sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
چگونه می توانید قفل ایمنی را برای ماشین خود را در زمستان انتخاب کنید

چگونه می توانید قفل ایمنی را برای ماشین خود را در زمستان انتخاب کنید

Sep 28, 2017


به یاد داشته باشید به دنبال ارزان نیست، بدون تولید کنندگان، هیچ محصول مشخصات، هیچ نام تجاری وجود دارد، به خصوص برخی از آنها مانند کلم به طور غریزی در درب فروشگاه Iron Padlock قفل شده است، این خودرو سازان ایمنی Padlock نمی خواهم به covet لحظه ای ارزان برای خرید . خرید قفل ایمنی برای حفاظت از ایمنی رانندگی خود، اگر شما خرید قفل ایمنی فقیر ناشی از رانندگی ناامن ارزش شمع است. توصیه می شود که قفل ایمنی را نیز خریداری کنید در مورد نام تجاری خوش بین هستید، منبع را انتخاب کنید، تولید کنندگان وجود دارد، مشخصات محصولات معمولی ایمنی Padlock وجود دارد.
قفل ایمنی را انتخاب کنید
یک بارش برف، در صورتی که این بار به فروشگاه قطعات خودرو بروید، با رو به شیارهای مختلف خیره کننده قفل ایمنی مواجه می شوید، کارمند به شما سود آور ترین قفل ایمنی را برای شما به ارمغان می آورد به منظور جلوگیری از کارفرمایان به سوء تفاهم، می توانید از نکات زیر استفاده کنید که یک مرجع کوچک باشند.
1 ماشین ماشین کلاس، اگر شما فقط گهگاه یا همیشه بخش برف و یخ را انتخاب کنید، کیفیت فولاد ایمنی Padlock را انتخاب کنید در آسیب های بدن بزرگتر خواهد بود، سر و صدا نیز بزرگ است، آهن مزیت دوام، ضد قفل اثر در حالی که قفل ایمنی لاستیک مناسب تر از ماشین خانگی، سر و صدا، نصب و راه اندازی نیز مناسب است، اثر ضد skid نیز خوب است.
2 وسیله نقلیه سنگین وسایل نقلیه، کامیون، و سپس استفاده عمومی از قفل ایمنی فولاد، کنتراست لاستیک و تلخ گوشت گاو بدون لغو خوب است، با دوام، بعد از همه، وزن کامیون و استفاده از خیلی بیشتر از ماشین خانگی. البته قیمت بالابر ایمنی بزرگ پد نیز گران تر از یک ماشین کوچک خانواده است. ضربه گیر ایمنی لاستیکی با قفل ایمنی آهن، هر کدام از مزایای خود را دارد، به طوری که برای سواران توصیه می شود برای اتومبیل های کوچک خانگی، با سر و صدا کوچک، لاستیک ضربه لاستیکی ایمنی قفل آسیب نمی زند. استفاده از کامیون و یا اغلب سواران برف و یخ، بهتر است از اثر دوام، ضد قفل ایمنی قفل ایمنی فولادی استفاده شود.
خرید زمان قفل ایمنی بهترین است که برف را در زمستان به هنگام یخ بگذارید، زیرا این بالاترین سال در قیمت ایمنی قفل است، شما می توانید در ماه اکتبر یا نوامبر برای خرید مناسب ترین، فروشگاه های بزرگ شروع به خرید کالا، قیمت هنوز هم بسیار مناسب است.
خرید ایمنی قفل در زمان مناسب، در جای مناسب، و مناسب خود را قفل ایمنی بهترین است. به یاد داشته باشید، گران قیمت نیست، و همچنین دوام ندارد، ماشین سواری متفاوت اتومبیل های مختلف ممکن است نیاز به انواع مختلف قفل ایمنی، بنابراین مطمئن باشید که مناسب ترین برای خود انتخاب کنید.
قفل ایمنی باید با اندازه تایر سازگار باشد. اندازه بیش از حد بزرگ است که نه تنها اثر ضد skid را بازی نمی کند، قفل ایمنی تایر نیز ممکن است به علت چرخش چرخ از تایر ناشی از آسیب غیر ضروری است. با توجه به تنش تنش خود کاهش می یابد، همراه با فشار ناشی از چرخ به راحتی می توانید زنجیره را شکستن است.
قفل ایمنی باید روی چرخ های درایو نصب شود. رانندگی وسیله نقلیه با چرخاندن چرخ درایو به دست می آید. چرخ راننده در سطح جاده لغزنده مستعد ابتلا به تسریع شدن به علت شتاب و نیروی محرکه چرخ دنده می تواند برای اطمینان از ایمن تر شدن وسیله نقلیه افزایش یابد.
نصب قفل قفل ایمنی ممنوع. نصب و راه اندازی تک چرخ قفل ایمنی ناشی از چرخش چرخ چپ و راست چرخش، شتاب خودرو و یا کند شدن باعث لغزنده، تلنگر و غیره. بهترین راه این است که دو چرخ درایو یا چهار چرخ را نصب کنید، به طوری که مهم نیست که آیا شتاب یا کاهش سرعت اثر خوبی از ضد لغزش می دهد.
قبل از سفر خوش بینانه در مورد شرایط جاده، اگر برف به ندرت توصیه می شود شما از قفل ایمنی استفاده کنید. قفل ایمنی مناسب فقط برای برف بیش از حد و یا جاده یخ زده منجمد، جاده خشک یا آبدار می تواند به طور مستقیم به بازخورد نیروی برجسته نیروی ایمنی قفل به چرخ، تایر و رانندگی تجربه تاثیر بزرگی، بلکه همچنین به دلیل rivets و تماس سطح جاده منطقه کوچک و اثر ضد اثر است. علاوه بر نصب، حذف ایمنی قفل مشکل بیشتر است، بهتر است در محل پارکینگ یا فضاهای کنار جاده ای جایگزین شود، قبل از نیاز به تنظیم علائم ضروری ترافیک هشدار دهنده.