sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
کیت Lockout Tagout

کیت Lockout Tagout

شماره بخش: کیت قفل برقی LG51 الف) ساخته شده از پارچه نایلون ضد آب با دوام. ب) سبک وزن و آسان برای حمل یا پوشیدن. ج) حمل کلیه تجهیزات ایمن و ایمن مناسب با اندازه کوچک.

شرح

کیت کیف قفل برق

شماره قسمت: LG51

الف) ساخته شده از پارچه نایلون ضد آب با دوام.

ب) سبک وزن و حمل آسان.

ج) حمل کلیه تجهیزات ایمن و ایمن مناسب با اندازه کوچک.

شامل:

1. کیف قفل (LB51) 1PC ؛

2. قفل ایمنی (P38S) 2PCS ؛

3. برچسب Lockout (LT03) 2PCS ؛

4. لاک استپ (SH01) 2PCS ؛

5. روبان 2PCSگواهی نامه شایستگی

201812271427278040573_03

نمایشگاه

تولید کننده حرفه ای Lockout&؛ Tagout

ما هر ساله در بسیاری از نمایشگاه های تجاری مانند A {0}} A inGermanany ، Intersec در دبی ، Safety in Action سیدنی و Suntec سنگاپور و غیره شرکت می کنیم. اگر&# 39 هستید نیز به ما خوش آمدید.


به طور نسبی ، اطلاعات منفی تصادفات به راحتی به خاطر سپرده می شوند و احتمالاً بر تصمیمات تأثیر می گذارند. بنابراین ، بهتر است به جای یادگیری نحوه موفقیت در اجرای پروژه LOTO ، در مورد چگونگی جلوگیری از دلایلی که منجر به عدم موفقیت در اجرای LOTO می شود ، فکر کنیم و از افتادن در&"ایمنی دام GG" جلوگیری کنیم. اجتناب از"؛ ایمنی دام GG؛ مستلزم اتخاذ تصمیمات کلیدی عملیاتی است.
تصمیمات اصلی برای پروژه های LOTO 1


تصمیم اقدام اصلی 1: یک نفر ، یک قفل - برای جلوگیری از سردرگمی اپراتورها در مورد مسئولیت شخصی اجرای اقدامات ایمنی


هنگامی که انرژی خطرناک تجهیزات یا ماشین قفل می شود ، می توان از نظر ارزیابی خطر ، وضعیت ناامن جسم را قابل قبول یا کم خطر دانست. کلید یا نیاز به بازگشت به"؛ شخص"؛ در مدیریت ایمنی از عوامل کلیدی ، به عنوان نوعی کنترل مهندسی به معنای اقدامات اجرایی مدیریت ایمنی LOTO ، تصمیم بگیرید که آیا این کلید موفقیت است یا اینکه باید به مردم اعتماد کنید ، اگر یک شرکت در ابتدای اجرا باشد قفل LOTO برابر است با تمام الزامات LOTO ، LOTO به آرامی در حاشیه قرار می گیرد و به عنوان ماهیت املاک بزرگ قفل درب را می بینید ، اگر می توانید ، تا زمانی که کسی قفل شده باشد ، ممکن است تازه کار باشد یا کارهای کمکی ، بنابراین ، LOTO اقدامات ایمنی برای انجام مسئولیت فردی را نمی توان در تولید منعکس کرد.


هنگامی که من به یک ممیزی کارخانه مراجعه کردم تعمیر و نگهداری کارشناسی ارشد در حین کار ماشین آلات تعمیر و نگهداری انجام نشده است روش LOTO ، او رئیس تعلیق شد پس از تعمیر کار تبدیل شده به کارگران کمکی خود را به قفل برای قفل کردن قفل ، و کارگران کمکی&# 39 ؛ t بدانید که قفل کجاست ، باید به صفحه کنترل یا کشتی توزیع برق آویزان شود ، این موضوع بسیار نگران است. آیا این برای شما اتفاق افتاده؟


مسئله دیگر انتخاب قفل است. برخی از شرکت ها برای تهیه LOTO یک سری قفل تصادفی انتخاب می کنند. شاید قفل همان قفل درب یا کمد حمام شخصی&# 39 باشد. این کاملاً عملی نیست ، اما توجه به جو تولید ایمن تأثیر بسزایی در شرکت خواهد داشت. LOTO یک کار کاملاً حرفه ای است. اگر انتظار داریم مردم توجه کافی به حرفه ای بودن LOTO&# 39 داشته باشند ، برای کمک به قفل های حرفه ای نیاز داریم. به عنوان مثال ، قفل هایی که باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا توصیه کرده است ، در مورد کیفیت کار LOTO&# 39 حرفه ای تر از قفل های مشابه است.

کیت قفل برچسب ما که به طور خاص با توجه به نیازهای خاص شما طراحی شده است ، توسط یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای محصولات قفل در چین ساخته شده است - LOCKEY. شما از کیت بسته بندی برچسب گذاری سفارشی عمده فروشی ساخت چین با قیمت ارزان با کارخانه ما استقبال می کنید ، و ما همچنین نمونه رایگان را ارائه می دهیم
Hot Tags: بسته بسته بندی tagout ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، سفارشی ، عمده فروشی ، قیمت

ارسال درخواست