما آن را با انتخاب قفل قطع کننده مدار ، قفل های ایمنی ، قفل های برقی و غیره پر می کنید. فقط کیت خود را بسازید !! ساخته شده از...

شرح

قسمت شماره:   LB21

کیف کمر S afety

الف) از پارچه پلی استر مقاوم در برابر آب ساخته شده است.

b) وزن کم و حمل یا پوشیدن آن با تسمه های قابل تنظیم کمر.

ج) می تواند علامت را روی سطح کیف قفل تنظیم کند.

 

قسمت شماره

شرح

LB21

200 میلی متر (L) mm 130 میلی متر (H) × 55 میلی متر (W)

 

قفل تجهیزات الکتریکی

قفل شخصی تجهیزات الکتریکی.

هنگام انجام تعمیر و نگهداری تجهیزات الکتریکی ، اپراتور تجهیزات الکتریکی باید قفل و لیست را انجام دهد. در صورت قطع نیاز به تعمیر تجهیزات دیگر ، تجهیزات الکتریکی درگیر باید توسط اپراتور تجهیزات برقی قفل و ذکر شده باشد ، اما کلید باید در جعبه قفل جمعی قلمرو قفل شود.

تجهیزات برقی بصورت جمعی قفل می شوند.

هنگام اتخاذ قفل جمعی ، کلید باید در جعبه قفل جمعی قرار گیرد و پرسنل نگهداری تجهیزات الکتریکی جعبه قفل جمعی را قفل می کنند. شرایط قفل کابینت سوئیچ برقی را نداشته باشید ، کلید کابینت را به عنوان قفل کلید جمعی ، قفل در جعبه قفل جمعی ، تعویض درب کابینت روی علامت هشدار قرار دهید.

دستورالعمل جداسازی برای تجهیزات برقی.

سوئیچ برق اصلی نقطه قفل تجهیزات درایو برقی است و از تجهیزات کنترلی متصل مانند سوئیچ شروع / توقف میدان نیز نمی توان به عنوان نقطه قفل استفاده کرد. اگر ولتاژ پایین تر از 220 ولت باشد ، و منبع تغذیه توسط پلاگین متصل شده باشد ، می توانید پلاگین را جدا کنید تا عایق موثری در نظر گرفته شود ، مانند اینکه پلاگین در خط دید کارمندان نیست ، باید در پلاگین قفل شود یا لیست اگر مدار از حالت تغذیه پنل کنترل پنل فیوز / رله استفاده کند و نمی تواند قفل شود ، فیوز باید برداشته شود و علامت "عملیات خطرناک / ممنوع" باید آویزان شود.


Hot Tags: کیف ایمنی کمر قفل

ارسال درخواست