sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برچسب قفل کردن مسائل ایمنی عمومی در چاپ برچسب

برچسب قفل کردن مسائل ایمنی عمومی در چاپ برچسب

Jun 19, 2017

قفل کردن مسائل ایمنی مشترک در چاپ برچسب
نه 1 عادت بد کارکردن از خطرات امنیتی
برای تمام قاتلان امنیتی، قدرت این قاتل قوی تر است، در حالی که پنهان کردن آن بالاترین است، سخت ترین کار برای غلبه بر این شاخص است. برچسب برچسب قفل چسبنده سفارشی
در مصاحبه ای که بیش از 90 درصد از اپراتورها به دلیل فرایند عملیات از الزامات عملیات منجر به حادثه رخ نمی دهد. در اینجا ما همچنین برخی از عادت های بد شمشیر را لیست خواهیم کرد تا زنگ هشدار برای همه را صدا کنیم.
1. نسخه لود شده (پتو لود شده)
عملیات عادی: تعداد کلی صفحات مطبوعاتی دوار، اپراتور به دو یا چند گروه در یک زمان معلق است، برای صرفه جویی در وقت و بهبود کارایی کار. در همان زمان مطبوعات افست مطبوعات نیز دارای این پدیده است. به منظور سرعت بخشیدن به پیشرفت و نسخه موقت نصب، استاد همچنین برای کمک به آن، یعنی یک نفر فشار دادن، یک سوئیچ حرکتی.
خطرات امنیتی، نسخه نصب شده (پتو لود شده)، اگر دو یا چند نفر در یک زمان، توجه کم، لغزش دست یا نارسایی ماشین آلات غیر منتظره باشد، انگشتان دستگیره آسان است و باعث صدمه شخصی می شود.
هشدارها: (1) نصب یک کار توسط فرد می تواند باشد، دست به طور مرتب بر روی صفحه کشیدن و پد چاپ، خرج کنید تا اطمینان حاصل شود که طرح خراشیده نشده و تخت خالی است (2) در صورت اشتباه نصب شده یا "متصل شده" "، دست به انتشار بلافاصله، صفحه را نگه ندارد و نگه دارید. از آنجا که این یک ماشین منظم است، اگر شما نگه دارید، باعث ایجاد حوادث دیگر خواهد شد، از دست دادن زیادی انجام نخواهد داد. (3) مدل های مختلف شرایط مختلف. اگر شما واقعا نیاز به نسخه رول دست دارید، می توانید در طرح برخی از پودر تالک برای جلوگیری از حوادث پاک کنید.
2. جوهر بیل
عملیات عادی، به علت نیاز به جوهر، اپراتور به جوهر جوهر دست دستی روی غلطک در حال حرکت به عقب و جلو، جوهر، جوهر یا بیل جوهر غلتک در جوهر اضافی استفاده می شود.
خطرات ایمنی، مانند عملیات با سرعت بالا از تجهیزات، عملیات خطرناک چندین حادثه است، هنگامی که زاویه حفره جوهر افشان جبران می شود یا عملیات حفاری جوهر با رشته سطوح غلتکی ناهموار روبه رو می شود، بیل جوشکاری درگیر در رشته اصلی رول و غلتک جوهر بین حادثه، اعمال می شود از صفحه چاپ بد یا غلتک لاستیک، در حالی که پتو قرمز لاستیکی و یا غلتکی، حتی در بکش بیل در لحظه به علت عجله و باعث حادثه شخصی است.
اقدامات پیشگیرانه: (1) پاشنه اول به یک شرکت، تمرکز انرژی، گرفتن جوهر جوهر، جلوگیری از نگاه کردن به اطراف. (2) دریافت که مقدار جوهر به اندازه کافی جوهر نیست و باید به صورت دستی جوهر اضافه شود، دست جوهر جوهر باید هماهنگ باشد و جوهر غلتک کوچک، تا زمانی که غلتک متوقف شود و سپس کار کند. (3) جوهر بیل، بوش جوهر به رشته اصلی جوهر به عنوان اساس، هومیوپاتی بر روی غلتک لاستیک، می تواند شناور نیست، جوجه حفره ای و زاویه تماس با غلتک رشته نمی تواند کمتر از 45 درجه باشد.
3. علاوه بر کثیف
عملیات عادت: این که آیا یک دستگاه دور یا فشار افست ورق است، اغلب در غلطک جوهر یا لاستیک ظاهر می شود، کاغذ را از مواد چسبنده در صفحه قسمت پدیده. تاثیر کیفیت محصول. در این زمان، اپراتور اغلب در ماشین در حال اجرا با انگشتان دست خود را برای حذف کثیف.
خطرات امنیتی: این عملیات خطرناک بودن این تخلف است، در چاپ تصادفات ناشی از آن بیشتر است. اپراتورها در مورد عملکرد با سرعت بالا دستگاه برای پیدا کردن محل تقریبا کثیف و پاک کردن، زمان در دسترس است بسیار کوتاه است، و اندازه نیروی را نمی توان پاک، تنها دست زود است، با توانایی قوی برای به گرافیک صفحه (یا غلتک جوهر) بر روی نقاط کثیف برداشته می شود. یک اشتباه کوچک، انگشت احتمالا صفحه چاپ را خالی وارد کنید. اگر عملیات شناور بدون تکیه بر آن باشد، احتمالا یک دست به درام خواهد بود، که منجر به تصادف نوردی می شود.
هشدارها: (1) بازبینی منظم تمام دستگاه های ایمنی و مکانیسم های ترمز موتور بر اساس یک بار در هفته. برای اطمینان از این که دستگاه حساس، قابل اعتماد است و مشکل را در زمان تعمیرات یافت می شود.
(2) عملیات باید توجه داشته باشید، عملیات خالی انجام ندهید، پاک کردن نقطه کثیف، کف دست خود را باید در برابر سیلندر ورق و غلتک لاستیک بین محور کشش، و یا در برابر پوشش ایمنی حفاظت غلتک آب، با خاص توجه به کف دست زدن به نیروی بیشتر از نیروی انگشتان پاک کردن نقطه کثیف است. (3) اگر نقطه کثیف بیش از حد تاثیر چاپ، باید بررسی را متوقف کند، تعویض به موقع غلتک لاستیک یا کاغذ، جوهر، اساسا مشکل را حل کند.
در تولید روزانه ما باید ایمنی اولین تفکر را ایجاد کنیم تا عادت های عملکرد خوب را پرورش دهیم، یا در صورت تصادف، کیفیت محصول و مزایای اقتصادی، و از این موضوع خارج نخواهیم شد. بنابراین عادت های بد عمل بزرگترین قاتلان خطرات امنیتی هستند.