sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برچسب قفل کردن نکات خرید

برچسب قفل کردن نکات خرید

Oct 16, 2017

نکات خرید Lockout Tag
Lockout Tag، اگر چه نه یک مکان کوچک است، اما نقش مهمی را بازی کرد، بنابراین، خرید قفل کردن برچسب بسیار مهم است، صنعت قفل Paode به مراجعه به جنبه های ذکر شده مورد توجه است.
اول، محتویات برچسب Lockout
محفظه برچسب مواد در بازار اساسا به فولاد ضد زنگ، مس و آلیاژ روی تقسیم می شود. استحکام بالا فولاد ضد زنگ، مقاومت در برابر خوردگی، تغییر رنگ نیست، بهترین مواد قفل است؛ مس بیشتر به طور کلی، خواص مکانیکی برتر، قیمت بالاتر؛ Lockout Tag با کیفیت بالا آلیاژ روی مقاوم در برابر سایش، مقاومت در برابر خوردگی و آسان به شکل.
Lockout Tag از آلیاژ آلومینیوم و آلیاژ آلومینیوم استفاده می کند که به مشتریان با برچسب Lockout Tag اختصاص داده شده است. زندگی طولانی محصول، ظاهر زیبا.
دوم، درمان سطح قفل برچسب
درمان سطح به طور تقریبی به سه نوع پوشش، اسپری و رنگ آمیزی، برچسب Lockout از طریق درمان سطحی در سطح محصول به منظور تشکیل لایه ای از فیلم حفاظتی متراکم، نقش مهمی در ضد خوردگی و زنگ زدن دارد، قفل کردن برچسب زیبا و با دوام . فیلم محافظ ضخیم نیز اندازه گیری کیفیت Lockout Tag، Lockout برچسب با کیفیت خوب، استفاده بیشتر از آبکاری، پوشش صاف و صاف، حتی متوسط، رنگ روشن، بدون حباب، زنگ زدگی و علائم اکسیداسیون است.
محصولات Lockout Tag را در سطح خوب، براق، چهره غنی اختیاری، سطح نفیس و پوشیدن. سطح آلیاژ آلومینیوم پوشش آن رهبر صنعت است.
سوم، پیاده سازی برچسب Lockout Tag از استاندارد
به طور کلی، احساس لغزش قفل سنگین، کیفیت نسبتا بالا است؛ بدن قفل را نمی توان در معرض قرار داد، در معرض نوک آسان به صدمه زدن، به ویژه، باید توجه داشته باشید قفل قفل قفل قفل دستگیره، قفل و بدن قفل چهار گوشه؛ Tag Lockout انعطاف پذیر است، با حساسیت بالا و عمر طولانی. برچسب قفل نیز در سبک های مختلف وجود دارد، ما باید توجه داشته باشیم و سبک درب های داخلی هماهنگ باشد.
توسعه سریع صنایع ستون مانند ساختمان های مسکونی، خودروها، ساختمان های اداری و هتل های عالی، و نیز دفاع، امنیت عمومی و سیستم های مالی، به طور فزاینده ای در مورد تقاضا برای محصولات Lockout Tag بسیار قابل پیشگیری هستند. به گفته کارشناسان، بازار مصرف کننده Lockout Tag در تکنولوژی بیومتریک، تکنولوژی الکترونیکی و سایر محصولات با تکنولوژی بالا هنوز در مرحله خالی است، اما تقاضای مصرف کنندگان بازار برای این تقاضا هر ساله در حال افزایش است.
شرکت های قفل کارت قفل الکترونیکی الکترونیکی کارت الکترونیکی، قفل رمز عبور الکترونیکی، رمزگذاری کارت مغناطیسی، قفل کردن برچسب، سیستم ضد سرقت اینترکام کف، برچسب قفل کردن قفل، و غیره، قفل اثر انگشت وجود دارد. از آنجا که بالا بودن محتوای فناوری Lockout Tag در بالا، طبیعت برجسته تر و ویژگی های شخصی است، بنابراین سود محصول نسبتا بالا است.
در حال حاضر، روند بازار سهام Lockout Tag به طور عمده چهار است.
اول، طراحی صنعتی به ذهنیت فرهنگی و شخصیتی نگرانی. سخت افزار برچسب قفل در سبک بازار، تنوع و تنوع، اما واقعا از یک طراحی به عنوان یک مفهوم فرهنگی به عنوان یک مفهوم طراحی است که در آن نادر است، بنابراین اولین روند در عملکرد قفل بدن در طراحی جدید برای ملاقات نیازهای خانواده تجربه کاربر و انسانی محصول بیشتر مورد نگرانی است.
دوم، افزایش سختافزاری هوشمند قفل هوشمند، در حال حاضر، فناوری پیشرفته و فن آوری از قفل هوشمند، از جمله قفل رمز عبور، قفل کارت قفل، قفل اثر انگشت و غیره به دلیل راحتی منحصر به فرد خود و بلوغ تدریجی تکنولوژی و استفاده از بیومتریک قفل اثر انگشت فنی، بلکه همچنین به دلیل اثر انگشت منحصر به فرد، نمی توان کپی، آسان حمل، فراموش نکنید، از ویژگی های چشم انداز بازار گسترده تر از دست دادن نیست. برچسب قفل کردن سخت افزار Bangfa این جنبه نوآوری تحقیق و توسعه را متوقف نکرده است.
سوم، شرکت های برچسب قفل توجه بیشتر به جزئیات جزئیات محصول، بهبود کیفیت محصولات، از جزئیات منعکس کننده طعم مصرف کننده، منعکس کننده درک از مفهوم محصول است. آیا تمرکز بر صدور گواهینامه فنی و کیفی، به طوری که استانداردهای پیاده سازی محصول و استانداردهای بین المللی. این یکی از تأکید بیشتر بر مصرف کنندگان است.