sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Loto قفل کردن ایستگاه خارج از برچسب

Loto قفل کردن ایستگاه خارج از برچسب

قسمت شماره: LS14 ترکیبی ایستگاه تحریم a) ساخته شده از کامپیوتر های پلاستیکی مهندسی. ب) این یک قطعه طراحی ، با یک پوشش برای قفل کردن. ج) می تواند چندین قفل ، hasp ، tagout و مینی تحریم و غیره را جای د) یک سوراخ قفل قفل ترکیبی برای قفل کردن برای محدود کردن دسترسی به مجاز وجود دارد...

شرح

قسمت شماره: LS14

تگ ترکیبی ایستگاه تحریم

یک      پوسته ایستگاه از کامپیوتر ساخته شده است ، هیئت مدیره بیسبال از ABS ساخته شده است.

b      طراحی یک قطعه با یک پوشش به قفل.

c      این شامل padlocks ، hasps ، tagouts و تحریم کوتاه است.

d     سوراخ قفل ترکیبی قفل شو برای قفل کردن برای محدود کردن دسترسی به کارگران مجاز.

e      اندازه کلی: 520mm متر (W) x631mm (H) x85mm (D)

 

قسمت شماره

توضیحات

LS14

می توانید تعدادی از برچسب های تحریم را جایگزین کنید.

1

مسئولیت ها و اختیارات


1 هر واحد


مسئول مدیریت و نگهداری با توجه به این روش.


دپارتمان مدیریت QHSE


مسئول ارائه مشاوره ، پشتیبانی و بررسی.


پرسنل مسئول بخش تجهیزات


مسئول اطلاع رسانی کارکنان از نقطه انزوا انرژی و اطمینان حاصل شود که کارکنان قفل به درستی; مسئول برای ساخت طرح انزوای انرژی, قطع انرژی, و حفظ ایمنی از کل منطقه تجهیزات; پر کردن فرم قرنطینه انرژی با توجه به وضعیت واقعی ، و بازیافت قفل و قطع علامت پس از عمل.


۴ کارمند


دنبال روش های صحیح برای قفل/Tagout, تست, و باز کردن; حق درخواست بازرسی و تأیید نقاط جداسازی و اقدامات انزوا و اضافه کردن اقدامات انزوای لازم را داشته باشید ؛ قفل و برچسب را در موقعیت صحیح قرار دهید و قفل امنیتی شخصی را ذخیره کنید.

5 پرسنل سرپرستی


تعیین شده و مجاز توسط فرد مسئول منطقه تجهیزات ؛ مسئول نظارت بر اجرای طرح انزوای انرژی ؛ مسئول نظارت بر ایمنی منطقه در طول فرآیند جداسازی انرژی; مسئول بازرسی ایمنی از محل کار و تجهیزات منطقه انزوا پس از انزوا ، گزارش به فرد مسئول از منطقه تجهیزات پس از تایید ایمنی از سایت کار ، نظارت بر حذف و بازیابی قفل و برچسب.

به خصوص با توجه به نیازهای خاص خود را طراحی, loto قفل کردن تگ خارج ایستگاه ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات تحریم در چین-LOCKEY. شما در حال استقبال به عمده فروشی loto قفل کردن برچسب خارج ایستگاه ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما ، و ما نیز ارائه نمونه رایگان.
Hot Tags: loto قفل کردن برچسب خارج ایستگاه تولید کنندگان چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست