sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برچسب دارنده داربست ABS

برچسب دارنده داربست ABS

قسمت شماره: برچسب دارنده داربست SLT02 a) ساخته شده از ABS. ب) تطابق سیستم ، رویه ای و قانونی داربست های موجود در سایت های کاری را فراهم می کند. ج) یک مسیر بازرسی واضح ارائه می دهد که به یکپارچگی و کنترل کارهایی که انجام شده است. د) برچسب ها در سه ماده نوشتن بر روی بادوام قابل دسترسی هستند و اطلاعات بسیار بصری و چشم نواز را ارائه می دهند. ه) هرکدام دارای یک دارنده برچسب داربست و یک برچسب برچسب هستند. می توان سفارشی سازی کرد.

شرح

قسمت شماره:   S LT0 2

برچسب داربست S

الف) ساخته شده از ABS.

ب) ارائه سیستم ،   رعایت رویه و قانونی برای داربست در سایت های کار.

ج) یک مسیر بازرسی واضح ارائه می دهد که به یکپارچگی و کنترل کارهایی که انجام شده است.

د) برچسب ها در سه ماده نوشتن بر روی بادوام قابل دسترسی هستند ،   ارائه اطلاعات بسیار بصری و چشم نواز.

ه) هرکدام دارای یک دارنده برچسب داربست و یک برچسب برچسب هستند. می توان سفارشی سازی کرد.

 

قسمت شماره

شرح

SLT01

اندازه: 92 3 310 میلی متر ، قطر: 60 میلی متر

SLT02

اندازه: 213 میلی متر × 56 میلی متر

S LT0 3

اندازه: 81 میلی متر × 39 میلی متر

1

روشهای مدیریت و تعمیر و نگهداری قفل بسته شدن

روند

1. شخص مسئول باید دستگاه اتصال یا فرآیند اتصال را به شما توضیح دهد تا دلیل برچسب گذاری Lockout را توضیح دهد.

2. اگر دستگاه در حال کار است ، اپراتور باید دستگاه را از طریق مرحله توقف معمولی متوقف کند.

3. دلیل قفل و برچسب در کارگاه و دستگاه های مرتبط را توضیح دهید. قدرت استارت و سایر عایقهای برق را خاموش کنید. تمام شیرآلات را ببندید تا از بروز خطرات احتمالی مانند بخار ، مایعات خطرناک و گاز فشرده جلوگیری شود.

4- استارت و سایر عایقهای برق را با اطمینان در حالت "خاموش" قفل کرده و قفل کنید ، همه سوپاپ ها را بررسی کرده و ببندید.

5. قفل گروه: هنگامی که فقط یک دستگاه شروع کننده دستگاه های دیگر ایزولاسیون نیرو را هدایت می کند ، یک یا چند زنجیره (واقع در عملیات کنترل) باید روی دستگاه قرار گیرند. هر شخص یا واحد نگهداری باید یکی از قفل های خود را به زنجیرهای متعدد اضافه کند. هنگامی که بیش از یک عایق برق نیاز به قفل داشته باشد ، فرد مسئول برای قفل کردن تمام عایقهای برق درگیر ، از قفلهای گروه مخصوص استفاده می کند. کلیدهای این قفل ها باید در جعبه قفل گروه قرار داده شوند و هر یک از اعضای گروه باید قفل خود را در جعبه قفل گروه قرار دهند. در صورت لزوم می توان از زنجیره های متعدد استفاده کرد.

6. Hangtag: اگر دستگاه جداسازی برق را نمی توان قفل کرد ، hangtag نشان می دهد که دستگاه نمی تواند باز شود. بنابراین برچسب باید توجه همه را به خود جلب کند ، به خصوص افرادی که سعی در باز کردن ایزولاسیون برق دارند.

7. گروه قطع: هرکسی که در یک گروه کار می کند ، باید علامت خود را بر روی عایق برق آویزان کند.

8. توجه: فقط شخص Tagout Lockout پس از اتمام کار حق دارد قفل و لایو کند.

9. بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ کس نمی تواند دستگاه را از روی هر دکمه شروع یا صفحه کنترل باز کند.

10- مطمئن شوید که از سایر روشها یا خطرات مکانیکی به درستی جلوگیری شده است. بی احتیاطی یا عدم هوشیاری علت اصلی آسیب دیدگی است و کلیه ماشینهای چرخان باید متوقف شوند.

مجوز برای نشانک Lockout باید در مکانی آشکار در اطراف قلم قفل ارسال شود تا نشان دهد دستگاه اکنون دارای برچسب Lockout است. در این مرحله می توان تمیز ، تعمیر ، نصب و سایر کارها را انجام داد.

12- برای انجام کار در محل کارکنان برون سپاری ، ادارات مربوطه ذیربط باید پرسنل ویژه را برای انجام کار برده داری خانگی در شرایط امنیتی پروژه برون سپاری اعزام کنند و این اقدامات را بطور جدی اجرا کنند.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما طراحی شده است ، برچسب داربست ABS ما ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی داربست های سفارشی ABS سفارشی ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: تولید کنندگان چسب داربست ABS چینی ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست