sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Lockout Hasp برای پاک کردن مراقبت در محل

Lockout Hasp برای پاک کردن مراقبت در محل

Jun 26, 2017

Lockout Hasp برای تمیز کردن مراقبت در محل
قفل قفل یک مورد ضروری در روز، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی، انواع سبک قفل به همان اندازه است. بنابراین، به منظور پیوستن به ظاهر کلاه قفل و گسترش عمر کلاه قفل، در استفاده معمول از روند، باید توجه به تمیز کردن و حفاظت مناسب است.
اول، کلاه را برای حفاظت از ظاهر قفل کنید
1، در خانه در طول دوره دکوراسیون، نوار خود را با یک تماس پلاستیکی با ظاهر کلاه قفل، مهر و موم قفل دسته، پانل، و غیره برای نشان دادن برخی از اجتناب از قطعات قفل از سطح درمان سطح توسط دکوراسیون با اسید یا قلیایی مواد و گاز خوردگی نقاط لکه، تاول زده و حتی لایه برداری، که به طور جدی در معرض ظاهر کیفیت قفل قفل.
2، استفاده عادی، اگر از گرد و غبار، پارچه خشک استفاده می شود برای تمیز کردن، استفاده از مواد شوینده و اسکراب مواد شیمیایی دیگر. در غیر این صورت، آن را به محافظ فیلم آسیب می رساند، باعث می شود محو شدن. بدن قفل را پاکسازی نکنید و با یک پارچه مرطوب بپوشید، زیرا برخی از قفل های قفل فلزات خام زنگ می کنند؛ پوشش آلیاژ مواد خام بسته پوشش را پوشانده، اثر بسیار.
دوم، محافظت عملکرد قفل قفل
1، در زمان استفاده، زمان بندی (شش ماه یا یک بار در سال) و یا در پلاگین کلید است صاف در حفره سوراخ با برخی از پودر گرافیت (پودر مداد) از اثر صاف است. روغن مایع را به عنوان یک عامل صاف کننده برای جلوگیری از چسباندن چسبندگی به سنگ مرمر نگیرید، به طوری که قفل نمی تواند نورد شود و نمی تواند باز شود. هنگامی که درب بسته است، کار سخت تر است و می تواند مقدار کمی از پودر مداد را در زبان مورب اداره کند.
2، درب را هنگامی که بهترین دست نگه داشتن دستگیره، زبان را به بدن قفل، درب را ببندید و پس از آن بروید، نیرو را به درب ضربه بزنید، در غیر این صورت زندگی قفل را کاهش می دهد. از آنجا که درب و قاب درب بین مهر و موم شده دارای اثر کششی است، بنابراین زمانی که قفل با دسته یا کلید تنگ باشد، می توانید درب را با درب باز کنید تا درب باز شود یا درب را برای غلبه بر کشش کشید، دستگیره یا کلیدی را برای باز کردن درب، دست یا کلاهبرداری حمله کلیدی فشار ندهید.
به طور معمول در کانال یا قفل حمام نصب می شود مورد نیاز ضد سرقت بسیار زیاد نیست، و نصب درب قفل درب نیاز به یک اثر ضد سرقت خاص، بدن قفل باید ضخیم و جامد باشد،
در انتخاب پانل، با توجه به شرایط خاص خود را برای انتخاب قفل، تزیین دکوراسیون سطح، سبک، تنظیمات عملکرد.
سطح پانل بدون کبودی، الگو به معنی خوب، سوراخ پیچ و پیچ در محل، نمی تواند تحریف جزئی از پدیده به نظر می رسد.
و سپس به جزئیات مشکل: لاینر و Lockout هسپ با پیچ تنگ، بدن قفل اجازه نمی دهد که پدیده هر دو طرف نوسان.
قبل و بعد از پانل خوب، دستگیره باز است برای باز کردن پدیده صاف است، اگر پدیده صاف نیست، پیچ را از بین ببرید، به آرامی با چکش چسب تنظیم، تا به حال انتقال به صاف!