sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
چگونه برای خرید Lockout Hasp؟

چگونه برای خرید Lockout Hasp؟

Aug 14, 2017

چگونه برای خرید Lockout Hasp؟
Lockout Hasp نوع: Lockout Hasp به قفل درب کارت IC (کارت)، قفل کارت مغناطیسی (کارت)، قفل کارت سنسور و قفل TM کارت، بیشتر مورد استفاده برای قفل کارت و قفل IC کارت، به گفته خود مدیریت هتل خود نیاز به تجزیه و تحلیل، هزینه سیستم برای انتخاب نوع قفل درب نصب شده است.
از آنجا که قفل هوشمند قفل های مکانیکی متفاوتی دارد، قفل هوشمند مربوط به ماشین آلات، الکترونیک، سیستم های کامپیوتری، پیشنهاد انتخاب شهرت بهتر نام تجاری بالغ، مارک فعلی هوشمند هوشمند هوشمند داخلی، اما مجموعه ای کامل از ظرفیت تولید تخمین زده می شود. بیش از 10٪، بهترین درک از تولید کنندگان توسعه، تولید، وضعیت پس از فروش، چه شرکت های استاندارد، چه در ساخت سیستم مدیریت کیفیت.
بسیاری از کاربران به علت عدم تجربه خرید و یا ارزان هستند (ممکن است این علامت های تجاری ارزان تر باشد اما سایر لوازم جانبی یا کارت ماشین ها گران هستند و توزیع رایگان، نگهداری قیمت چند هزار دلار خواهد بود)، خرید محصولات پس از یک دوره زمانی ممکن است تولید کنندگان یا مشکلات کیفیت را برای یافتن سازندگان تولید کننده غیر مسئولانه پیدا نکنند که استفاده نادرست از کاربر تعمیرات و لوازم جانبی مانند پدیده های نجومی را ارائه نمی دهد.
Lockout Hasp مهارت های خرید: فقط به خاطر Lockout Hasp بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان و هتل طرف طرفدار، و به عنوان مصرف کنندگان باید بیشتر بدانید در مورد خرید از محدوده حساس Lockout Hasp، بنابراین من به شما آموزش چگونه خرید Lockout Hasp!
1، کارت قفل درب یا کارت کلید سنسور حساس است. برای تکرار کارت یا کارت کلید القاء پس از باز کردن درب، باید عمل عادی باشد، نباید "هیچ پاسخ" یا "خطا"، پدیده "هرج و مرج موتور" وجود داشته باشد. برای بررسی اطلاعات مربوط به قفل نام تجاری، ساعت به راحتی به هرج و مرج نیست، تا زمانی که عملکرد Lockout Hasp ثبات را بررسی کند، آن ویژگی های به اصطلاح به اصطلاح لزوما اثر عملی ندارد. باید عملکرد اصلاح خطای قفل مدار خود را انتخاب کنید. مانند انتخاب یک محصول نابالغ ممکن است قادر به استفاده یا حفظ یک کار عالی نباشد. کنترل تراشه میکرو کامپیوتر مدار کنتاکت، مدار به همراه عملکرد تصحیح خطای اطلاعات، اطلاعات پردازش مدار پایدار، قفل سنسور با سرعت خطای تصحیح دوگانه بسیار کم است، قفل کردن درب با استفاده از داده های بی سیم برای نگهداری قفل درب ، درب را برای ضبط داده ها باز کنید بسیار راحت است.
2، استفاده از دست خالی یا دسته غیر غیرفعال؟ با توجه به سال استفاده بدون مشکل. توصیه می شود برای استفاده از قفل بدن غیر خالی، بدن قفل غیرقابل تخلیه از پانل زمانی که چروک و بر باز کردن درب تاثیر می گذارد.
