sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
این نیز مهم است که قفل شیر را انتخاب کنید

این نیز مهم است که قفل شیر را انتخاب کنید

Sep 05, 2017

مهم است که یک قفل شیر را انتخاب کنید
Valve قفل کردن وجود معنی قفل خارجی Valve، تشکیل یک خط دفاع، برای محافظت از ایمن خانواده است، اما در داخل آن است که قفل Valve را باز کرده و راه ساده ای برای باز کردن فراهم می کند تا دسترسی خانواده را تسهیل کند. به همین دلیل باز کردن قفل شیرین در رمز عبور اثر انگشت هوشمند شیر قفوت نیز بسیار مهم است، البته، قفل شیر یا دروازه قفل درب باز برای افزایش اهمیت عملکرد مهم، در اصل، قفل شیر بیش از چند ، ما گزینه های بیشتری داریم، راحتی رمز عبور انگشت پا قفل قفل نیز بالاتر است، در اینجا ما خلاصه چندین معرفی می کنیم.
شناسایی دریچه برای باز کردن قفل، اثر انگشت، عنبیه، صورت، اشاره به ورید و چندین راه دیگر، نقطه مشترک آنها از طریق احراز هویت برای باز کردن قفل شیر است. به طور کلی، این روش امن تر قابل اطمینان است، بیشترین استفاده برای باز کردن قفل شیر از راه است، اما اکثریت قریب به اتفاق از شیر هوشمند در بازار قفل استاندارد.
رمز عبور برای باز کردن قفل شیرین، رمز عبور برای باز کردن شیر قفل نیز قفل استاندارد از هوشمند داخلی داخلی، درب هوشمند دروازه قفل نیز راه مهم برای باز کردن قفل شیر است. رمز ورودی واقعی معمولا 6 است، اما برخی از Lockout Smart Lock با رمز عبور مجازی و رمز عبور شناور از راه، امنیت آن سطح امنیتی بانک است.
قفل کنترل از راه دور، کنترل تلفن همراه یکی از ویژگی های اصلی Lockout هوشمند Valve Lockout است که از راه دور قفل Valve در بازار دو حالت وجود دارد، یکی از طریق کنترل از راه دور APP به طور مستقیم قفل شیر باز، یکی دیگر از طریق APP تنظیمات از راه دور و ارسال رمز عبور موقت برای کمک به راه برای رسیدن به دسترسی از راه دور دروازه قفل. اولین مدل به نظر راحت تر است، اما در واقع خطرات امنیتی وجود دارد، تلفن های همراه یا روتر صفحه اصلی ترک خورده است، ممکن است به طور مستقیم قفل دریچه در حالت قفل Valve Lock Lock را فعال کنید. راه دوم حتی اگر تلفن توسط دیگران کنترل شود، اما همچنین نیاز به یک فرد دیگر در مقابل با ورودی رمز عبور برای باز کردن دروازه قفل درب، نسبتا صحبت، امنیت بالاتر، مصرف برق پایین تر است.
Card Open Valve Lockout، کارت اعتباری است که بیشترین هوشمند Valve Lockout یکی از ویژگی های استاندارد است، این روش مناسب تر است برای استفاده از اثر انگشت و رمز عبور سالمندان، می توان به دو نوع تقسیم کرد: یکی کارت اختصاصی نوع فرم، تنها می تواند از این کارت استفاده کند؛ دوم زندگی کارت است، فرم را از طریق اتصال تلفن، مانند کارت شناسایی، کارت اتوبوس، کارت های بانکی و غیره تنظیم کنید.
ترکیبی از Open Valve Lockout، ترکیبی Open Valve Lockout یک نوع بیمه برای باز کردن حالت Valve Lockout است، یعنی، از طریق چند راه قفل Valve Lockout برای باز شدن در نهایت. بدیهی است، مزیت بسیار امن است، به طور کلی این عملکرد در خانواده با کمتر است، در بانک ها و انبارها و موارد دیگر بی فایده است. دیگر قفل دریچه باز، علاوه بر موارد فوق، برخی از راه های منحصر به فرد برای باز کردن قفل شیر، مانند کلید های سنتی برای باز کردن قفل شیر، کنترل از راه دور برای باز کردن قفل شیر، تلفن صدای باز قفل شیر، چهره باز قفل شیر و غیره.
با توجه به سطح قفل شیر از پایین به بالا تقسیم به A، B دو. لازم به ذکر است که این خصوصیات هنگامی توسعه یافته است که خصوصیات GAU / T 73-1994 سوپاپ مکانیکی در سال 1994، زمانی که قفل مکانیکی تنها A، B دو درجه است، توسعه یافته است. وزارت امنیت عمومی "هشدار مکانیکی قفل سوپاپ" نسخه 2015 را راه اندازی کرده است، نسخه 2015 به نظر می رسد A، B، C سه طبقه جدید است. بنابراین به طور دقیق، قفل سوپاپ مکانیکی A، B، C سه سطح و قفل شیر تنها A، B دو درجه است. علاوه بر این، Valve Lockout مشخصه مجموع 15 سطح متفاوت از نیازهای فنی است، اما مشخصات قفل اثر انگشت تنها 5.
اگر قفل شیر تنها می تواند بر روی اثر انگشت تکیه کند، پس امنیت واقعا عالی است. تشخیص اثر انگشت به عنوان یک اثر انگشت زنده ایجاد شده است، و نه در نظر گرفته شده برای کپی اثر انگشت را نمی توان کپی اثر انگشت. اگر شما می توانید اثر انگشت اثر انگشت فیلم اثر انگشت را باز کنید، شما نیاز به حداقل 3 دقیقه در قالب برای رونویسی را فشار دهید، ما در اثر انگشت زندگی می ماند تنها می تواند شواهد پزشکی قانونی، کپی نمی شود، و در Wo هوشمند قفل فناوری نیاز به زندگی اثر انگشت می تواند شروع شود، کپی هیچ اثر!