sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
جعبه حبس گروه

جعبه حبس گروه

شماره قسمت: LK02 گروه قفل بو x حبس قفل جعبه ذخیره سازی راه حل عالی برای جداسازی نقاط انرژی زمانی که تیم های بزرگ در حال کار هستند. با استفاده از جعبه حبس گروه به طور چشمگیری کاهش مقدار قفل های مورد نیاز در کار حد وزن در هر نقطه انرژی توسط حذف hasps امکان...

شرح

شماره قسمت: LK02

گروه قفلدارای رتبهٔ بوx

حبس قفل جعبه ذخیره سازی راه حل عالی برای جداسازی نقاط انرژی زمانی که تیم های بزرگ در حال کار هستند. با استفاده از جعبه حبس گروه اجازه می دهد تا شما را به طور چشمگیری کاهش مقدار قفل بر روی کار مورد نیاز حد وزن در هر نقطه انرژی با حذف hasps، و آن دید کلی از که هنوز کار بدون رفتن به هر نقطه انرژی فراهم می کند.

ما جعبه حبس گروه فولاد با پوشش پودر با دوام ساخته شده است. تعطیلی بارکد تحریم این جعبه ذخیره سازی است سوراخ اصلی تحریم بر روی آن، که بدان معنی است که آن را می توان تنها قفل استاد باز توسط شخص استاد برداشته است. این علائم هشدار دهنده انگلیسی در معمولا آن را "قفل برای ایمنی". ما OEM تولید خدمات یعنی طراحی لیبل و برچسب می توان او را در خصوص ارائه. این کیت حبس فلزی قابل حمل می تواند ظرفیت تا به کارگران 13 با شخص استاد صلاح. اگر می خواهید بیشتر افراد برای قفل کردن این جعبه ایمنی حبس hasps نیز می توان.

مورد

شرح

اندازه

LK02

12 نقطه قفل با قفل استاد

L23.3 cm × W19. × 5 سانتی متر H9. 5 سانتی متر

با توجه به نیازهای خاص شما جعبه حبس گروه ما ساخته شده توسط یکی از حرفه ای تولید کنندگان و تامین کنندگان محصولات حبس در چین - LOCKEY به خصوص طراحی شده. شما استقبال به جعبه حبس عمده گروه های سفارشی ساخته شده در چین ارزان قیمت با کارخانه ما، و ما همچنین ارائه نمونه رایگان.

Hot Tags: گروه سازندگان جعبه حبس چین، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت عمده فروشی سفارشی، ارزان، ساخته شده در چین, رایگان نمونه، حبس قفل جعبه ذخیره سازی، فولاد حبس کیت

ارسال درخواست