sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
قفل کیت توسعه از شهر به حومه شهر

قفل کیت توسعه از شهر به حومه شهر

Sep 14, 2017

قفل کیت از شهر به حومه توسعه می یابد
توسعه و تغییر شهر، توسعه مناطق روستایی نیز تغییر زیادی است، بسیاری از کشاورزان روستایی پس از اینکه برادران ثروتمند خانه های جدید را برای ساخت خانه های جدید، خانه های بیشتر، درب های امنیتی و کیت Lockout نیز افزایش می دهند. برای صنعت قفل کیت، این بدون شک یک خبر خوب است، اما این امر باعث نشده است که بخش صنعت به طور جدی مورد توجه قرار گیرد. سیستم قفل آینده باید با ویژگی های بازار روستایی، سازگاری با بازار روستایی، به ویژه برای کشاورزان به منظور توسعه کیت قفوت بسیار زیاد و توسعه بیشتر از برخی از محصولات قابل فروش است.
افرادی که در قفل درب سنتی نیاز به افزایش دارند، مانند قفل توپ، قفل دستگیره، قفل کشویی و غیره، افراد بیشتری مانند دسته کیت Lockout هستند. شرکت های قفل کیت باید بر اساس نیازهای مختلف تولید فایل های فرعی قفل درب خانه های شهری و روستایی، با توسعه سریع صنعت پردازش فلزات چین، صنعت عمده فروشی قفل کیت همچنان به گسترش، بازار فعلی بازار قفل کیت تولید کنندگان انواع محصولات، الزامات کیفیت بالا، ارزان، بنابراین، بازار خاص، این آستانه پایین از بازار قفل کیت سخت افزار به ناچار به قفل سخت افزار کیت کلی بازار آستانه بازار سخت افزار پایین می تواند در همه جا دیده می شود.
بنابراین برای پیدا کردن مناسب برای مسکن روستایی قفل کیت اولویت اصلی است، نه به نظر زیبا، فقط با کیفیت عالی.
در حال حاضر هزاران خانوار، انواع قفل قفل امنیتی درب در همه جا، ویژگی آن این است که به اطمینان از ایمنی ملک، با توجه به مواد مختلف، استفاده از جسم درست نیست. چندین بار کیت Lockout را دوام نیاورد یا مدت زمان استفاده از زنگ زدگی و یا اکسیداسیون را در نظر نمیگیرد، بهترین ماده باید از فولاد ضد زنگ (فولاد ضدزنگ به فریت و آستنیت تقسیم شود)، به خصوص برای مواد سطح، بیشتر روشن تر است.
علاوه بر کیت قفل آهن، یک قفل از رایج ترین مواد وجود دارد، مس، و همچنین یکی از گسترده ترین مواد کیت Lockout است. خواص مکانیکی خوب، مقاومت در برابر خوردگی و عملکرد پردازش خوب است، و رنگ روشن است، به خصوص دسته جعلی مس و دیگر قطعات قفل کیت تزئینی، سطح صاف، چگالی خوب، بدون درزه، تراخم، هر دو جامد و زنگ. علاوه بر موارد فوق نیز برخی دیگر از مواد کیت Lockout وجود دارد که معمولا استفاده نمی شود.
درک ما از ظاهر کیت Lockout محدود به رنگ آن نیست و اغلب درمان سطح به استفاده از الکترواستاتیک فلز (معمولا به عنوان آبکاری) شناخته می شود، نقاشی (اسپری)، اکسیداسیون شیمیایی (رنگ آمیزی) و یا سایر روش های پردازش در سطح پوشش یا یک فیلم حفاظتی ایجاد کنید. غشاء عمدتا از اثر ضد خوردگی، بلکه باعث افزایش زیبایی شناسی و دوام محصول می شود، اندازه گیری مستقیم کیفیت محصول یک عامل مهم در کیفیت پوشش، اندازه گیری ضخامت، همراه با آزمون نیروی، اسپری نمک و آزمون مرطوب و بازرسی بصری و غیره
استفاده از قفوت کیت، نه فقط یک نگهبان امن، به آرامی «فرهنگ»، که در آن ما انواع کیت Lockout، قفل های خودرو، قفل درب ها، کیت Lockout Security درب و غیره را می بینیم، از طراحی آن، نشان داده است متنوع ، کیفیت و ظاهر، می تواند همه را به پذیرش آسان کند.
سخت افزار تزئینات معمول مشترک ما، افراد گذشته از دستگیره های معمولی، لولا، چنگال و دیگر محصولات هستند. به منظور ایجاد آن هنری بیشتر، اول از همه محصولات برای افزایش زیبایی، ظاهر می توان گفت که به طور کامل از بین بردن ذهن مردم است. شکل شبیه به حلقه های المپیک مانند، مانند مدل رعد و برق، اشکال هندسی، مار مانند، صدف، طناب، فن شکل، مش و غیره وجود دارد. این طرح های ساده به نظر می رسد بسیار تصفیه شده است که مصرف کننده نباید دلیل آن را انتخاب کند.
متنوع سازی کیت Lockout، نه تنها برای برآورده ساختن نیازهای هنر محصول، بلکه همچنین توسط مردم پذیرفته شده است، هنر نیازهای محصول، تولید کنندگان کنونی در سراسر جهان، همه در طراحی محصول زیر پای تلاش، بنابراین یک محصول تنوع پدیده وجود دارد. از نقطه نظر طراحی آن، ظاهر جذاب تر می شود.