3، انتخاب قفل درب مغناطیسی باید درک کند که آیا سازندگان درب قفل درب برای توسعه الگوریتم رمزنگاری کارت خوان خود، و یا استفاده از سرتاسر کارت مغناطیسی قابل دسترس در دسترس است. مانند استفاده از کارت خوان جهانی برای نوشتن کارت، دیگران می توانند از کارت خوان رایج استفاده کنند تا کارت را کپی کنند و نمی توانند به محرمانه دست یابند. شعبه یو جدید IC کارت به علاوه قفل درب کارت مغناطیسی، کارت مهمان با یک کارت مغناطیسی، اطلاعات مدیر و نگهداری با IC کارت، کارت خوان مغناطیسی خواننده الگوریتم رمزنگاری خود.
4، کارت به کارت IC، کارت TM، کارت مغناطیسی، کارت مجاورت، در حال حاضر استفاده از بیشتر کارت IC (تماس) و کارت نزدیکی (بدون تماس) قفل درب، قفل درب کارت IC معمولا از کارت های Siemens Ridge ، Fudan و سایر کارت های سازگار). قفل کارت القاء با استفاده از کارت القایی اغلب استفاده می شود کارت TEMIC (تعداد زیادی کارت القاء القاعده، می تواند ظرفیت عملکرد داده ها را به عنوان خوانده شده و نوشتن 33)، درب سنسور هتل به طور کلی قفل TEMIC است. فیلیپس را می توان به تعدادی از مناطق برای خواندن و نوشتن ظرفیت داده ها از 1000 بایت، ظرفیت های بزرگ، قیمت کارت و TEMIC تقریبا اما قیمت قفل بسیار گران قیمت است) مصرف زیادی، حضور، باز کردن درب کارت مشترک MF1. کارت شناسایی وجود دارد (کارت شناسایی کارخانه یک رشته کد را تنظیم می کند، فقط می تواند اطلاعات را بخواند، نمی تواند اطلاعات را در کارت بفرستد) کارت شناسایی معمولا در سیستم مدیریت کامپیوتر بدون خانواده، قفل هوشمند آپارتمان، قیمت کارت شناسایی استفاده می شود حدود نیمی از کارت TEMIC است. در حال حاضر، بسیاری از کارت های کسب و کار کارت و کارت عضویت، بسیاری از کارخانه قفل هوشمند انتخاب کارت کارت کارخانه کوچکتر وجود دارد، می تواند خرید تراشه (قطعات الکترونیکی بسیار موازی) و بسته بندی، روند چاپ الگوی تضمین نمی کند.
5، درب را فشار دهید دسته برای باز کردن قفل درب باید انعطاف پذیر و صاف، قفل بدن باید یک صدا جدی "Cha" "Cha" مکانیکی صحیح مکانیکی. به آرامی نیرو باید قادر به قرار دادن دسته پایین، دست به حالت عادی. انتقال مکانیکی نمی تواند بر روانکاری روغن تکیه کند، بستگی به اتصال مکانیکی این جمع و جور دارد، مانند همه با تکیه بر روانکاری روغن یک بار پس از استفاده از خشک کردن روغن، قفل درب در شکست مکرر.
6، برای استفاده از ساختار استاندارد پنج قفل بدن قفل، قفل بدن برای رانندگی پین به رانندگی. قفل بدن Ke Yu Lockout در مارک های شناخته شده اصلی بر اساس بدن قفل برای بهبود ساختار بدن قفل در نرخ استفاده داخلی و خارجی است بالاترین، ساختار مناسب، کم قطعات قطعات، عملکرد بالا، آسان نصب، عمر طولانی، زندگی عادی بیش از 15 سال است که توسط کاربران، زبان بیمه، زبان ضد قفل بزرگ و غیره با عملکرد ضد ضربه، ضد تظاهرات ستایش شده است. استفاده از زبان جانبی (ضد زبان) برای تقویت ساختار، به طور موثر جلوگیری از درب پس از باز کردن زبان زمانی که باد یا انسان ساخته شده بسته زمانی که زبان شکسته زبان، خم شدن.