sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قابل حمل فولاد Loto Group Lockout Tagout Boxout

قابل حمل فولاد Loto Group Lockout Tagout Boxout

قسمت شماره: جعبه قفل گروهی قابل حمل LK 02 P a) ساخته شده از پلاستیک با سطح پلاستیک با اسپری درجه حرارت بالا و دسته نایلون از استیل ضد زنگ. ب) چند نفر می توانند قطعات مهم را به طور هم زمان قفل کنند ، می توانند 1 3 قفل قفل را در خود جای دهند. ج) می تواند به عنوان مینی جعبه قفل قابل حمل استفاده شود ، می تواند ...

شرح

قسمت شماره:   LK 02

جعبه قفل گروهی قابل حمل

الف) ساخته شده از سطح پاشش با دمای بالا بشقاب استیل با پلاستیک و دسته نایلون از جنس استنلس استیل .

ب) چند نفر می توانند قطعات مهم را به طور هم زمان قفل کنند ، می توانند 1 3 قفل قفل را در خود جای دهند.

ج) می تواند به عنوان مینی جعبه قفل قابل حمل استفاده شود ، می تواند چندین برچسب ، هاس ،   قفل کوچک و غیره

د) پیام برچسب به زبان انگلیسی. سایر موارد دیگر می توانند به صورت سفارشی ساخته شوند .

ه) ب e قفل سرپرست.  

 

قسمت شماره

شرح

LK 02

اندازه:   230 میلی متر (W) × 155 میلی متر (H) × 90 میلی متر (D)


1

الزامات مدیریت

مورد نیاز: قبل از تعمیرات اساسی تجهیزات فرایند یا خط برق ، اپراتور مجاز باید سوئیچ خط برق را جدا کرده و آن را با قفل قفل کند. اگر قفل امکان پذیر نیست ، باید بر روی تجهیزات نگه داشته شده نشان داده شود که تجهیزات در دست تعمیر هستند. استثنائات: در کنترل تنها یک منبع پریز برق نمی تواند قفل شود ، اما باید ابراز غم و اندوه کند. در اشکال زدایی در تعمیر و نگهداری یا تجهیزات ، اگر منبع تغذیه لازم باشد ، نمی توان آن را قفل کرد ، اما باید آن را ذکر کرد ، و یک سرپرست در محل نظارت داشته باشید.

در صورت لزوم جدا کردن قسمت نگهدارنده از تجهیزات ، اتصال بین قسمت نگهدارنده و تجهیزات قطع می شود ، مانند از بین بردن کمربند انتقال ، زنجیر ، شافت کوپلینگ و سایر دستگاههای رانندگی که قدرت را منتقل می کنند.

هنگام خرید تجهیزات جدید ، دستگاه هایی را خریداری کنید که قفل شوند.

قفل ها: قفل های نگهداری شامل یک قفل قفل و یک صفحه قفل متخلخل است. قفل قفل و صفحه قفل توسط اپراتورهای دارای مجوز نگهداری می شود. یک قفل فقط می تواند یک کلید داشته باشد. اگر تعداد زیادی پرسنل در طراحی تعمیر و نگهداری مشارکت داشته باشند ، باید از صفحات قفل متخلخل استفاده شود.

قفل باید به طور همزمان ذکر شود و به سایر پرسنل هشدار می دهد که قفل را در صورت تمایل بردارند.

تنظیمات نشانک Lockout فقط توسط کاربر نشانک Lockout و نه توسط دیگران قابل حذف است.

در هنگام تغییر شیفت یا پرسنل ، کارمندان جایگزین دارای حقوق Lockout نباید از تجهیزات و ماشین هایی استفاده کنند که برچسب Lockout کارمندان را ترک می کنند.

هنگامی که چندین قفل / برچسب به طور همزمان در یک صفحه قفل استفاده می شود ، نشان می دهد که چندین نفر روی دستگاه کار می کنند. در این زمان ، پرسنلی که عملیات را از قبل انجام می دهند ، مجوزهای دیگر قفلها را بدون اجازه جدا نمی کنند.

هنگامی که یک تأمین کننده خارجی در سایت شرکت و برچسب USES Lockout کار می کند ، برداشته شدن قفل بدون مجوز برای کارکنان کاملاً ممنوع است.


Hot Tags: قابل حمل فولاد Loto Group Lockout Tagout Boxout

ارسال درخواست