sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
دارنده برچسب ایمنی داربست

دارنده برچسب ایمنی داربست

قسمت شماره: برچسب دارنده داربست SLT01 الف) ساخته شده از ABS. ب) تطابق سیستم ، رویه ای و قانونی داربست های موجود در سایت های کاری را فراهم می کند. ج) یک مسیر بازرسی واضح ارائه می دهد که به یکپارچگی و کنترل کارهایی که انجام شده است. د) برچسب ها در سه ماده نوشتن بر روی بادوام قابل دسترسی هستند و اطلاعات بسیار بصری و چشم نواز را ارائه می دهند. ه) هرکدام دارای یک دارنده برچسب داربست و یک برچسب برچسب هستند. می توان سفارشی سازی کرد.

شرح

قسمت شماره:   S LT0 1

برچسب داربست S

الف) ساخته شده از ABS.

ب) ارائه سیستم ،   رعایت رویه و قانونی برای داربست در سایت های کار.

ج) یک مسیر بازرسی واضح ارائه می دهد که به یکپارچگی و کنترل کارهایی که انجام شده است.

د) برچسب ها در سه ماده نوشتن بر روی بادوام قابل دسترسی هستند ،   ارائه اطلاعات بسیار بصری و چشم نواز.

ه) هرکدام دارای یک دارنده برچسب داربست و یک برچسب برچسب هستند. می توان سفارشی سازی کرد.

 

قسمت شماره

شرح

SLT01

اندازه: 92 3 310 میلی متر ، قطر: 60 میلی متر

SLT02

اندازه: 213 میلی متر × 56 میلی متر

S LT0 3

اندازه: 81 میلی متر × 39 میلی متر

مطالعه موردی از لاگوت tagout5

مورد 5

شرح تصادف: در سال 2012 ، شرکت فیبر شیمیایی بانکوک ، LTD. قوطی گاز در پارک صنعتی مائوپو ، استان ریونگ ، تایلند منفجر شد و گرفتار آتش شد. انفجار بسیار قدرتمند بود. اندکی پس از انفجار ، ساختمان آتش گرفت و دود زیادی تولید کرد. بیش از 60 کارگر در زمان انفجار و آتش سوزی در محل کار بودند که باعث کشته شدن 12 نفر و زخمی شدن بیش از 100 نفر دیگر شد.

علت وقوع این سانحه: کارگران هنگام تمیز کردن خط تولید تولوئن به دلیل خاموش بودن خط ، از اقدامات ایمنی پیروی نکرده اند و این باعث شده تا تولوئن به دلیل قرار گرفتن در معرض محیط بیش از حد گرم ، باعث آتش سوزی شود.

روش بهبود: هنگام تعمیر و تمیز کردن خط لوله شیمیایی ، سعی کنید گاز ، مایع و فشار را در خط لوله خالی کنید و آن را قفل کنید. اگر جسم داخل لوله برای شرایط دما شرایط ویژه ای داشته باشد ، هنگام تخلیه انرژی باقیمانده باید توسط تجهیزات حرفه ای اداره شود.


پرونده 6

شرح تصادف: یک کارگر نگهدارنده در یک کارخانه تولیدی ، کنترل پنل کابینت برقی را تمیز و چفت می کند. همکار وی به او می گوید که کنترل پنل قطع شده است و نشانک Lockout است. پرسنل تعمیر و نگهداری مجدداً خود مورد بررسی قرار نگرفتند ، سپس کابینت برقی را باز کرده و مستقیماً کار کنید. با این حال ، این واقعیت که همکاران به طور قطع منبع تغذیه اصلی را قطع نکردند ، پرسنل تعمیر و نگهداری در اثر برق گرفتگی مجروح شدند.

علت تصادف: همکاران نگهدارنده تنها بخشی از منبع تغذیه کنترل پنل را خاموش کرده و برچسب قفل را انجام داده اند ، اما منبع تغذیه اصلی را خاموش نکرده اند. پرسنل تعمیر و نگهداری قبل از عمل شخصاً بررسی نکردند که منبع تغذیه بسته است ، همچنین از قلم استفاده نکرده تا بررسی کند که برد مدار زنده است یا خیر ، سپس مستقیماً کار کنید.

راه های بهبود: امنیت خود را به طور کامل بر عهده دیگران قرار ندهید ، تقسیم کار بین همکاران برای برقراری ارتباط بهتر از قبل؛ اطمینان حاصل کنید که جداسازی انرژی و برچسب Lockout قبل از بهره برداری به طور جدی انجام می شود و حتما قبل از کار اندازه گیری کنید که آیا تجهیزات با قلم زنده هستند.


Hot Tags: دارنده برچسب ایمنی داربست

ارسال درخواست