sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
ملاحظات مهم برای انتخاب قفل ایمنی

ملاحظات مهم برای انتخاب قفل ایمنی

Aug 03, 2017

ملاحظات مهم برای انتخاب قفل ایمنی
قفل ایمنی یک انتخاب گسترده ای از رنگ ها، اندازه ها، اشکال ها و طرح های درب دارد. علاوه بر انتخاب یک قفل ایمنی که با NFPA مطابقت دارد، الزامات OSHA و گواهینامه FM، عوامل دیگر باید در نظر گرفته شود.
خواص شیمیایی
مهم است که همه مواد شیمیایی را که باید ذخیره می شود شناسایی و آنها را فهرست کنید. مشخصات مواد ایمنی مواد (MSDS) را به دقت بررسی کنید تا مشخصه های مربوطه و شیوه های ذخیره سازی توصیه شده را مشخص کنید. برای جلوگیری از انفجارهای سمی و آتش سوزی، جداسازی مواد شیمیایی ناسازگار مهم است. مقررات مربوطه و قانون حق اطلاع رسانی (یا استانداردهای ارتباطات مخاطرات) برچسب زدن و آموزش مواد شیمیایی را ارائه می دهند. به منظور تسهیل استفاده از جدول دسترسی MSDS نقطه، اما همچنین به طور خاص فراهم می کند "جعبه ذخیره سازی سند"، به طور مستقیم به قفل امنیتی متصل است.
یکی از عواملی که یک قفل ایمنی را انتخاب می کند رابطه بین شیمیایی و خود قفل ایمنی است. برای مثال، برای مواد اسیدی غیر قابل اشتعال و مایعات خورنده، مواد ساختمانی باید پلی اتیلن یا چوب لمینیت باشد. با این حال، برای مایعات قابل اشتعال، اما کمتر خوردگی، توصیه می شود از کابینت های فولادی مقاوم در برابر شیمیایی با پوشش پلی اتیلن استفاده کنید. قفل قفل ایمنی فولادی مناسب برای مایعات قابل اشتعال است و انتخاب رنگ مناسب برای مدیریت و جداسازی طیف وسیعی از مایعات مناسب است. اگر چه مشخصه یک رنگ خاص را اجرا نمی کند، اما برای مایع مشخص شده، صنعت رنگ معمولی دارد که دنبال می شود.
مقررات و ایمنی
احتیاط
همانطور که قبلا ذکر شد، استانداردهای ساخت و ساز باید مطابق با الزامات NFPA و OSHA باشد. در بعضی از مناطق که احتیاج به انطباق با استانداردهای بین المللی آتش (IFC) یا NFPA1 "مقررات حفاظت از آتش سوزی یکنواخت" است، نیازمندی های بیشتری برای قفل قفل ایمنی مایعات قابل اشتعال باید به درستی نصب و به طور خودکار بسته شود.
قفل ایمنی دارای یک درب و دو درب، دو نوع بسته: دستی یا اتوماتیک است. دربهای بسته شدن دستی دستی می توانند به طور کامل به 180 درجه باز شوند و نیاز کاربر به بستن درب به صورت شخصی است. بسته شدن اتوماتیک، موقعیت خود را از درب در یک دستگاه کنترل استفاده می شود زمانی که بسته شدن اتوماتیک بدن آزاد است. در طول استفاده، سیم قابل اشتعال درب را می کشد، اما اگر درب همیشه باز باشد، آتش سوزی در 165 درجه فارنهایت (74 درجه سانتیگراد) ذوب می شود و به طور خودکار درب را بست. اگرچه برخی از ایالتهای ایالات متحده که از کد های آتش ویژه استفاده می کنند نیاز به بسته شدن درب های اتوماتیک دارند، توصیه می شود که همیشه با نیازهای خاص خود تماس بگیرید. درب اتوماتیک بسته شدن فاکتور در نظر گرفته شده برای جلوگیری از بستن درب را از بین می برد و اطمینان حاصل می شود که درب بسته شده است. بنابراین برای یک برنامه کلی امنیتی خوب، بستن درب اتوماتیک اغلب ترجیح داده می شود. همچنین یک مزیت وجود دارد: مکانیزم بسته شدن اتوماتیک در دیوار بالا کابین پنهان است و حداکثر فضای ذخیره سازی در دسترس است.
هر دو دستی و درب های اتوماتیک خاموش، درهای خود قفل و دستگیره ها حیاتی هستند، زیرا لازم نیست که کاربر به طور دستی چرخش دسته را تضمین کند که قفل درب سه گانه به درستی درگیر باشد. سیستم خودکار قفل گلوله فولادی ضد زنگ، قابلیت تعطیل قابل اعتماد و بهترین خدمات را فراهم می کند، در حالی که مقاومت در برابر حرارت بهبود یافته است.
قفل ایمنی نوعی از امنیت برای ذخیره سازی انواع مختلف مواد تولیدی یا زنده یا محصولات امنیتی اطلاعات است؛ نقش قفل امنیتی ذخیره شده است. می توان به قفل ایمنی مواد شیمیایی، قفل امنیتی فایل، تجهیزات حفاظتی فردی قفل ایمنی، قفل امنیتی ایمنی، قفل ایمنی تهویه و غیره تقسیم شده است.
وضعیت کلی بر اساس ذخیره سازی مواد به طبقه بندی: FM ایمن شیمیایی قفل قفل، قفل امنیتی فایل، تجهیزات حفاظتی فردی قفل ایمنی، قفل ایمنی سیلندر، تهویه قفل ایمنی و غیره.
اول، قفل ایمنی مواد شیمیایی: برای نگهداری انواع مواد شیمیایی در کابینت، اما مواد شیمیایی که به طور مستقیم در داخل کابینت نگهداری می شوند، اما ذخیره سازی مواد شیمیایی موجود در مخزن یا ظرف ایمنی است. نقش سد ایمنی شیمیایی: در صورت وضعیت خطرناک، به طوری که صحنه کارگران زمان برای ترک صحنه، برای جلوگیری از آسیب شخصی است. نقش آن حفاظت از ایمنی پرسنل است.