sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
چگونه یک قفل ایمنی را انتخاب کنید

چگونه یک قفل ایمنی را انتخاب کنید

Aug 24, 2017

چگونه یک قفل ایمنی را انتخاب کنید
قفل قفل ایمنی به عنوان یک قفل امنیتی با امنیت، در مناطق بیشتری به کار گرفته شده است. پس چگونه باید قفل امن ایمنی را انتخاب کرد؟ امروز، اجازه دهید امنیت شما را به شما آموزش دهد!
ابتدا باید ابتدا کیفیت محصولات Safety Padlock را انتخاب کنیم، اعتبار سازنده برای اطمینان از خرید. قفل ایمنی بدون اعتبار تضمین کیفیت، قفل زمانی که قفل امنیتی تنگ نیست، می تواند نقش تولید کنندگان ضد سرقت را در محدوده درنظر گرفته شود.
دوم، قرارداد قبل از امضای قرارداد، مستلزم تولیدکنندگان است که شخص ثالث را به شناسایی و شماره قفل ایمنی ارائه ندهد تا اطمینان حاصل شود که محصولات دارای حق انحصاری برای استفاده هستند.
سوم، سعی نکنید که از تعدادی از تولید کنندگان استفاده کنید، محصولات مشابه با اندازه / رنگ تولید می کنند، محصولات مشابه یکسان / رنگ می توانند به راحتی کپی شوند، و در نتیجه قفل ایمنی ایمن نمی تواند اثر ضد سرقت را به دست آورد.
قفل ایمنی ایمنی به طور کلی برای جلوگیری از آسیب ناشی از کارکنان هنگام استفاده از تجهیزات به دلیل تعمیر و نگهداری تجهیزات به طور کلی استفاده می شود.
استفاده از قفل ایمنی چیست؟
موارد مناسبی موارد زیر، ما باید از قفل ایمنی استفاده کنیم:
1، برای جلوگیری از شروع ناگهانی دستگاه، شما باید از قفل ایمنی قفل ایمنی استفاده کنید
2، برای جلوگیری از انتشار ناگهانی قدرت باقی مانده، بهترین استفاده از قفل ایمنی قفل:
3. هنگامی که باید از طریق یک وسیله محافظ یا سایر تجهیزات ایمنی از یک قفل ایمنی استفاده کنید، از قفل ایمنی استفاده کنید
4، هنگامی که یک قسمت از بدن ممکن است توسط دستگاه گرفتار شود، هنگام محدوده کار باید قفل شود:
5، پرسنل نگهداری نیرو در نگهداری مدار، استفاده از تجهیزات ایمنی باید در قفل جاده باشد
6، پرسنل تعمیر و نگهداری دستگاه در تمیز کردن و یا روانکاری با بهره برداری از دستگاه، دستگاه باید در دکمه سوئیچ استفاده می شود ایمن قفل
7، پرسنل تعمیر و نگهداری در از بین بردن عدم مکانیسم باید برای شروع دستگاه مکانیکی استفاده شود ایمنی قفل ایمنی ایالات متحده اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای ایالات متحده (OSHA) پیشنهاد کرد که همه شرکت ها باید مجهز به یک کارکنان قفل ایمنی خود باشند. مسئولیت سازمانی برای ردیابی سیستم انتخاب شده در محل کار است. یک قفل ایمنی یک ابزار برای خاموش کردن قدرت نیست و تنها هنگامی که منبع برق جدا شده است قفل می شود.
هنگامی که یک فرد مجاز به انجام همان وظیفه است، هر کارمند باید شخصا به جای امضای خود به دیگران اقدام شخصی خود کند. هرگز قفل ایمنی خود را مجبور نکنید. فقط تجهیزاتی را که ایمنی قفل ایمنی را به پایان رسانده اند، اداره می کند.
هنگامی که این حرکت را انجام می دهید، نباید قفل ایمنی اصلی را آزاد کنید، باید منتظر بمانید تا جانشین بعدی مطابق با الزامات قفل ایمنی برای بلند کردن قفل ایمنی اصلی باشد. در همان زمان، جانشین جدید باید قفل امنیتی ایمن و قابل اعتماد را دوباره تأیید کند، قبل از عملیات تایید شده است. هرگز ایمنی خود را بر روی قفل ایمنی شخص دیگری قرار ندهید، همیشه خود را ایمن قفل برای حفظ امنیت خود را به یاد داشته باشید.
برای مثال، برای جلوگیری از قفل سوپاپ 3 اینچ، از قفل امنیتی ایمن استفاده کنید، و اکنون قفل دریچه 5 اینچ تا 6.5 اینچ است. ایمن قفل، لطفا قصد استفاده از آن را نداشته باشید و با قفل ایمنی مطابقت نداشته باشید. بلافاصله باید اندازه صحیح قفل ایمنی را بگیرد.
اطمینان حاصل کنید که قفل ایمنی شما به محیط آن، مانند رطوبت، خوردگی، و غیره مقاوم است، در غیر این صورت این اثر را از دست خواهد داد.
قفل قفل ایمنی و فهرست باید ترکیب شوند و نمیتوانند یکدیگر را جایگزین کنند. از تاریخ 2 ژانویه 1990، بدون توجه به زمان جایگزینی ماشین آلات و تجهیزات، تعمیرات اساسی، نوسازی یا نوآوری، و هر زمان که نصب ماشین آلات و تجهیزات جدید، تجهیزات لازم برای دستگاه انزوای انرژی باید طراحی شده برای استفاده از قفل کردن دستگاه.