sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
بردی Osha بسته Tagout کیت

بردی Osha بسته Tagout کیت

قسمت شماره: LG41 کیت برق تحریم a) ساخته شده از پارچه نایلون ضد آب با دوام. ب) سبک وزن و حمل آسان و یا پوشیدن. ج) حمل تمام امن ایمنی تجهیزات تحریم با اندازه کوچک است.

شرح

تحریم و Tagout کیت برق

قسمت شماره: LG41

کیت برق تحریم

a) ساخته شده از پارچه نایلون ضد آب با دوام.

ب) سبک وزن و حمل آسان و یا پوشیدن.

ج) حمل تمام امن ایمنی تجهیزات تحریم با اندازه کوچک است.

شامل:

1. قفل کیسه (LB41) 1PC ؛

2. ایمنی قفل (P38S-RED) 1PC;

3. ایمنی قفل (PC175-RED) 1PC;

4. برچسب قفل (LT03) 12PCS;

5. شکن تحریم (CBL32) 2PCS ؛

6. شکن تحریم (CBL31) 1PC ؛

7. تحریم ماکو (SH01) 1pc ؛

LG41

LG41_02کارتن مشکل ایمنی سازمانی

ما با تاکید بر این که ایمنی اولویت برتر در تولید شرکت است!

با این حال ، در 1:10 در تاریخ 30 مارس ، دست راست کارگر مرد بود به طور تصادفی در یک ماشین شکاف جعبه در کارگاه پردازش کارخانه در جاده zhangliang ، منطقه qiaocheng ، شهرستان bozhou گیر کرده است.

1 تحریم tagout

قفل Tagout بدان معنی است که هر کسی وارد هر بخشی از یک فلکسو ، برش می میرند ، و یا خط کاشی و اجزای آن باید ابتدا دکمه توقف اضطراری و یا دکمه توقف و اتصال به درستی شناسایی "قفل" قفل به آن محل را فشار دهید. آیا قفل شروع/توقف و یا اضطراری توقف دکمه کنترل بدون قفل شکن مدار اصلی برای کل درایو.


توصیه می شود که هر کسی از یک قفل استفاده کند. این نیز به تمام سنگ فرش جعبه ، اره باند ، shredders و یا هر گونه تجهیزات عامل در ساختمان اعمال می شود.

هر قفل باید توسط نام کارمند شناسایی شود ، به طوری که هر خدمه و یا پرسنل تعمیر و نگهداری که نیاز به کار دستگاه می تواند به سرعت بدانند که چه کسی برای تماس با آن را باز کند. به خاطر داشته باشید که آن را غیر قانونی است برای هر کسی غیر از صاحب قفل به آن بلند. اگر اپراتور فراموش به حذف قفل از مرکز کنترل تجهیزات در پایان از تغییر, مدیریت کارخانه می تواند کارمند تماس بگیرید و آنها را به کارخانه بازگشت و به درستی قفل خود را آزاد. برای بازدید کنندگان ، مشتریان ، و یا هر کارمند دفتر ، آنها نیاز به قفل است که به درستی شناسایی و مشخص شده به عنوان "بازدید کنندگان ،" دفتر کارگر ، "یا" مشتری ".

به طور مشابه ، هنگامی که قفل به دستگاه متصل شده و امن است ، فرد همیشه باید کلید قفل را نگه دارد تا قفل حذف شود. می تواند وجود داشته باشد بدون استثنا! همچنین ایده خوبی است که یک ایستگاه قفل مرکزی در نزدیکی هر دستگاه داشته باشید تا هر کسی بتواند به راحتی به قفل های خود دسترسی پیدا کند و قوانین را دنبال کند.

بسیاری از شرکت ها نوشته اند و سیاست های فرستاده شده در تاریخ. با توجه به سیاست ، کارکنان که وارد هر دستگاه بدون قفل مناسب می تواند منظم ، به حالت تعلیق و یا اخراج. همه شرکت های به خوبی مدیریت باید از این قاعده پیروی کنند.

دستگاه انتقال پوشا

با توجه به عبور از دستگاه های انتقال زنده و استاتیک ، این یک نقض ایمنی برای راه رفتن و یا کار بر روی یک دستگاه انتقال در هر نقطه از کارخانه است. این می تواند باعث صدمات جدی, به خصوص استخوان های شکسته, زانوها, مچ پا, بازوها و دست. آسیب حاصل می تواند منجر به عواقب جدی و بلند مدت, گاهی اوقات حتی معلولیت دائمی.

هر بوته دارای مکان عبور مجاز است. معمولا, یک قطعه صاف از فولاد زرد وجود دارد 8 سانتی متر عرض در عبور مورد نظر. این است که به شدت توصیه می شود که کارخانه نصب دو قطعه صاف مناسب از عرض شانه های فولادی زرد در واحد انتقال. قطعه ای از فولاد تخت زرد به این معنی است که یک کارمند باید یک عمل متعادل در هنگام عبور از انتقال را. اگر دو میله های فلزی تخت زرد مناسب با عرض شانه گسترده ای از هم جدا وجود دارد ، از آن خواهد شد عبور امن تر است.

توصیه می شود تیم ایمنی هر گیاه این را در جزئیات به آدرس و بهبود وضعیت بررسی کند. همچنین ، این ایده خوبی است به جای هندریلس در مکان های مهم در کارخانه برای اطمینان از اینکه کارکنان با خیال راحت می تواند عبور انتقال.

3 تجهیزات عملیاتی

این منطقه در اطراف هر تجهیزات عامل در یک کارخانه باید یک نوار زرد در طبقه نشان دادن منطقه داشته باشد. بسیاری از کارخانه ها از پرده های نور استفاده میکنند.

زنجیر پلاستیک زرد در کنار نقاط خطر نیز ایده خوبی است. توصیه می شود که تیم ایمنی کارخانه هر یک از مرکز دستگاه را به صورت جداگانه ارزیابی کند و پرچم های ایمنی مناسب ، پرده های نور یا نشانگر های خاص ماشین را قرار دهد.Hot Tags: بردی Osha بسته Tagout کیت

ارسال درخواست