sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
چگونگی انتخاب ایمنی قفل امنیتی قفل بلوک روش های حفاظت

چگونگی انتخاب ایمنی قفل امنیتی قفل بلوک روش های حفاظت

Jun 26, 2017

نحوه انتخاب روش های محافظت از قفل امنیتی ایمنی Padlock
قفل ایمنی چیست؟ قفل ایمنی برای کارگاه و اتاق هنگام استفاده از قفل استفاده می شود، یک نوع قفل است. به طوری که معمولا ما از قفل امنیتی استفاده نمی کنیم، چرا؟ از آنجا که قفل امنیتی این است که اطمینان حاصل شود که قدرت تجهیزات قطعا بسته شده است، تجهیزات بر روی وضعیت امنیتی اصرار داشت، قفل می تواند مانع از این شود که دستگاه به دقت شروع به قفل کردن کند، باعث آسیب و یا مرگ شود. بنابراین چگونه می توان یک قفل امن را خرید؟ روش حفاظت ایمنی Padlock و چه چیزی؟
اول، خرید قفل امن
مفهوم قفل امن برای ورود به بازار داخلی هنوز هم بسیار کوتاه است، بازار نیز یک قفل امن از محصولات ناهموار، خوب و بد است، بسیاری از کسب شرکت در انتخاب قفل امنیتی زمانی که برخی از نادرست، بنابراین کاربر باید درجه بالایی، نام تجاری یا عوامل برند را انتخاب کند، زیرا آنها باید از قدرت اقتصادی و ثبات سیستم شبکه برای اطمینان از اینکه خدمات و پس از فروش، برای جلوگیری از کیفیت کالا ناشی از اختلاف، راضی هستند.
1، به ظاهر وضعیت نگاه کنید
قفل ها معمولا توسط آبکاری، اسپری کردن یا رنگ آمیزی ساخته می شوند. این فرایندها به نفع خود قفل است. به عنوان یک نتیجه از این سری از درمان، فیلم محافظ یک فیلم محافظ در بیرونی قفل، که مقاوم در برابر خوردگی خواهد شد. اثر کاربران از این نقطه قادر به اندازه گیری مستقیم کیفیت قفل خواهند بود.
2 وزن را از احساس احساس کن
گوشه های برش قفل معمولا انتخاب مواد توخالی زیر مواد هستند، نه تنها وزن نور، و استفاده از احساس احساس نیز نسبتا فقیر است.
3، مقررات ایمنی را ببینید
در خانه و خارج از کشور در قفل های سخت افزاری، هنجارهای سختی وجود دارد، تولید کنندگان کوچک برای صرفه جویی در هزینه ها از عملکرد استاندارد پیروی نمی کنند، و علامت های تجاری معمولا بر اساس هنجارها مطابقت دارند.
دوم، حفظ قفل امنیتی
1، قفل نمی تواند در معرض باران بلند مدت باشد، باران حاوی نیترات اسید، نیترات، خوردگی قفل می شود.
2 معمولا اغلب به قفل تمیز کردن پایبند می شود، بدن خارجی را به سیلندر قفل اجازه نمی دهد، که باز شدن را مشکل می کند یا حتی نمی تواند باز شود.
3، زمان به سیلندر قفل به روغن، پودر گرافیت یا پودر مداد، برای کمک به کاهش استفاده از زمان برای بیش از حد طولانی و سمت چپ اکسید لایه.
4، توجه به آب و هوا (بهار و زمستان خشک) ناشی از انبساط حرارتی و انقباض، به منظور اطمینان از اینکه بدن قفل خود و شکاف بین کلیدی منطقی برای اطمینان از استفاده صاف از قفل.