sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
برچسب قفل با افزایش آگاهی از آگاهی مردم از مردم

برچسب قفل با افزایش آگاهی از آگاهی مردم از مردم

Jul 04, 2017

برچسب قفل کردن با افزایش آگاهی از آگاهی مردم در مورد امنیت

با افزایش آگاهی از آگاهی مردم، یک کلید قفل اصلی به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای مردم کافی نیست. در جنبه های تجاری، در هر یک از مناطق اداری بزرگ مورد استفاده قرار گرفته است تا در داخل و خارج از کارکنان اداری مورد استفاده قرار گیرد و علاوه بر امنیت مالی شرکت، برخی از موسسات مالی یا الزامات بالاتری برای واحد استاندارد امنیتی، باز کردن ساده، توسعه در حال حاضر "توانمند سازی". افراد عادی در همان زمان نیز برای محیط های امن و راحت خانوار بیشتر تلاش خواهند کرد، سهم بازار قفل دار افزایش فزاینده ای در فضای غیرنظامی خواهد داشت، توسعه سریع را به همراه خواهد داشت.

فن آوری های چندگانه امنیت را افزایش می دهند

مجموعه برچسب های Lockout Tag، Lockout Tag، تکنولوژی الکترونیکی، طراحی مدار یکپارچه، تعداد زیادی از قطعات الکترونیکی، همراه با انواع فن آوری تشخیص نوآورانه (از جمله فن آوری شبکه کامپیوتری، کارت های نرم افزاری داخلی، زنگ هشدار شبکه، طراحی مکانیکی بدن قفل) و سایر محصولات یکپارچه. متفاوت از قفل های مکانیکی سنتی، قفل هوشمندتر در شناسایی، امنیت و مدیریت کاربر است.

در حال حاضر، Lockout Tag برچسب مشترک بیشتر در برچسب های برچسب قفل در چین شامل قفل، قفل، قفل کردن برچسب و غیره است. کلید قفل کد قفل الکترونیکی به طور گسترده ای مورد استفاده برای قفل کردن برچسب است که به طور گسترده ای در صنعت بانکی استفاده می شود. زبانه قفل صفحه کلید از رمز عبور تنظیمات و یا جنبه های ورودی در نوآوری ثابت، "مجموعه ای از کد دلخواه،" فن آوری و رمز عبور تغییر خودکار "دو راه راه، در همان زمان، وجود دارد" صفحه کلید غیر از نظم نمایش "و" رمز ورود چندگانه "حالت ورودی. برچسب قفل از نظر تامین غذا به نیازهای روزافزون امنیتی، این برچسب قفل نه تنها در جریان اصلی بازار بلکه همچنین به عنوان ورودی کمکی برای سایر انواع قفل امنیتی الکترونیکی .

یکی دیگر از قفل امنیتی الکترونیکی که از "کارت" به عنوان کلید استفاده می کند، فعال ترین محصول قفل شده در بخش دفتر فعلی است. این نوع قفل امنیتی الکترونیکی را می توان به CARDS و CARDS بدون تماس متصل کرد. بزرگترین مزیت Lockout Tag این است که حجم زیادی از اطلاعات را ذخیره کند، در مقابل شرکت، تقاضای شرکت برای مدیریت پرسنل، برچسب قفل کردن کارت نیز می تواند اطلاعات شخصی را وارد کند، در حقیقت اثر احراز هویت را به طور همزمان برای سایرین پرسنل مجاز به تنظیم بیشتر تسهیل مدیریت شرکت. بر خلاف کلید سنتی، کارت از بین رفته است، سیستم تنها می تواند مجوز را لغو کند، راحت و بدون نگرانی.

برچسب ضد قفل شدن الکترونیکی یک جنبه تجاری و مدنی قفل قفل مشترک است، بزرگترین ویژگی آن است که با عملکرد زنگ اتوماتیک، دارای مزایای جامع و ویژگی های قفل ضد زنگ و زنگ هشدار. هنگامی که کسی تلاش می کند وارد سیستم شود، سیستم به صورت خودکار زنگ هشدار را فعال می کند و قفل اتوماتیک را روشن می کند. محصولات پیشرفته تر نیز دارای آلارم شماره گیری خودکار هستند.

قفل امنیتی بیومتریک قفل امنیتی الکترونیکی است که به عنوان کلیدها از ویژگی های بیومتریک افراد (مانند دست ها، چشم ها، صداها و غیره) بهره برداری می کند. تکنولوژی که به نظر نمی رسد تقاطع با زندگی روزمره است، در حال حاضر به طور گسترده ای در صنعت مالی استفاده می شود و فکر می کنم که Lockout Tag در بازار مدنی امیدوار کننده است. برچسب قفل نیز پیام های الکترونیکی دیگر را به عنوان یک رمز عبور در صورت نیاز بسیار بالا می برد. اگر درب را با چهار نوع توابع مانند اثر انگشت، رمز عبور، کارت حسگر و کلید الکترونیکی باز کنید، می توانید به طور موثر ایمنی را تضمین و خطر سرقت تکنولوژی را کاهش دهید.