sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Lockout Hasp Wholesale برای باز کردن درب برای قفل های آینده

Lockout Hasp Wholesale برای باز کردن درب برای قفل های آینده

Jul 04, 2017

Lockout Hasp عمده فروشی برای باز کردن درب برای قفل های آینده

هنگامی که به قفل هوشمند قفل می آید، آگاهی عموم یا استفاده از قفل های هوشمند در مکان های عمومی مانند دفاتر، مدارس، اتاق های هتل، و بانک ها بیشتر رایج است. همچنین با استفاده از این قفل با تکنولوژی پیشرفته با زندگی عادی مردم، سخت است. با این حال، استفاده از قفل هوشمند الکترونیکی در کشورهای مختلف مانند اروپا، امریکا و ژاپن، به ویژه در بازار مدنی، بسیار رایج است. Lockout Hasp بر اساس آمارها، در قفل الکترونیکی ما و اروپا 50 درصد از بازار داخلی را تشکیل می دهد، قفل های هوشمند در ژاپن و کره جنوبی بیش از 70 درصد از بازار را شامل می شود، به ویژه در کره جنوبی، که در آن استفاده از از قفل های هوشمند تا 90 درصد است. Lockout Hasp طبق گفته های کره جنوبی معروف های هوشمند مشهور iRevo (ipoh)، کره جنوبی در حال حاضر در بازار قفل های الکترونیکی 1 میلیون مجموعه است که 80 درصد بازار خرده فروشی (B2C) است، Lockout Hasp و بازار غیر نظامی آن رشد بالغ، با 50٪ از کاربر بر اساس هر دو قفل الکترونیکی، برای جایگزینی قفل الکترونیکی جدید است. در چین، قفل های الکترونیکی کمتر از 2 درصد از بازار داخلی را تشکیل می دهند. در مردم استفاده شده است به اتهام به منطقه اداری، و منطقه مالی بانک مانند قفل نوع الکترونیکی قفل الکترونیکی، حتی استفاده از قفل های بیومتریک، ما می توانیم مطمئن شوید که در قفل هوشمند داخلی الکترونیکی نه تنها در جنبه تجاری تجاری ادامه خواهد داد ، در حالی که در مدنی و چشم انداز وسیعتری وجود دارد.

در طول 10 سال گذشته، Lockout Hasp توسعه بازار الکترونیک قفل هوشمند الکترونیکی به ویژه در بخش تجاری برجسته است. بر طبق اطلاعات ارائه شده بین سالهای 2000 تا 2005، به گفته رهبر گروه درب باز، آساف و لایت (ASSAABLOY)، نصب تعداد قفل هوشمند حدود 4 تا 50000 است، نسبت 90 درصد به بالا پایان متمرکز شده است کاربران، در نرخ بهره کاربر نهایی تنها 10٪ است، در حالی که برای قفل کردن کلاه بر روی نام تجاری مارک های کره ای، از جمله نماینده iRevo در کره جنوبی است. از سال 2005 استفاده از قفل هوشمند با افزایش تعداد پروژه ها در کشور افزایش یافته است و مصرف آن تا حدود 100000 افزایش یافته است و نسبت کاربران نهایی به 30 درصد افزایش یافته است. از سال 2007، تجارت داخلی بیشتر در تقاضای قفل هوشمند افزایش می یابد، در عین حال، مارک های داخلی نیز شروع به تحقیق مستقل و توسعه تکنولوژی قفل هوشمند، استفاده از آن نیز به 20 تا 300000 افزایش یافته است، Lockout Hasp استفاده از داخلی کاربران نه تنها به کاربران نهایی تمرکز می کنند، بلکه مصرف متوسط و کم مصرف نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته، به ترتیب 40٪ و 10٪ از کل. به اطلاعات مربوطه نشان می دهد که در سال های اخیر، سال های 2010، بازار الکترونیک قفل هوشمند الکترونیکی شکل گرفته است، استفاده نیز به سرعت در حال افزایش به 40 تا 500000، و مصرف کننده نهایی در مصرف برق اصلی تشکیل شده است، که 50٪ از مجموع، در همان زمان استفاده کم پایان شروع به شکل گرفته برای اشغال 20٪.

با افزایش آگاهی از آگاهی مردم، یک قفل کلیدی به وضوح قادر به پاسخگویی به نیازهای مردم نیست. از نظر تجاری، در هر یک از مناطق اداری بزرگ مورد استفاده قرار گرفته است تا از کارکنان دفتر و خارج از آن استفاده شود و علاوه بر امنیت مالی شرکت، برخی از موسسات مالی یا با الزامات بالاتری برای واحد استاندارد امنیتی، اجازه تقاضای هوشمندانه قفل کردن، از باز شدن ساده، توسعه اکنون "توانمندسازی". در عین حال، مردم عادی نیز برای حفظ ایمنی و راحتی محیط خانه، تلاش بیشتری دارند. سهم بازار از قفل های هوشمند، اتاق های زیادی برای افزایش در منطقه مدنی است و همچنین به سرعت در حال توسعه است.

فن آوری های چندگانه امنیت را افزایش می دهند

الکترونیک هوشمند Lockout Hasp، فناوری الکترونیکی، طراحی مدار یکپارچه، تعداد زیادی از قطعات الکترونیکی، همراه با انواع فن آوری تشخیص نوآوری (از جمله فن آوری شبکه کامپیوتری، کارت شبکه داخلی، زنگ هشدار، Lockout Hasp، طراحی مکانیکی از قفل بدن) و دیگر محصولات یکپارچه. متفاوت از قفل های مکانیکی سنتی، در شناسایی کاربر، امنیت و مدیریت هوشمندتر است.