sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
تعمیر و نگهداری از سوپاپ

تعمیر و نگهداری از سوپاپ

Jun 26, 2018


سوپاپ است استفاده می شود که تحریم های کارگاهی و اداری و tagout که متعلق به قفل. آن است تا مطمئن شوید که انرژی خاموش شده و تجهیزات در شرایط ایمن است. حبس می تواند وارد بهره برداری از تجهیزات به طور موثر جلوگیری از. یکی دیگر از هدف بازی عملکرد هشدار است که متفاوت از قفل عمومی با عملکرد ضد سرقت است.


1-انتخاب دریچه هایی برای همجوشی

مفهوم قفل امنیتی نیست به بازار داخلی برای مدت زمان طولانی تا بازار سوپاپ است هنوز ناهموار با خوب و بد • ممزوج شدگی وارد شد. بسیاری از شرکت خرید پرسنل مشخصات بالا و سابقه طولانی با نام تجاری یا برند عامل در حالی که انتخاب برخی از قفل امنیتی نامشخص را انتخاب کنید. آنجا که از قدرت اقتصادی قوی و پایدار شبکه سیستم برای تضمین خدمات و سرویس های aftersales خود را، پس خریداران اختلافات ناشی از مشکلات کیفیت محصول می توانید اجتناب از.

1). سطح درمان

قبل از تحویل قطعات یدکی برای تجهیزات آبکاری اسپری و که ها قفل خود را به شکل لایه فیلم محافظ روی سطح قفل است که می تواند جلوگیری از اکسیداسیون و ضد خوردگی، رنگ بروید.

2). وزن و احساس قفل

قفل های تحتانی به طور معمول از تهی و فقیر و کیفیت مواد ساخته شده است. بنابراین، هنگامی که وزن شما قفل، احساسی نور و احساس دست نیز ضعیف است.

3). استانداردهای ایمنی

در خانه و خارج از کشور، استانداردهای بسیار سخت برای قفل سخت افزاری وجود دارد. برخی از تولید کنندگان کوچک استاندارد برای صرفه جویی در هزینه ها، در حالی که مارک های بزرگ به طور کلی مطابق با استانداردها را دنبال کنید.

 

2. تعمیر و نگهداری سوپاپ

1). قفل نمی تواند به باران در معرض آب برای مدت طولانی به دلیل آب باران معمولا حاوی اسيد نيتريك و نيترات که قفل خواهد شد نه برای خوردن.

2). همیشه قفل سیلندر تمیز نگه دارید. ماده عجیب و غریب وارد سیلندر اصلی که باز ممکن است دشوار یا ناممکن را اجازه نمی دهد.

3). به طور منظم تزریق روغن کاری شونده, پودر گرافیت یا پودر مداد به سيلندر به کمک لایه اکسیداسیون چپ توسط استفاده بیش از حد زمان.

4). توجه به حرارت انبساط و سرد انقباض ناشی از آب و هوا (بهار مرطوب و خشک زمستان)، تا اطمینان از هماهنگی مناسب بین بدن قفل و کلید.