sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
صحبت درباره طراحی و کاربرد قفل شیر

صحبت درباره طراحی و کاربرد قفل شیر

Jun 09, 2017

صحبت کردن درباره طراحی و کاربرد قفل شیر
قفل شیر در سیستم مایع است، استفاده می شود برای کنترل جهت سیال، فشار، دستگاه جریان. قفل شیر یک دستگاه است که اجازه می دهد لوله و تجهیزات (مایعات، گاز، پودر) به جریان یا توقف و کنترل جریان آن. قفل شیر کنترل بخشی از سیستم انتقال مایعات خط لوله است، آن را برای تغییر مقطع کانال و جهت جریان رسانه، با انحراف، قطع، گاز، توقف، فشار شلنگ یا فشار بیش از حد و سایر توابع استفاده می شود. قفل سوپاپ برای کنترل مایع، از دریچه کنترل بیشتر محافظ به یک سیستم کنترل اتوماتیک بسیار پیچیده استفاده شده در انواع قفل شیر، انواع و مشخصات آن، قفل شیر می تواند برای کنترل آب، بخار، روغن، گاز، گلدان، انواع رسانه های خورنده، مایع رادیواکتیو مایع و سایر انواع جریان مایع، شیر قفل فشار کار می تواند از 0.0013MPa به 1000MPa فوق العاده با فشار بالا، دمای کار از -269 ℃ فوق العاده پایین درجه حرارت تا 1430 ℃ بالا درجه حرارت انواع مختلفی از دریچه های مورد استفاده در نیروگاه ها وجود دارد که می توان آنها را با توجه به روش های مختلف طبقه بندی به دسته های مختلف طبقه بندی کرد. با توجه به رسانه ها از طریق شیر می توان به شیر چدن، شیر فولادی ریخته گری، فولاد جعلی فولاد، شیر آلیاژ، و غیره: کنترل قفل شیر را می توان به یک شیر تقسیم، با استفاده از انواع گذرگاه Dongfang شهر، مانند کتابچه راهنمای ، الکتریکی، هیدرولیک، پنوماتیک، توربین، الکترومغناطیسی، هیدرولیک الکترومغناطیسی، هیدرولیک نقطه ای، گاز و هیدرولیک، چرخ دنده، چرخ دندانه دار و غیره.
قفل شیر لوازم جانبی لوله است. این برای تغییر مقطع کانال و جهت جریان رسانه استفاده می شود تا جریان رسانه انتقال دستگاه را کنترل کند. به طور خاص، قفل شیر استفاده متمرکز زیر را دارد: (1) رسانه را در خط لوله روشن یا خاموش کنید. مانند شیر دروازه، شیر جهان، شیر توپ، شیر پلاگین، شیر دیافراگم، شیر پروانه ای و غیره. (2) تنظیم و کنترل جریان و فشار رسانه در خط لوله. مانند دریچه گاز، دریچه تنظیم، شیر کاهش دریچه، شیر ایمنی و غیره. در حال حاضر، نویسنده از رایج ترین، به طور گسترده استفاده می شود مطابق با فشار قفل شیر، دما و ویژگی های ساختاری برای طبقه بندی روش.
از طریق شرح بالا، به طوری که مردم نقش قفل شیر در کار و استفاده از محدوده را درک می کنند، هنگامی که سوء استفاده، منجر به عواقب جدی، امنیت ایمنی زندگی و اموال را به خطر می اندازد، بنابراین قفل قفل قفل می تواند بازی نقش بسیار خوب امنیتی. با توجه به قفل شیر، مقدار قفل شیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد، مدل، اندازه، ویژگی های تنظیم، تا زمانی که یک تغییر کوچک در اندازه می تواند باشد.
1. هدف طراحی و ایمنی
در ساخت برق هیچ تخلف از حادثه نیست، پدیده رسمی به علت وجود این پدیده، همراه با کم بودن سطح کیفیت فرهنگی کارکنان، آگاهی از امنیت کم نظم در خود فرد، شانس وجود دارد، پیامدهای جدی از نقض پدیده آگاهی روشن نیست، بنابراین به طور معمول عواقب جدی است.
نویسنده در پی نصب و تعمیر و نگهداری 26 ساله در تلاش برای اجرای، تعمیر و ساخت و ساز کارمندان، سوءاستفاده ناشی از حادثه، به کشور، واحدها و خانواده ها برای ایجاد زیان و درد عظیمی، مشغول است. به منظور اجتناب از حوادث، بنابراین تجربه تولید درازمدت نویسنده برای جلوگیری از مجموعه ای از اقدامات ایمنی عملیاتی برای جلوگیری از اشتباه طراحی شده است. این یک قفل قفل قفل است که در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از شکست عملکرد طراحی شده است. این نوع قفل قفل قفل می تواند به طور گسترده ای در پتروشیمی، شیمیایی، نفت، گاز طبیعی، نیروگاه، انرژی هسته ای، متالورژی و دیگر زمینه ها استفاده می شود. نصب و حذف ساده و راحت، فقط برای ظاهر انعطاف پذیر، سخاوتمندانه، از هر محل، محیط، رطوبت و اثرات دیگر. بر روی عملکرد هر گونه تجهیزات، مو از عایق ضد خوردگی وزارت تاثیر نمی گذارد، بر اساس اندازه قفل شیر اندازه عملیات.

(2) قابلیت اطمینان و یکپارچگی طراحی بدون نگهداری؛ (3) طراحی و ساخت فشرده سازی و قابلیت اطمینان طراحی و ساخت قفل قفل شیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد، آسان برای استفاده از ویژگی های. (4) آسان برای قفل کردن با شیر لینک، خوب، حمل آسان، آزاد از محیط زیست، دما، محل، خوردگی؛ (5) هزینه های تولید پایین، عملیات انعطاف پذیر، نصب، آسان برای حذف، حمل آسان، امنیت بالا، با دوام. به طور گسترده استفاده شده و غیره
2. کاربرد عملی کاربردی
در سال های اخیر، چین نیز بیشتر توجه به ایمنی تجهیزات تولید شده است، به طوری که به شدت ایمنی دستگاه را بهبود می بخشد، می تواند به طور کامل از اشتباهات عملیاتی ناشی از تصادف جلوگیری کند. طراحی قفل قفل شیر به موقعیت فعلی منحصر به فرد است، قفل قفل شیر به طور عمده برای قفل کردن چرخ دست برای کنترل عمل قفل قفل قفل پایان لینک با پیچ و مهره های کلاه، لینک با ساخته شده است با موضوع داخلی دو آجیل، وسط زنجیره ای با لینک زنجیره ای، یک سر پیچ با پیچ و مهره مربوطه خود را (نخ داخلی مهره و سیم کشی سیم پیچ اتصال)، در انتهای دیگر دارای یک موضوع خارجی زندگی می کنند و آن پاراگراف از موضوع داخلی پیوند مهره، با یک زنجیر در اطراف شیر برای قفل چرخ دست، زنجیره ای به پایان می رسد با موضوع خارجی زندگی می کنند با لینک پین، چرخ دستی و کلاه کشی یک لینک عمودی است، این لینک تا زمانی که قفل شیر قفل، مگر اینکه وسط زندگی یا آسیب را آزاد کنید یا قفل شیر را باز نکنید. تعمیر و یا باز کردن، قفل شیر را، تا زمانی که وسط زندگی می کنند بر روی آن را باز کنید. قفل قفل دریچه عمدتا در برخی از اغلب بسته و به طور معمول باز قفل شیر استفاده می شود، برخی از تعمیر و نگهداری در قفل شیر و خارج وجود دارد، دیگر نیاز به قفل قفل نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. یک قفل همچنین می تواند دو قفل قفل شده را قفل کند، به طوری که عمدتا برای محافظت از عملکرد تصادفی و ایجاد تصادف است.
از طریق تایید عملی، موثر است، اما همچنین بسیاری از مواد را ذخیره کنید. قفل قفل شیر در نیروگاه Bijie، نیروگاه Qitaihe، نیروگاه Guizhou Liupanshui، نیروگاه Jixi، نیروگاه هونان Chuangyuan، نیروگاه Jiangxi Nantong، نیروگاه Zhungeer درون مغولستان، نیروگاه شاندونگ Binzhou، نیروگاه آلومینیومی هنان Shenhuo و غیره اعمال شده اند، اثر بسیار خوب است. همچنین در دوره نصب و نگهداری نیروگاه های مختلف به طور گسترده ای برای جلوگیری از وقوع عملیات اشتباه برای اطمینان از استفاده ایمن از تجهیزات استفاده می شود.