sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
نقطه انفجار دریچه چگونه است؟

نقطه انفجار دریچه چگونه است؟

Oct 25, 2017

نقطه پنکه Valve Lockout چیست؟
شیرآلات قفل یک اختراع بزرگ در زندگی روزمره ماست که با اطمینان و استفاده از تابلو قفل شده است. بنابراین ما یک درب کابینت برای نصب و نگهداری آن لازم است. باید استاندارد شده و به درستی نصب شود، سوئیچ قفل و پانل را نمی توان از کاغذ استفاده کرد و نوار متصل به نیرو را نمی توان در قفل درب قفل نصب، برای جلوگیری از قفل کردن خش های سطح خشک رنگ. قفل درب قفل باید مطابق با توضیحات محصول نصب شود، نیاز به نصب باید توجه داشته باشید قفل قفل درب رطوبت بالا نیست، برای جلوگیری از خوردگی. در فرآیند تعمیر استفاده می شود نقاط وجود دارد، به دلیل این قفل از آلیاژ روی و قفل مس ساخته شده است، زنگ زده نیست، اکسیداسیون اتفاق می افتد اما زندگی بیش از حد طولانی است، که فقط نیاز به استفاده از اسپری برس سطح می تواند حذف شود توصیه می شود از یک قفل درب فولادی ضد زنگ استفاده کنید که اکسید نشده و زنگ زده نخواهد شد، بلکه پایدارتر نیز خواهد بود.
اثر متی، احتمالا ما شنیده ایم که قوی تر قوی تر است، ضعیف ضعیف پدیده. در صنعت قفل شیر، توسعه غولهای Lock Valve صاف و شکننده است. توسعه صنعت قفل Baode به عنوان گلوله برفی به طور کلی بیشتر و بیشتر بزرگ است. در حالیکه کسب و کار کوچک و متوسط Valve Lockout هنوز در حال تلاش است، تلاش برای توسعه دشوار در نقشه.
با این حال، غولهای Lock Valve همچنین از شرکتهای کوچک و متوسط توسعه یافته است، در حالی که این روش تنها "خونریزی" است، تنها دستاورد های امروز است. "آستانه" شرکت های کوچک و متوسط به دست آمد، قفل صنعتی دریچه راه رفتن است، اما موفقیت موفقیت آمیز؛ زندگی سخت است، از ناپدید شدن. برای توسعه شرکت های کوچک و متوسط، تلاش های مداوم، نوآوری، گذشته بیش از یک نمونه موفق است، عبور از گذشته تنها می تواند در فروپاشی چهره های سازمانی طبقه بندی شود. 2011 کمبود "سال"، "کمبود پول"، "کمبود برق"، "کمبود نیروی کار" و کمبود دیگر، شرکت های کوچک و متوسط، چالش های ناامن، سوال دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. بانک مرکزی برای افزایش نرخ بهره، شرکت های کوچک و متوسط تأمین مالی سخت و زنجیره صنعتی ساده و کارآمد را در بلندمدت دشوار می سازد. و تبدیل و ارتقاء نه تنها فریاد شعار می تواند خیلی ساده است. کسب و کار کوچک و متوسط Valve Lockout، چگونگی خراب شدن اثر متیو، خلاص شدن از کلاه ضعیف ضعیف، در محیط دشوار دریچه Lockout "موجودات گرفتار" می شود؟
شرکت های کوچک و متوسط باید راه خود را برای توسعه پیدا کنند. به عنوان مثال، قدرت تحول و ارتقاء شرکت ها، هنگامی که تحول Huarui، برای اطمینان از اینکه در محیط پیچیده برای نگه داشتن با سرعت، به بقای مناسب ترین "مناسب"، بقای مناسب ترین در " عالی '؛ هیچ پشتیبانی فنی و تحول قدرت شرکت، می تواند "گروه" توسعه، در محیط سرد Valve Lockout، "Baotuan" گرمایش، مزایای چندین پروژه با هم ترکیب شده به یک سطح جدید؛ یا می توانید حالت 1N را انتخاب کنید، چندین شرکت کوچک و متوسط، بهره برداری از یک شرکت بزرگ، توسعه محور.
در این زمان لازم است برای جلوگیری از آسیب به قفل در استفاده روزمره از مهارت های خاصی استفاده شود، زیرا فرآیند نمونه باید قفل Valve را تمیز نگه دارد و هنگامی که خاکی در اطراف آن پیدا شود، آن را بطور زمان بشویید تا از گرد و غبار یا سایر نقاط در هوا جلوگیری شود به قفل باعث از دست دادن غیر ضروری می شود.
از سوی دیگر، هنگامی که ما بسیار سخت باز کنیم، شما می توانید مداد را در داخل جوهر می توانید یک قفل خوب باز کنید. از نیروی بی قاعده استفاده نکنید، مجبور به باز کردن برای جلوگیری از تغییر شکل درب. در زندگی روزانه ما، راه بسیار مهمی برای قفل کردن درب در کابینت الکتریکی است و راه خوبی است که در بالا یک روش اساسی Valve Lockout است که به طور مرتب نگهداری می شود.