sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برچسب داربست ایمنی

برچسب داربست ایمنی

قسمت شماره: برچسب دارنده داربست SLT01 الف) ساخته شده از ABS. ب) تطابق سیستم ، رویه ای و قانونی داربست های موجود در سایت های کاری را فراهم می کند. ج) یک مسیر بازرسی واضح ارائه می دهد که به یکپارچگی و کنترل کارهایی که انجام شده است. د) برچسب ها در سه ماده نوشتن بر روی بادوام قابل دسترسی هستند و اطلاعات بسیار بصری و چشم نواز را ارائه می دهند. ه) هرکدام دارای یک دارنده برچسب داربست و یک برچسب برچسب هستند. می توان سفارشی سازی کرد.

شرح

قسمت شماره:   S LT0 1

برچسب داربست S

الف) ساخته شده از ABS.

ب) ارائه سیستم ،   رعایت رویه و قانونی برای داربست در سایت های کار.

ج) یک مسیر بازرسی واضح ارائه می دهد که به یکپارچگی و کنترل کارهایی که انجام شده است.

د) برچسب ها در سه ماده نوشتن بر روی بادوام قابل دسترسی هستند ،   ارائه اطلاعات بسیار بصری و چشم نواز.

ه) هرکدام دارای یک دارنده برچسب داربست و یک برچسب برچسب هستند. می توان سفارشی سازی کرد.

 

قسمت شماره

شرح

SLT01

اندازه: 92 3 310 میلی متر ، قطر: 60 میلی متر

SLT02

اندازه: 213 میلی متر × 56 میلی متر

S LT0 3

اندازه: 81 میلی متر × 39 میلی متر

4

روشهای مدیریت و تعمیر و نگهداری قفل بسته شدن

قفل و مارک

کلیه کارگاهها و ادارات کارخانه حداقل دارای یک قفل و برچسب مخصوص هستند. پرسنل مدیریت و نگهداری باید قفل و چوب لباسی بیشتری برای کمک به قفل و چوب لباسی داشته باشند. برای هر تجهیزات بیش از یک موتور وجود دارد. قفل و چوب لباسی لازم است و برای سایر تجهیزات مرتبط (مانند شیرها) قفل و چوب لباسی لازم است.

قفل و بشقاب بخش باید به عهده کارگاه ، مدیر بخش یا شخص ویژه باشد. یک پرونده مفصل از قفل و برچسب را نگه دارید و از سوابق استفاده کنید (سوابق استفاده باید نشان دهنده استفاده ، زمان و شخص مسئول باشد) اگر قفل و برچسب به هر دلیلی از بین رفته یا نمی توان از آن استفاده کرد ، سریعاً به سرپرست خود گزارش دهید.

آموزش

هر کارمند در کارخانه باید برای شناسایی نیروهای خطرناک ، انواع نیرو ، اندازه ، روش جداسازی و کنترل آموزش ببیند. همه کارمندان باید بدانند که دستگاه های نشانک Lockout مجاز به شروع کار نیستند. کارمندان جدید قبل از شروع کار باید در روش نشانگر Lockout آموزش ببینند. حداقل یک بار در سال عقب نشینی کنید. بازپرداخت و آموزش مجدد هنگام انتقال كاركنان در شركت ضروري است.

هر کارمند باید آموزش برچسب زدن Lockout را انجام دهد و سوابق آموزشی را حفظ کند.

مقدار انرژی که می تواند پس از جدا شدن دستگاه دوام بیاورد. مانند انرژی موجود در چشمه ، فلکه ، مایع فشار یا گاز ، خازن یا وزن.

ویژه با توجه به نیازهای ویژه شما طراحی شده ، برچسب بازرسی داربست ایمنی ساخته شده توسط یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان محصولات قفل در چین - LOCKEY. شما به عمده فروشی داربست ایمنی سفارشی بازرسی برچسب ساخته شده در چین با قیمت ارزان با کارخانه ما خوش آمدید ، و ما نیز نمونه رایگان ارائه می دهیم.
Hot Tags: داربست ایمنی تولید کنندگان برچسب بازرسی چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، ارزان ، قیمت ، ساخته شده در چین ، نمونه رایگان

ارسال درخواست