sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برچسب های قفل ایمنی

برچسب های قفل ایمنی

برچسب اخطار ایمنی) ساخته شده از مواد PVC. ب) را می توان با قلم قابل پاک کردن نوشت. c) از قفل قفل استفاده کنید تا یادآوری کنید که دستگاه قفل شده است و نمی توان آن را اداره کرد. فقط توسط کسی که آن را قفل کرده است می تواند باز شود.

شرح

قسمت شماره:   LT01

برچسب هشدار ایمنی

الف) ساخته شده از مواد PVC.

ب) را می توان با قلم قابل پاک کردن نوشت .

c) از قفل قفل استفاده کنید تا یادآوری کنید که دستگاه قفل شده است و نمی توان آن را اداره کرد. فقط توسط کسی که آن را قفل کرده است می تواند باز شود.

د) برچسب ،   برای پر کردن شما می توانید "خطر / کار نکنید / زبان هشدار دهنده امنیتی" و همچنین "نام / بخش / تاریخ" را مشاهده کنید .

ه) سایر متن ها و طراحی ها قابل تنظیم هستند.

 

قسمت شماره

شرح

LT01

اندازه:   75 میلی متر (W) 146 میلی متر H (H) × 0.5mm T (T)

LT0 2

اندازه:   75 میلی متر (W) 146 میلی متر H (H) × 0.5mm T (T)

LT0 3

اندازه:   75 میلی متر (W) 146 میلی متر H (H) × 0.5mm T (T)

تجهیزات موجود نیست

در ژوئیه 2006 ، یانگ مو از کارگر برخی از شرکت های چینگدائو دستگاه قالب گیری تزریقی را جدا کرد تا به حلقه گرمایش سر به صورت خصوصی الکتریکی شلیک کند و باعث مرگ 1 نفر شود.

تاریخچه تصادفات:

تزریق اپراتور ماشین قالب ریزی و سازه یانگ هنگامی که ضربه ، ضربه قالب ، سپس یک ژائو صنعتگر پیدا کنید ، قاضی ژائو تجهیزات مربا نازل است ، و سپس نازل تخلیه یانگ بگویید. طبق آیین نامه: جداسازی نازل باید قدرت اصلی را خاموش کرده و توسط یک کارگر نگهدار حرفه ای اداره شود. در مورد نه مطابق با مفاد برق خاموش ، یانگ حلقه گرمایش را حذف می کند ، نتایج حاصل از انبردست لوله لاین برق سیم پیچ را لمس کرد ، یانگ به زمین افتاد ، نجات نامعتبر است.

علت تصادف:

1. دلیل اصلی تصادف این است که تکنسین به طور غیرقانونی به اپراتور یانگ هدایت می کند تا نازل را تخلیه کند و از نظارت بر محل عملیات ناکام می ماند.

2. اپراتور تجهیزات یانگ قسمتهای زنده تجهیزات را بدون قطع برق از بین برد ، که این عامل اصلی تصادف است.

مسئولیت تصادف:

1. تصادف ناشی از فرمان غیرقانونی فنی ژائو عامل اصلی این حادثه است و وی عمدتاً مسئولیت آن را بر عهده دارد.

2. یانگ به دلیل عملیات غیرقانونی خود عمدتا مسئول این حادثه بود.

3. شرکت پلاستیک طلا در یو امنیت وظیفه به موقع متوجه نشده است که کارگران نقض قوانین و مقررات ، مجازات اقتصادی اداری.

4- شخص مسئول دفتر تأسیس شرکت ، کارخانه شعبه و رؤسای ذیربط بخش بازرگانی مسئولیت مدیریت را برعهده گرفته و مجازاتهای اداری و اقتصادی را اعمال می کنند.

هشدار تصادف:

1. تحت هر شرایطی ، اپراتورها باید مطابق با قوانین و مقررات و رویه های عملکرد تجهیزات کار کنند و کورکورانه کار نکنند یا خطرات لازم را نداشته باشند. هرگونه نقض لحظه ای ممکن است منجر به نتایج بد شود.

2. کلیه سطوح پرسنل واحدهای تجربه تولید باید در درجه اول ایمنی را قرار دهند و در درجه اول ایمنی را به دست آورند. اگر ایمنی از قبل در نظر گرفته شود و تخلفات در فرآیند نگهداری کنترل شود ، می توان از بروز حوادث جلوگیری کرد.

با توجه به نیازهای ویژه شما ، برچسب های بسته شدن ایمنی ما که توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و عرضه کننده محصولات قفل در چین ساخته شده است - LOCKEY - ساخته شده است. شما به عمده فروشی های برچسب ایمنی سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: قفل ایمنی تولید کنندگان چین ، تولید کنندگان ، کارخانه ها ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت تولید شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست