sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
معرفی به مزایا و معایب قفل کابل

معرفی به مزایا و معایب قفل کابل

Jul 12, 2017

معرفی مزایا و معایب قفل کابل
با پیشرفت زمان، قفل قبلی توسط Lock Lock جایگزین شده است، Lock Lock یک ورودی رمز عبور برای کنترل مدار یا تراشه است، بنابراین سوئیچ مکانیکی را بسته می شود، قفل کامل شده و کار محصولات الکترونیکی را قفل می کند. انواع مختلفی وجود دارد، محصولات ساده مدار وجود دارد، اما همچنین بر اساس محصولات با هزینه ای بسیار ارزان قیمت هستند. استفاده از یک Lockout گسترده تر بر اساس تراشه، از طریق برنامه ریزی برای دستیابی به آن است. توسعه سریع تکنولوژی الکترونیک جهان را متحول کرده است. امروز، همراه با شبکه دکوراسیون Xiaobian به شما در مورد مزایا و معایب کابل قفل گفتن.
او مزایای Lockout کردن کابل چیست؟
1، محرمانه بودن. مقدار برنامه نویسی، بسیار بیشتر از قفل توپ است. نرخ موفقیت قفل گذاری تصادفی تقریبا صفر است.
2، رمز عبور متغیر است. اغلب کاربران می توانند رمز عبور را برای جلوگیری از رمز عبور به سرقت رفته تغییر دهند، بلکه همچنین برای جلوگیری از جایگزینی پرسنل از سطح قفل پایین.
3، محافظت ورودی اشتباه است. هنگامی که رمز عبور چند بار وارد شده است، سیستم زنگ خطر به طور خودکار شروع می شود.
4. عمل قفل کردن کابل ساده و آسان است.
5، تابع کد تداخل: قبل از وارد کردن هر کد، رمز عبور صحیح را وارد کنید.
6، ویژگی های امنیتی: اگر ورودی اشتباه 4 برابر رمز عبور به طور خودکار خاموش برای 3 دقیقه.
7، عملکرد باز شدن اورژانس (PanicOpen): بدون نیاز به عملیات دیگر، فقط یک بار عمل رسیدگی، دستگاه می تواند درب را باز کند، بنابراین آتش و دیگر شرایط اضطراری نیز سریع و امن برای باز کردن درب است.
8، عملکرد سنجش نفوذ: در وضعیت درب قفل شده، آن را به زمان شکسته، صدای زنگ قوی را صادر می کند.
9، عملکرد زنگ هشدار: در اتاق اگر درجه حرارت به 75 درجه یا بیشتر برسد، یک صدای زنگ قوی ایجاد می کند، در حالی که قفل به طور خودکار باز می شود.
10، عملکرد قفل دوگانه: قفل اجباری خارجی: در داخل نمی توان باز کرد، درخواست برای بیرون رفتن، برای جلوگیری از نفوذ کسی. قفل داخلی اجباری: نمی توان در خارج باز کرد، بنابراین شما در خانه آرامش ذهنی، بی خطر است.
11، یادآوری ضعیف هنگامی که باتری کم است، درب را ببندید، موزیک فوق العاده ای به شما می دهد که باتری را در زمان خود جایگزین کنید.
12، عملکرد قفل اتوماتیک: استفاده از سیلندر قفل اتوماتیک، درب بسته در عرض 6 ثانیه پس از قفل اتوماتیک، امن تر می شود.
13 عملکرد تابع نمایش خارجی: هنگامی که خطای ورودی رمز عبور، زبان قفل شده در محل، قفل داخلی، ضعیف، و غیره، راهنمایی خارجی
کاستی های کابل چیست؟
اما قفل کابل نیز خود را می توانید از کاستی ها اجتناب کنید، یکی پیچیده است، زیرا قفل خود را یک مکانیسم مسدود کننده مکانیکی است، و در نهایت تکیه بر اقدام مکانیکی برای تکمیل. و قفل الکترونیکی باید اقدام مکانیکی (عملیات) - تبدیل الکترونیک و کنترل الکترونیکی - اجرای مکانیکی این سری از فرایندها را کامل کند. بدیهی است پیچیده تر است دوم، احتمال خرابی نسبتا بالا است، بیش از یک دستگاه الکترونیکی، پیچیده است. احتمالا احتمال شکست را افزایش می دهد، همراه با دستگاه های الکترونیکی ترس از مرطوب، ترس از مغناطیسی قوی، ترس از شوک قوی، به طوری که آن را دارای شرایط خاصی در استفاده از محیط زیست است. در مقابل، قفل مکانیکی لازم نیست که در مورد این مسائل نگران باشید.